Павло Нагірний, що у п'яному стані за кермом джипа вбив матір і дочку, керує мукачівською філією "Закарпатгазу"

Торік винуватець мертельної ДТП у Хусті достроково вийшов на свободу.

Павло Нагірний, що у п'яному стані за кермом джипа вбив матір і дочку, керує мукачівською  філією "Закарпатгазу"

У листопаді 2012 року тодійшній керівник Хустського відділу "Закарпатгазу" Павло Нагріний у стані цілковитого алкогольного сп'яніння на об'їзній дорозі біля Хуста на своєму позашляховику виїхав на зустрічну смугу і протаранив легковик, у якому додому поверталася родина. У результаті ДТП 32-річна жінка та її семирічна донька загинули.

Поки свідки аварії рятували людей у легковику, винуватець аварії втік із місця ДТП Вночі його затримали працівники міліції і доставили в лікарню для освідчення. Але разом з тим з лікарні якимось чином втік, а знайшовся лише вранці й у несподіваному місці – у психіатричній лікарні

У день, коли в П. Нагірного сплив термін «примусового лікування», він утік до Угорщини. Утім, згодом його затримали і передали в порядку екстрадиції угорською стороною представникам правоохоронних органів України.

Зрештою, вироком Хустського районного суду від 17 жовтня 2014 р. П.Нагірного було визнано винним та призначено покарання у вигляді 8 років ув’язенення з позбавленням права керувати транспортними засобами. Однак, повний термін покарання винуватець смертельної ДТП так і не відбув: П. Нагріного у березні 2017-го року, через 3 роки, випустили на волю достроково.

Нині ж, як стало відомо Закрапаття онлайн, Павло Нагріний очолює Мукачівське віддідення "Закарпатгазу", що підтверджують і в самій установі.

28 липня 2018р.

Теги: філія, Закарпатгаз, джип, Нагріний

Коментарі

Ніколя 2018-07-29 / 22:17:01
Він, шо, убив матір?

Адвокат Немеш 2018-07-29 / 16:01:36
Ун муй тдуже платежоспособний Клієнт був!! А грошики непахнуть !!! Мало м поміг сегеняткові після ДТп уйти сухим із СІЗО і Дурки Берегсагськоі а ун поміг мені тоже мало

пенсіонер 2018-07-28 / 22:38:20

"А де має робити ? Чи за дтп позбавляють право бути на посаді ??"

Нагірний після дурки у Берегові, втечі у Мадярщину, екстрадиції звідти - і знову у начальники ДЕРЖ.ФІРМИ???

Панове "керманичі" Закарпаття, ви геть подуріли??? Чи маєте людей за бидло безпамятне???

ссср 2018-07-28 / 21:36:53
незаменімих людей нет-- есть є павлик- пяниця і убійця але є Божий СУД

Закарпатець 2018-07-28 / 17:37:05
Усіх,причетних до його звільнення і карколомного кар"єрного злету-до стінки,і помилки не буде!Думаю,лише чергова КОЛІЇВЩИНА,а не якісь там майдани,після яких усе лише погіршується,зможуть змінити щось на ліпше для народу!

Вуву 2018-07-28 / 16:36:13
Хай відкриває підсобне господарство і пахає ... "Од зарі ... До зарі
Од тємна до тємна" ...
Бо статистика вперто доводить... Що ті хто в пяному стані на машині зробив дтп і з смертельними наслідками ... Мають рецедиви.
А що це за начальник який не має права йіздити на машині ... Щоб оперативно вирішувати професійні справи - проблеми ?

держустанова ???? 2018-07-28 / 15:33:24
Закарпаття збут - держустанова ?
А де має робити ? Чи за дтп позбавляють право бути на посаді ??

Генек 2018-07-28 / 14:39:06
судова і виконавча влада наче провокують населення до бунту і самосуду... проте коли вибухне, як у Врадіївці, але не локально, а по всій країні, то хто за це відповідатиме?

пенсіонер 2018-07-28 / 14:24:33

"Згідно з Постановою Кабінету Міністрів №758 від 1 жовтня 2015 року на ТОВ «Закарпатгаз Збут» покладено спеціальний обов’язок постачати природний газ побутовим споживачам та релігійним організаціям"

Це ж державна установа! - Як??? Де оголошений конкурс на заміщення вакантної посади???

Лунченко 2018-07-28 / 13:54:29
Павло Нагірний знає гроші заробити

ун хоть мало сидів 2018-07-28 / 13:53:41
А Копчу, Амаровича, Балажку, і посадити не годні.

Степан Крук 2018-07-28 / 13:52:33
У "Закарпатгаз" на керівні посади беруть тільки за умови, що кандидат на посаду відсидів тюремний термін та втік з дурки???

Іван Кайло 2018-07-28 / 13:02:21
Вітаю пане Павло! Я завжди був переконаний у Вашій порядності. успіхів Вам. Маю честь! З повагою І.Кайло

Василь 2018-07-28 / 11:52:04
Посадити за вимагання хабарів.
Він цим зловживав.

НОВИНИ: Соціо

18:25
Переправнику з Мукачева, що "заробив" на "ухилянтові" $8000, призначили заставу 151 тис. грн
17:37
Пасажирам потяга з Чопа до Праги загрожують штрафи до €5000 євро
11:43
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Тарасом Гаврішем
11:28
Системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge, які виробляє в Ужгороді завод Jabil Circuit, масово імпортуються в росію – "Слідство.Інфо"
11:07
/ 1
У Негрові Мукачівської громади прощатимуться з полеглим Героєм Миколою Батриним
19:00
/ 5
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 7
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 39
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 14
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
» Всі новини