Зеленський нагородив орденом Хмельницького комбрига Белякова з Ужгорода

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом Богдана Хмельницького І ступеня полковника Збройних Сил України Юрія Белякова.

Зеленський нагородив орденом Хмельницького комбрига Белякова з Ужгорода

Відповідний указ №334/2022 опубліковано на сайті Глави держави 14 травня.

"За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня Юрія Белякова — полковника", – йдеться в указі.

Таким чином, Ю.Беляков став повним кавалером ордена Богдана Хмельницького.

Юрій Беляков народився у місті Самбір Львівської області. Він — заступник начальника управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури Ужгородської міської ради, ветеран війни в Афганістані.

Був  військовим комісаром Одеського обласного військового комісаріату.

Наразі він очолює одну з бригад ЗСУ, — повідомили у Telegram-каналі Ужгородської міської ради.

Зеленський нагородив орденом Хмельницького комбрига Белякова з Ужгорода

15 травня 2022р.

Теги: війна, Беляков, орден

Коментарі

Сергій 2022-05-17 / 08:10:49
Так, перевзуваються вони досить швидко, і цей фрукт не виключення!!!

Уважний читач 2022-05-16 / 18:44:34
Минуле з нами назавжди, навіть якщо воно не надто приємне! https://zakarpattya.net.ua/News/120254-Samorozpushcheni-uzhhorodski-rehionaly-prosiat-IAnukovycha-podaty-u-vidstavku-VIDEO

Василь 2022-05-16 / 09:00:31
Ще чомусь ніхто не згадав, його пнеребування на посаді військового комісара Одеської області, де його влупили за хабар(!) а потім, за усі його попередні заслуги, тихенько спустили до Ужгородської міської ради, муніципальна поліція... де він тихенько сидів. Ще є дуже багато цікавого на цього героя.

Олег 2022-05-15 / 23:12:32
Юра !!! Честь і повага тобі !!! Щиро радий , що Ти отримав Бойовий Офіцерський Орден !!! Хай Господь Тебе оберігає !!!

ледіда перефарбована 2022-05-15 / 23:05:25
У дяді Юри з'явилася нагода змити кров'ю свою 'регіональну' ганьбу.

Не-моралізатор 2022-05-15 / 22:45:28
Для Злого. Полковник Беляков – кадровий військовик з належною військовою освітою (Київське суворовське училище, Бакинське вищее загальновійськове командне училище) з бойовим досвідом (1982-1983 – ОКРВ в Афганістані, був поранений, нагороджений орденом Червоної Зірки; 2015-2016 – зона АТО, заступник командира 53-ї ОМБр).
Для Олександра. Не "сумнівні політичні уподобання", а активне членство в Партії регіонів (керівник Ужгородської міської організації ПР).
Для Воїна. Пан полковник не створив прецеденту тим, що як колишній "регіонал" став захисником України від російського агресора, бо історія свідчить про факти, як у більшовицькій Червоній Армії служило чимало колишніх царських генералів та офіцерів (так званих "воєнспеців") або навіть окремих старшин армії УНР чи УГА. В повоєнному бундесвері ФРН і навіть у Національній народній армії соціалістичної НДР служили колишні офіцери і генерали гітлерівського вермахту(!) Стосовно звинувачення у можливому членстві в ПР, то це абсолютно безпідставно у моєму випадку, бо в незалежній Україні практично всі політичні партії – погано змодельована фікція, то культивувати членство в таких утвореннях означало б не поважати самого себе. А до ЗСУ у мене як громадянина України завжди була, є та залишатиметься повага, яка ще більше зміцніла від 24 лютого поточного року!

Воїн 2022-05-15 / 20:59:27
Усім вїдливим і прискіпливим мушу нагадати, що пан полковник пішов на війну у 14-му році, відгуки його підлеглих про нього чув тільки найкращі, співпрацювати з ним було дуже легко (літо 15-го, Авдіївка). З початком відкритого вторгнення очолив новостворену бригаду. Питання до вас - а ви де були, що зробили за увесь цей час? Ви хоч розумієте, що живете тут мирно завдячуючи нашим воїнам, в тому числі і йому?
Розумаки, коли читаю вашу писанину, то мені здається, що ви самі з Партії регіонів які містяться за те, що він з вами зробив.

Олександр 2022-05-15 / 20:24:37
Незважаючи на всі сумнівні політичні вподобання, то є Військовий з великої літери. Героям Слава!

Ого 2022-05-15 / 20:21:08
Він бувший регіонал???

злий 2022-05-15 / 20:04:26
Беляков був не просто активним багнетом Партії регіонів, а очолював її міську організацію в Ужгороді.

Взагалі маю сумніви в його здатності керувати бригадою і взагалі у військовому досвіді і знаннях - можу помилитися, але всі звання він отримав "заочно", як один із керівників товариства "афганців"

Не-моралізатор 2022-05-15 / 19:46:51
Своєрідна ідейно-моральна метаморфоза: в недалекому політичному минулому пан полковник був активним "багнетом" в рядах крайової організації Партії регіонів - попередниці проросійської ОПЗЖ, а нині боронить Україну від московитської орди! Чудово, що на вищих командних посадах в ЗСУ служать кадрові освічені військовики з бойовим досвідом, а не якісь самовпевнені "штафірки" або "шпаки" на зразок колишнього прес-секретаря порошенківського ставленика Москаля.

НОВИНИ: Соціо

17:37
Пасажирам потяга з Чопа до Праги загрожують штрафи до €5000 євро
16:23
На Закарпатті торік із загального обсягу вирощених зернових та зернобобових культур 69,6% займає кукурудза, 26,1% – пшениця
11:43
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Тарасом Гаврішем
11:28
Системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge, які виробляє в Ужгороді завод Jabil Circuit, масово імпортуються в росію – "Слідство.Інфо"
11:07
У Негрові Мукачівської громади прощатимуться з полеглим Героєм Миколою Батриним
19:00
/ 5
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 7
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 38
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено