У війні з росією поліг ужгородець Руслан Ференці

Чесний, відкритий і безкомпромісний, однаково непримиренний до корумпованих чиновників, псевдоактивістів і сепаратистів - таким запам'ятають його близькі, друзі, Ужгород і Закарпаття.

У війні з росією поліг ужгородець Руслан Ференці

Трагічну новину в соціальній мережі Фейсбук повідомив Іван Белецький.

"Болюча звістка летить в Ужгород. 

Вийшовши з госпіталя після попереднього поранення, і повернувшись в бій, мужньо загинув Руслан Ференці , 1981 р.н.

Надзвичайно розумний, прямий і сміливий чоловік. Учасник Революції Гідності, який щодня боровся за добробут нашого життя. 

Він був справжнім Другом. Яких мало. 

Не жаліючи себе і свого часу, він завжди йшов на допомогу іншим. Завжди мав мудру пораду з сотень прочитаних книг. 

Справжній десантник.

Маючи інвалідність, отриману в боях 2014-2017 років(за що був нагородженим Орденом за Мужність), він не залишився вдома.

В перший день війни без розголосу та слави виїхав до своєї військової частини.

Співчуття рідним. Надзвичайно порядній сім'ї.. 

Хай Твоя енергія найде нове життя для добрих справ поряд з нами...", - написав І.Белецький.

Руслан Ференці був близьким другом редакції Закарпаття онлайн і тому ця втрата особливо відчутна і болюча.

Вічна слава Герою!

 

12 червня 2022р.

Теги: війна, загибель, Ференці

Коментарі

злий 2022-06-14 / 13:41:41
"Русняку"
Ей, неборятко, не забризкуй так монітор слиною, бо не зможеш прочитати, що напишу :)
У мене є кабак? А мож взнати де і який? Побачити документи і вступити в права власності?
Чи ти просто інтернетний фантазер?
"Біловар, Черничко і ще декілька хлопців із прокуратури" там, де "стріляють, бомблять і снаряди падають і ...небезпечно"?
Неборе, стріляють на "нулі". А сися сциклива і продажна челядь там і минути не була )

Адмін 2022-06-14 / 11:19:55


Чин похорону відбудеться 15 червня о 13:00 https://zakarpattya.net.ua/News/221086-15-chervnia-Uzhhorod-proshchatymetsia-z-polehlym-u-viini-Ruslanom-Ferentsi


Михайло 2022-06-14 / 10:35:17
Підскажіть --коли і де похорон.?

однокурсник Орест 2022-06-14 / 07:53:23
Невимовна втрата! Дорогий Друже, Герою! Дякую, Тобі, за розум, правду, мужність, жертовність, оптимізм, щирість, відвертість, героїзм! Коли говорять про цвіт нації, то це якраз про Тебе! Важко підібрати слова, щоб заспокоїти серця рідних, близьких, друзів, товаришів, побратимів, усіх тих, хто Тебе знав, які огорнуті невимовним смутком. Безумовно, це може зробити лише Господь через Святу Молитву! Адже Він виразно сказав, що той, хто в Нього вірує, навіть померши житиме! Вірмо в перемогу Христа, вірмо у перемогу Життя!
Доля розпорядилася так, що Ти загинув на війні приблизно у той час, коли християни відзначають Зіслання Святого Духа та Святу Трійцю. Їх пов'язують із Днем Народження Церкви. Напевно, Бог покликав Тебе до себе саме у цей час, щоб відродити уже у вічності.
Вічна пам'ять та блаженний упокій, Тобі, Герою! Кріпості родині! Спасибі Тобі за все! Дякую за те, що на вівтар свободи поклав власне життя! Хай Твій приклад жертовності, мужності, любові до Батьківщини, до Її Людей буде невмирущим! Спочивай у мирі, Дорогий Руслане!

Форгачі 2022-06-13 / 15:31:40
Мав би Казак не продавати Русняку посаду свого заступника та ще і касіром призначати, а відправити на фронт най у мацкалів стріляє, а не по кабаках п'яний палить з піштоля.

Малинич 2022-06-13 / 15:06:05
Черничка з Біловаром вигнали з прокуратури за корупцію і зараз через тероборону вони хотіли повернутися в наш уславлений колектив але воєнком іх відправив подалі із Закарпаття не по їх волі. Таким хабарникам не місце у прокуратурі, вони не пройшли переатестацію і кров не змиє з них корупцію. Ці хабврники кидають тінь на всю прокуратуру.

Русняк 2022-06-13 / 14:35:38
Злому.
На Донбасі зараз воюють колишні закарпатські прокурори Біловар, Черничко і ще декілька хлопців із прокуратури. Всього біля десятка Там, стріляють, бомблять і снаряди падають і там небезпечно.
А ти гнидо воняча сидиш у своєму кабаку біля компа і сереш наліво і направо.
Вилізь із жінчиної пиз... і теж піди в окопи.

пенсіонер 2022-06-13 / 14:28:54
Вічна память тобі Герою. Царство Небесне. Амінь

Усім 2022-06-13 / 14:05:03
Вот цікаво скільки сбушників, прокурорських готові їхати воювати, якби дали команду? Впевнений, шо мізер. Є справжні серед цього болота патріоти,які готові, але біда в тому, що нема команди, керівництва. Бо керівники мали б очолювати зведені групи, а вони не хочуть бо в більшості це сцикуни і колаборанти керують! Лише тупі відоси знімають про русинів забутих, якісь наркомани мєлкі, і пару хабарників ось і вся їх "війна".

іван 2022-06-13 / 09:37:39
лишіться прокурору, тут патрійоти-депутати одні дезертири а патрійоти-волонтери солдат обкрадають

злий 2022-06-13 / 09:24:51
До "До всіх"
Поліцейські так, часом опиняються в заварушках. Хоча здебільшого стоять не на "нулю". Загинув Дрогомерецький з КОРДу.
Але назви прізвище хоча б одного прокурора на передку. НЕМА. Тому не п***и! Стули свій брехливий писок під інфою про загиблого справжнього Героя!

Прокурор 2022-06-13 / 09:24:09
На війні воюють лохи, нормальні пацани бабло рубають

До всіх 2022-06-13 / 09:04:32
На війні зокрема на передовій присутні і прокурори і поліцаї нещодавно закарпатський поліцай загинув ще близько 15 отримали осколкові поранення також воюють інші силові структури не пишіть неправду

njksr 2022-06-13 / 00:03:22
ну нащо нарікати? хіба не ми самі цю наволоч повибирали ???
вічна пам"ять!

Патріот із закарпаття 2022-06-12 / 23:58:26
Митників - на фронт.

Іван 2022-06-12 / 22:51:27
Прості люди гинуть для того щоб корупціонери продовжували збагачуватись. У них зарплати, бронь і плювали на нас

Українець 2022-06-12 / 20:54:08
Прості люди гинуть, а діти наших можновладців підтримують наших воїнів з закордону.

Малинич 2022-06-12 / 19:00:18
Прокурори! Україні ми клятву дали! Не заради грошей і кар'єри, ми на вірність Україні колись присягли!

Кедвеш Лойош 2022-06-12 / 18:56:26
Щодо суддів, проКурвВорів, поліцейських та ін. сбушників, то мені здається що цих продажних не беруть на війну спеціально!!! бо вони наші позиції "здаватимуть" ворогу на вигідних для себе умовах. Така їхня "продажна" натура що і мати рідну продадуть і совість продадуть і країну нашу ворогу здадуть!... Моя особиста думка.

До останніх 2022-06-12 / 18:30:58
Гірка правда, дасть бог закінчиться ця війна і всі негідники в тому числі і місцевого значення, вийдуть з підпілля кандидатами до різних рад та виконавчі структури, а зараз у них Бронь та життя за кордоном, а якщо є бабло, то і у нас мож жити непогано і рішати питання з воєнкомата та про недоторканість...

НОВИНИ: Соціо

18:25
Переправнику з Мукачева, що "заробив" на "ухилянтові" $8000, призначили заставу 151 тис. грн
17:37
Пасажирам потяга з Чопа до Праги загрожують штрафи до €5000 євро
11:43
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Тарасом Гаврішем
11:28
Системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge, які виробляє в Ужгороді завод Jabil Circuit, масово імпортуються в росію – "Слідство.Інфо"
11:07
/ 1
У Негрові Мукачівської громади прощатимуться з полеглим Героєм Миколою Батриним
19:00
/ 5
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 7
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 38
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 14
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня