День відкритих дверей триває сьогодні в Ужгородському національному університеті (ФОТО)

Захід уже став традиційним, його мета – інформувати старшокласників, які обирають майбутню професію, про можливості навчання у виші.

День відкритих дверей триває сьогодні в Ужгородському національному університеті (ФОТО)

На урочистій зустрічі в ректораті привітали одинадцятикласників ужгородських шкіл. Насамперед із вітальним словом виступив Володимир Смоланка, ректор УжНУ, він запросив молодь ознайомитися з пропозиціями

університету для абітурієнтів, також згадав про роботу Літнього університету, серед переваг навчання саме в цьому виші назвав, зокрема, зв’язки із закордонними ВНЗ, можливість проходження там практики, широкий спектр застосування фахових навичок у майбутній професії.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв розповів про співпрацю міської ради з Ужгородським національним університетом, наголосив на фаховості колективу вишу, професіоналізмі викладацького складу, підготовці фахівців у різних галузях, побажав майбутнім студентам добре вчитися та знайти гідну роботу в нашій країні, а всій команді вишу – наснаги.

Проректор УжНУ Ігор Король розповів історію навчального закладу та про особливості навчання на факультетах, яких у тут два десятки. Додав, що на сьогодні в УжНУ навчається близько 15 тисяч студентів, з яких понад 1700 – іноземці.

Школярам показали ролик про університет, також нині молодь може завітати на факультет, який зацікавив, поспілкуватися зі студентами та викладачами, і, за словами організаторів, знайти орієнтири для вибору майбутньої професії.

26 вересня 2019р.

Теги: двері. день, УжНУ, університет

Коментарі

Вкву 2019-09-27 / 14:02:14
Дивлюс на фото ... О бля
"Носатий конюх" .
В цього бариги комерція на всім і на всіх ... Тепер зрозуміло куди тягнуться нитки тойі комерційі.
Цього злодія і бариги якого за бабло покриває прокурор "гаврило".
Щоб в австрійі мати нерухомість а в престижному районі відня дітки мали свій ресторан.
Кому цікаво дивіться архів закарпаття он лайн ... там є інформація.
ОЦЕ КОМЕРЦІЯ
ОЦЕ Я РОЗУМІЮ.
СВОЙІ ЛИПКІ ... БРУДНІ РУКИ ЗАПХАТИ В УЖнУ .... ну і ну.

Вуву 2019-09-27 / 13:53:18
І я колись був студентом теж.
І в нашій студентській йідальні
Ціни були "студентські"
Можна було зйісти повноцінний обід і вкластися в 1 карбованець
(Як на той час).
І було смачно і в приміщенні
йідальні чисто.
Санепідемстанція приходила регулярно і перевіряла все.
(Навіть медкнижки всіх працюючих).
Персонал йідальні йіх боявся як вогню.
А тепер ?
Комерція ... Бізнес.
На кому ... На студентах.?
Так не в усякого студента хтось за кордоном "ішачить" шоб можна було пропралучувати таку комерцію
... Від якойі очевидно комусь з керівництва УЖнУ кожен місяць шось капає в кишеню ....
"Як чорна готівка".
А ІНЕКШЕ В СТІНАХ УЖнУ НЕ БУЛОБ НІЯКОЙІ КОМЕРЦІЙІ.
PS.
Я ЗА ТЕ ЩОБ ДЛЯ СТУДЕНТ ІВ БУЛИ СТУДЕНТСЬКІ ЦІНИ.
І НЕ ТРЕБА ТУТ РОЗКАЗУВАТИ ВСЯКІ ДУРНИЦІ ПРО СОВОК І ПОО ТЕ ЩО ЦЕ НЕ МОЖЛИВО.
ІНША СПРАВА ЩО САМА АДМІНІСТРАЦІЯ ЦЬОГО НЕ ХОЧЕ.

Нова генерація 2019-09-27 / 12:02:19
Читаю "читателя" і офігіваю.
Бізнес, комерція - це для нього як матюки.
Торгують вони, бачте, по комерційним цінам!
А не по студентським цінам!

Це ж який совок, яка каша має бути в голові?

Кореспондент 2019-09-26 / 22:51:58
Про що ви взагалі спорите?
Ви колись їли у старій їдальні в головному корпусі?Думаю, що ні. Тому, що їжею це важко було назвати. Нові орендарі зробили гарно, просторо, але щодо порядку цін,то повністю погоджуюсь - вони не для студентів. І взагалі, що стосується оренди, бізнесу і т.д.,під канцтовари, бістро було надано площу в оренду попереднім ректором - Ващуком. До нього і посилайтесь зі своїми претензіями)

Читатель 2019-09-26 / 20:57:18
И еще. В УжНУ была своя (!) столовая. И свой (!) буфет. И в котором, что-то по мелочи продавали, если помню хорошо. А тут, вдруг - бизнес на широкую ногу!

Поэтому, говорить, что УжНУ поступает очень хорошо, это совершенно некорректно.

Читатель 2019-09-26 / 20:54:45
Talisman 2019-09-26 / 20:00:12
Уважаемый!
1) Не путайте учебный процесс с бизнесом.
2) То,что делает "Бистро" - коммерция. Не по студенческим ценам, по коммерческим они торгуют! И больше на горожан работают. А не на студентов.

Talisman 2019-09-26 / 20:00:12
Можливо, модні бутіки там вже є (я давно не був в університеті). Поправте мене.

Але порівнювати абсолютно необхідні канцтовари і кафе з "отъемом помещений на Капитульной" - це нонсенс.

Talisman 2019-09-26 / 19:54:31
Читателю. Який зовсім не думає.

Канцтовари у головному корпусі. Це - паскудство.
Зламалась чи загубилась ручка, треба новий зошит чи степлер. Сідай на маршрутку, їдь у місто, купи ручку, сідай на маршрутку, їдь в університет. Зато нема комерції "в главном корпусе".

Кафе. Звичайно, це - паскудство.
Хочеш кави чи перекусити - сідай на маршрутку, їдь у місто...

Канцтовари і кафе - це високорентабельний бізнес, що приносить багатомільйонні доходи.

Я б зрозумів про "комерцію у головному корпусі", якби там відкрили модні бутіки, салони краси, магазини взуття, інші торгові точки.

Читателю 2019-09-26 / 19:45:27
Ваш вопрос адресуйте к руководству университета в 2013 году, когда отдавали помещения в аренду

вася капелан 2019-09-26 / 16:13:40


Капслок. Коментар видалено. Адмін


Читатель 2019-09-26 / 15:49:30
И тут, вспомнил один скандал. Когда руководство УжНУ выступило против отъема помещений на Капитульной у них, и обвинило мэрию чуть ли не в разрушении образовательного процесса.

А сами что? Поступают точно также!

Читатель 2019-09-26 / 15:46:48
А меня натурально зло взяло. ))) Как бы, отлично, что УжНУ развивается, но некоторые "результаты" убивают - коммерция в главном корпусе на БАМе. Организовать точку "Канцтовары" (то есть, позволили коммерсантам занять часть площади УжНУ). Мало того - отдали в аренду кафе "Бистро" часть своих же учебных помещений.

НОВИНИ: Соціо

19:00
/ 2
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 8
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 23
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 13
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії