Керуючий Мукачівською єпархією УПЦ МП Феодор став митрополитом (ФОТО)

Учора, 23 липня, в день пам'яті преподобного Антонія, засновника Києво-Печерської Лаври, керуючий Мукачівською єпархією Української православної церкви Московського патріархату Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський, співслужив предстоятелю УПЦ МП митрополиту Онуфрію.

Керуючий Мукачівською єпархією УПЦ МП Феодор став митрополитом (ФОТО)

На малому вході митрополит Онуфрій возвів архієпископа Феодора в ступінь митрополита Мукачівського і Ужгородського.

Пізно ввечері того ж дня на кордоні Львівської та Закарпатської областей митрополита Феодора, який повертався зі Києва, привітали секретар єпархії, благочинні, ігумени та ігуменії монастирів, духовенство з представниками влади, які привітали владику із возведенням в сан митрополита, інформує Мукачівська єпархія УПЦ МП.

24 липня 2018р.

Теги: митрополит, Феодор

Коментарі

шон 2018-07-26 / 00:48:54
Поніс велику ташку грошей тай отримав. Все просто.

Вуйко 2018-07-25 / 08:02:18
Питания до "святого" Онуфрия! Як бувша жiнка Iрина та дiточки? Чи допомогае дiтям?

Воловець 2018-07-24 / 20:59:26
ужгородцю
да, та скотина. СБУ ним вже мала давно зайнятися, він ще в часи майдану поїзд зупиняв у Воловці зимов на три години, під приводом замінування коли люди на майдан їхали. Пак його блюк відмазав і за то взяв в анальне рабство

Степан Крук 2018-07-24 / 20:42:47
- Батюшка, Ви із МП? - Так точно!!!

ужгородець 2018-07-24 / 19:58:21

Почитав за цього І.І.Лопіта на сайті Воловецької рай. ради.
Так цей "держ. службовець" встиг лише за останній тиждень розвернути "агентурну сітку" МП ФСБ у Підполоззі та Скотарському на Воловеччині у присутності того ж самого попа Феодора. І відкрито про це пише на сайті ради!
Де реакція СБУ? ОДА? Так за кого сьогодні гинуть наші молоді хлопці у війні з Росією???

ужгородець 2018-07-24 / 19:41:08

Воловцю
Лопіт (Мухтар) з Воловця - це той вусатий та череватий челядник, що у джинсах та у синій майці?

Вуву 2018-07-24 / 19:24:09
Тиго ... Про сякоє уже не пишеся.
Власть ото такоє понятіє ... невидимоє но присутсвующеє .
Она як єсть і сразу йійі як і нема.
Більш детально можете зазвідати у того митро метро матір му тоту ... Што го породила. Бо ун типирь у власті тоже ... Но у ЦИРКовній.

Воловець 2018-07-24 / 19:14:08
ужгородцю
на 6 фото крайній зліва воловецький голова райради лопіт, відомий як мухтар. Мусив пахана стрічати в руку цюжювати бо попи православні то його колеги, они пак вмісті гроші за блюка на виборах носят, не снилибися

ужгородець 2018-07-24 / 15:22:59

Ну, з МП ФСБ мені все давно зрозуміло(((
Але мене зацікавила інша фраза з цього повідомлення: "Зустрічали.... з представниками влади".
Так хто був офіційно ВІД ВЛАДИ вітати митрополита МП ФСБ? Хтось знає?

*** 2018-07-24 / 14:43:36
Проблема у тому, що ми люди знищуємо самі себе,робимо на землі ад(знищуємо природу, п'янство страшне, ненависть, війни). І думаємо,що якщо понесемо у церкву "добру"гроші,то отримаємо спасіння. Та невже ціна спасіння це голод , спиті люди,війна...? Віра в Бога це любов , любов до землі, людей...!!!

njksr 2018-07-24 / 14:38:29
та ту секту треба давно вже було розігнати лиш за одну "канонізацію" безграмотного гуцула кабалюка, котрий сраліна і мацкву любив більше всього((( але "народ" у нас тупий як балта... вірить тим дегенератам і сам стає дегенератом...

ukr 2018-07-24 / 14:16:56
Но й морда московисньких попів. Дуже схожі на свинські

Степан Крук 2018-07-24 / 13:45:15
Пішло-поїхало!!! Хіба в православії проблема? Ні! Давайте не будемо чіпати православіє. Мова тільки про терористичну організацію, котра називається московським патріархатом, для котрої ідеї "руського міра" вищі за слово Боже. Гидко слухати Гундяєва, коли жодна проповідь не обходиться без згадки про "руський мір". А "руський мір" - це трагедія десятків тисяч грузинів, українців, сірійців,чеченців..."Руський мір" - це війна!

*** 2018-07-24 / 13:29:56
Людям, яким важко в теперiшнiй церквi , допомоглиб Отцi такi як були Монахи у селах Пiдгiрне та Осiй iршавського району. Iм не були байдужi душi людей!!! Давайте краще ,нiж тут воювати мiж собою, будемо дiлитись iнформацiею. Може ви знаете, може ще десь е Святi Отцi, що служать Богу!!!
Викладайте про них. Може е ще десь маленька Церква де е Божа Благодать ...Дякую, пишiть.

*** 2018-07-24 / 12:53:09
Православнi, католики, мусульмани ,як показуе iстория, благословили на найбiльшi вiйни!!! Люди вiруючi мовчки iдуть з церкви ...

Степан Крук -православній 2018-07-24 / 12:40:55
Вам що, викласти сотню-другу посилань з відеоматеріалами, де московські попи освячують в Криму та в Донбасі путінські танки7 Чи ви сама можете це знайти в інтернеті? Для чого заперечувати те, що вже давно є очевидним?!

пан отець до православної 2018-07-24 / 12:37:35
20 поклону і 20 отченаш, на вечірнюй тобі овцо заблудша, за то що спориш ту із еретиками., ай хустя вдій, сидиш коло кумпутера простоволоса ги дівка.

ДО православної 2018-07-24 / 12:25:15
попи кажуть що всі люди рівні, чом ви пані православна не можете стати попом?

до православної 2018-07-24 / 12:15:20
чом у попа така висока шапка?і ун ї нигде ни знимать, чи не роги ун там пряче?

Православна 2018-07-24 / 11:54:45
Просто що ви пишете? Хто кого благословляє на війну? Ваші роги вам мішають бачити те, що робиться насправді!!!

НОВИНИ: Соціо

19:00
/ 2
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 7
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 23
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 13
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
» Всі новини