"Карпатська Січ" квітами вітала дівчат з весною (ФОТО)

А сьогодні в Ужгороді під охороною поліції має відбутися акція феміністок

"Карпатська Січ" квітами вітала дівчат з весною (ФОТО)

Напередодні 8 Березня у центрі Ужгорода активісти націоналістичної організації "Карпатська Січ" дарували дівчатам квіти, листівки та хороший настрій.

"З весною Вас, наші любі та шановані українські дівчата! 

Будьте щасливі, виховуйте свідомих дітей, залишайтеся такими ж красунями та покладайтеся на своїх коханих чоловіків.

Нехай у ваших серцях панують душевні тепло і спокій.

Плекайте свою жіночність, будьте нашими музами!", - такими словами дівчат привітали у прес-службі організації.

А тим часом сьогодні, 8 березня, на площі Театральній в Ужгороді анонсована традиційна акція феміністок, що два роки поспіль викликала активне несприйняття "Карпатської Січі".

Минулого року активістки організації облили учасниць акції фарбою.

Цього річ, як інформують організатори, захід відбудеться під охороною поліції.

08 березня 2019р.

Теги: Карпатська Січ, весна, вітання

Коментарі

Кіса 2019-03-09 / 12:17:08
Може хтось пояснити чому обличча закриті

свій. 2019-03-09 / 11:57:32
Тарас лишився пити вже? спочатку "єб""ть і резать" кричить кидаючи зіги, потім квіти жінкам роздає?
спорт здоровя націоналізм - це відростити живіт, пити алкоголь і дебоширити, фотографуватися в угорщині з російськими фашиками. Приклад для молоді однозначно

до Чікі 2019-03-08 / 18:09:40
У тебе, жополизе грантоїдний, теж обличчя ніком закрите. Боїшся відповісти за свої слова?

Чікі 2019-03-08 / 17:59:22
Купа проплачених жополизів пише коменти. А чого обличчя закриті? Такий позитив, а облич нема...

До 88-1 2019-03-08 / 13:45:23
Нема бажання святкувати? Не роби цього. При чому тут комуністичне свято , читай історію Роза Люксембург та Клара Цеткін впроваджували гендерну політику. Хто хоче вітає жінок щодня, але Европа та світ не відмовляються це робити саме в цей день.

7777 2019-03-08 / 09:36:21
Дуже повчальний приклад, для молоді

Anon 2019-03-08 / 08:51:54
Дякуємо за те,що кожного дня змушуєте нас посміхатися і нагадуєте,які ми чарівні;)

СІ4 2019-03-08 / 08:43:07
Ви справді,подарували цим дівчатам радість,позитивні емоції. Бо такі щирі усмішки,як на фото,не можна було підробити

Віка 2019-03-08 / 08:35:35
Карпатська Січ-Ви нереально круті!
Хлопці так тримати!

Анонім 2019-03-08 / 08:35:12
Так тримати! Молодці хлопці, що не забуваєте за наших чудовий дівчат, приділяєте їм увагу та продовжуєте викликати безцінні емоції!

ХХХ 2019-03-08 / 08:30:44
Спасибі Вам!)

Мар'янка 2019-03-08 / 08:30:42
Дякуємо!)

Крістіна 2019-03-08 / 08:27:24
Дякуємо за те,що не забуваєте надихати нас і дарувати чудовий настрій в будь-який день,незалежно від пори року,погоди на вулиці❤Ви найкращі!)

Анюта 2019-03-08 / 08:24:24
8 березня - не наша свято. І добре, що є такі хлопці, що радують нас незалежно від дня!
А тим, хто привязує дані вчинки до 8 березня - співчуття. На листівці пише «зі святом весни», а це поняття далеке від слів «зі святом жінки», бо з такими чоловіками у нас, жінок, щодня свято

Аня 2019-03-08 / 08:13:16
Хороші хлопці! Завжди дарують нам усмішки і це безцінно! І молодці, що привітали дівчат з весною!!!

Ольга 2019-03-08 / 07:56:09
Молодці хлопці, не перевелись ще в нашому місті справжні чоловіки, дякую!)

Місцевий 2019-03-08 / 07:50:49
КС, як завжди - крутезні!
Прекрасний двіж.

Пару слів до 88-1: мадярів на ножі - це провокація антиукраїнських сил, шовіністів, які спеціально змонтували відос один і на тому все скінчилось) КС завжди виступала на засадах Європи Націй і діалозі націоналістів з країнами сусідам, що в них і виходить на найкращому рівні. Спецслужби можуть в Деяка вчитись. Знаю, що на квітень заплановані в Ужгороді заходи , якраз на цю тему.
КС поборола русинський сепаратизм своїми прямими діями, а також розвіює штучний політичний "угорський" сепаратизм .

По красці минулого року - чудова ініціатива проти фріків, які планували провести з часом гейпарад в нашому місті. КС поставила все на місце і розігнала стадо проплачених грантами уродів. І акція їх зараз - це акція свята весни і прекрасного - наші жінки.

Вуву 2019-03-08 / 07:47:08
Цікаво шо вони викинуть на наступний рік ? Чоловічий стриптиз шоу ? :-[

88-1 2019-03-08 / 07:11:33
Фу. Сочатку кричали мадярів на ножі потім взасос цілувалися з ними. Спочатку обливали жінок краскою на 8 березня тепер на це комуністське свято дарують квіти.

НОВИНИ: Соціо

11:43
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Тарасом Гаврішем
11:28
Системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge, які виробляє в Ужгороді завод Jabil Circuit, масово імпортуються в росію – "Слідство.Інфо"
11:07
У Негрові Мукачівської громади прощатимуться з полеглим Героєм Миколою Батриним
19:00
/ 5
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 7
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 37
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 14
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
» Всі новини