Після спортзалів Ужгорода, Мукачева і Хуста працівники ТЦК завітали в "Косино" (ВІДЕО)

Сьогодні, 7 грудня, представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) завітали з повістками в оздоровчо-рекреаційний комплекс "Косино", що в селі Косонь Берегівського району.

Після спортзалів Ужгорода, Мукачева і Хуста працівники ТЦК завітали в "Косино" (ВІДЕО)

Останній нарівні з готельно-ресторанним комплексом "Золота Гора" під Ужгородом, санаторієм "Деренівська Купіль" в с.Нижнє Солотвино та курортом "Воєводино" в с.Тур'я Пасіка Ужгородського району називалися читачами місцевих сайтів і користувачами закарпатського сегменту соціальних мереж найбільшими прихистками "мажорних"  і недоторканних "ухилянтів" з різних регіонів України.

Як видно з відео, люди в камуфляжних і чорних одностроях і з автоматами кинули на в'їзді до закладу шиповану стрічку для примусової зупинки автомобілів і швидко пройшли вглиб території.

Як коментують в соцмережах, йдеться про комплекс мобілізаційних заходів, що його протягом двох попередніх днів працівники ТЦК та СП здійснювали в спорткомплексах і фітнес-центрах Ужгорода, а також Мукачева і Хуста, де відвідувачам, начебто, вручали повістки до військкоматів.

Що цікаво, власником оздоровчо-рекреаційного комплексу "Косино" є депутат Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від політичної партії "Слуга народу" Олексій Іванчо, якому, зокрема, сьогодні в числі інших дякував за підтримку голова Закарпатської ОВА і очільник Закарпатської обласної організації політичної партії "Слуга народу" Віктор Микита.

Тому багато хто на Закарпатті сумнівається в дієвості цих заходів, вважаючи їх театральними і відволікаючими, а не спрямованими на реальний результат - мобілізацію до лав ЗСУ мажорних і здорових "ухилянтів", що сповна насолоджуються життям в зазначених закладах.

07 грудня 2023р.

Теги: ТЦК, військкомат, ухилянт, повістка, військкомат, Іванчо

Коментарі

Борис 2023-12-09 / 10:08:24
Та можна зробити все цивілізовано , поставте мобільний блок пост , там одна дорога і зробити все красиво , а то таке враження як ми дивимся відео 2022 року десь в на сході України де окупанти вривалися в доми !

Іван 2023-12-09 / 08:55:06
Нашим не вгодиш

Ужгородець 2023-12-08 / 18:25:33
Пенчіонеру, ти чого дома а не йдеш 4884

пенсіонер 2023-12-08 / 17:41:02
Журналісти, візьміть на контроль цю оперу.

до "до коментаторів" 2023-12-08 / 17:22:38
Та ніби двох забрали. Питання тільки, чи "елітних", чи роботяг або когось не надто грошовитих, а тому не попереджених постояльців

До коментаторів 2023-12-08 / 16:48:37
Заспокойтесь, прийшли ТЦК і пішли, нікого в автобус не загрузили, ніхто на другий день не був в навчальному центрі, на відміну від трудяг і селян, з якими ніхто чомусь не панькається...
То у у еліти все буде добре, лиш грошей мало потратять, але для них то не суттєво!

Закарпатець 2023-12-08 / 14:08:23
Шаян, Поляна, Драгобрат,Пилипець на черзі.

Марко 2023-12-08 / 13:12:51
А в Буковель коли тцк завітає, чи туди треба спеціальні повістки. .....

ЛОХОТРОН-73 2023-12-08 / 11:24:41
Рекомендую пiти у "Воеводино"! Там по багатому! Шампань,шашлики,сауна,дорогi електроджипи,салюти, феерверки! Всi на не закарпатских номерах! Явно розбещена багата публiка!Однi добревгодованi бики та кобили!

Андрій 2023-12-08 / 10:43:22
Все правильно роблять! Головне, щоб не показуха! Там повно мажорів зі сходу, які на території області в найбезпечному в Україні регіоні ховаються від свого обов'язку - захищати країну!

До Укр 2023-12-08 / 09:50:32
Питання у ефективності їхньої роботи. Тому суспільство незадоволено їх результатами. Якщо ТЦК і влада не прозвітують скільки качків-мажорів відправлено у навчальні центри, то народ ще раз переконається у Їх показушній роботі. Не сумніваємось, що у звітах ТЦК (якщо такі будуть) 90 % буде зазначено, що відвідувачі залів, ресторанів та готелів - повні паперові інваліди.

укр 2023-12-08 / 09:14:54
нашим людям не вгодиш: не шманають злачні місця - погано, почали шманати - теж погано, показуха. Біда та й годі.

До Закарпатця 2023-12-08 / 08:51:39
Погодьтесь, що родичі влади вже давно за кордоном або інваліди 3 групи. Гроші у них є і питання ці давно вирішені!

закарпатець 2023-12-08 / 08:06:16
Гондурасу
Витягни х... кадирівський із писка. Бо прийде до тебе СБУ, будеш скакати по полях під Авдіївкою. Чи ти думаєш що тебе важко вирахувати??? Помиляєшся.

Гондурас 2023-12-08 / 07:48:58


Коментар видалено. Адмін


Закарпатець 2023-12-08 / 07:23:15
Цікаво чому влада не проводить мобілізацію своїх родичів?

Закаопатець 2023-12-08 / 07:20:16
Враховуючи, що ТЦК не хвалиться кількістю думаю реально дали не багато повісток. Господарі таких закладів беруть не малі гроші за безпеку зі своїх гостей.

В Хусті подібне було. Ну прийшли і дали пару повісток офіціантам. Вгодовані здорові дядьки від ТЦК і поліції кожен понад 100 кг живої ваги давали повістки офіціантам що виглядали на їх фоні як школярі. Ну і господар відкупився за себе зробивши пожертвува пожертвування виручку за один вечір.

Закарпатець 2023-12-08 / 07:09:40
Військові робіть висновки із коментарів. Люди пишуть що це показуха. Відзвітуйте перед закарпатською спільнотою скільки качків і відпочивальників відправлено в навчальні центри ЗСУ.
Хай виступить обласний воєнком. Поки не з'явилися публікації про суми за які качки і відпочивальники-ухилянти відкупилися. А преса хай тримає на контролі ці заходи, щоби кожен закарпатець не говорив про показуху.

Варош 2023-12-07 / 23:51:50
П О К А З У Х А!!!

Jeck 2023-12-07 / 22:26:43
Щось мені підказує що прийшли тільки за обслугою

НОВИНИ: Соціо

19:00
/ 2
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 7
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 23
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 13
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
» Всі новини