Шлях до омріяного батьківства

Покликання жінки на цій землі – перш за все бути мамою. Тому вона з таким хвилюванням і трепетом чекає на появу свого первістка. Але не всім випадає щастя стати батьками. Інколи для цього потрібно пройти тернистий шлях, щоб здійснилося диво.

Шлях до омріяного батьківства

Слово «безпліддя» нині звучить як звичайний термін у медицині. З цією проблемою стикається кожне п’яте подружжя у світі. В Україні та на Закарпатті зокрема кожне четверте подружжя не вагітніє протягом року. Це – 3,7% жінок. Причин цьому – безліч.

Утім, безпліддя нині не є вироком. За останні кілька десятиліть медицина зробила прорив у розвитку допоміжних репродуктивних технологій. Вони допомагають зачати і народити здорових дітей навіть в тих випадках, які до недавнього часу здавалися безнадійними.

– Нині єдиним ефективним методом лікування безпліддя є ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення або запліднення in vitro. Ефективний він тому, що ми бачимо розвиток ембріона з першого дня і аж до переносу його в лоно майбутньої мами, – пояснює Наталія Стрижак, лікар гінеколог-репродуктолог, лікар УЗД, завідуюча жіночою консультацією Медичного центру «Інтерсоно Medicover Group» в Ужгороді.

Запліднення штучне – вагітність справжня

Деякі люди володіють неправильною інформацією щодо запліднення in vitro, вважаючи його «штучним». Насправді під час in vitro лише процес запліднення відбувається поза організмом матері – в умовах високотехнологічної ембріологічної лабораторії. Після переносу ембріона в організм жінки вагітність проходить як при природньому зачатті. Ця процедура є цілком безпечною та немає негативних наслідків.

– За фактом, процес запліднення in vitro відбувається так само, як у природних умовах, але за допомогою ембріолога та сучасного обладнання, – наголошує Неля Хомин, ембріолог Медичного центру «Інтерсоно Medicover Group».

Залежно від причин безпліддя, вагітність внаслідок першої спроби запліднення in vitro, настає у 40–65% подружніх пар. Зі збільшенням кількості спроб, ефективність зростає до 87%. Окрім того, використовуючи новітні репродуктивні технології, лікарі дають можливість парам, які мають загрозу виникнення у майбутніх дітей генетичних хвороб, народити здорових малят.

– До нас звертаються жінки різних вікових категорій: наймолодшій було двадцять років, найстаршій – сорок дев’ять, – розповідає лікар. – Ми радимо подружжям не затягувати з вирішенням цієї проблеми. Якщо у пари протягом року немає діток, то необхідно перевірити своє здоров’я. Причин ненастання вагітності, коли єдиним і найбільш ефективним методом лікування є ЕКЗ, є дуже багато: це і непрохідність маткових труб, і відсутність овуляції тощо. Проводиться екстракорпоральне запліднення відповідно до дня менструального циклу жінки, ідентично природньому процесу. Кожен етап строго відстежується лікарем-репродуктологом. Діти, народжені за допомогою in vitro, нічим не відрізняються від дітей, зачатих звичайним шляхом. Вони абсолютно здорові, про що свідчать чисельні багаторічні дослідження в Європі та США.

Як підготуватися до ЕКЗ та вагітності?

Сучасна процедура in vitro не потребує від майбутніх батьків якоїсь особливої підготовки чи обмежень. Але є ряд обстежень, які необхідно пройти парі, щоб визначити стан їхнього здоров’я.

Жінці призначають аналізи на гормони, УЗД порожнини матки, перевірку прохідності маткових труб, загальні аналізи та консультацію терапевта. При відсутності протипоказів вона може починати програму екстракорпоральне запліднення.

Варто наголосити, що безпліддя спричиняє не тільки жіночий фактор, але й на 50% чоловічий. Тому важливим є обстеження здоров’я як жінок, так і чоловіків.

Захворювання, які можуть бути причиною безпліддя у сильної статі, часто протікають безсимптомно і виявляються тільки в неможливості зачаття. Перш за все, чоловікові потрібно зробити спермограму. Цей аналіз дозволяє визначити кількість сперматозоїдів, їх рухливість й структуру. Щоб дізнатися причину незадовільної спермограми, лікар може призначити гормональні дослідження, аналізи на наявність інфекції або генетичні тести.

Повне обстеження у Медичному центрі «Інтерсоно Medicover Group» в Ужгороді подружжя може пройти за день-два.

Гарантія ефективності

Відсоток настання вагітностей у Медичному центрі «Інтерсоно Medicover Group» в Ужгороді становить 56% – мова йде про першу спробу, власні яйцеклітини та миттєвий перенос. Є і кумулятивний показник (коли пацієнти роблять 2-3 спроби завагітніти), він є набагато вищим – 87%. Фактично 9 з 10 жінок, які прийшли «Інтерсоно Medicover Group», стали мамами.

Вже понад 300 діток народилося на Закарпатті завдяки допомозі фахівців цього медичного центру. Тож не втрачайте надії, вірте, що все буде добре і лелека незабаром вже кружлятиме і над вашим домом.

Медичний центр «Інтерсоно Medicover Group» в Ужгороді є частиною потужної міжнародної мережі медичних закладів Medicover, заснованої в Європі у 1995 році. Зараз Medicover активно розвивається в Україні, втілюючи нові стандарти якості медичного обслуговування.

Ужгород, пл. Ш. Петефі, 28, 4-й поверх

+38 (0312) 65-95-95, +38 (050)-377-09-96, +38 (067) 323-26-83

reception@intersono.uz.ua

30 травня 2018р.

Теги: батьківство, шлях

НОВИНИ: Соціо

18:25
Переправнику з Мукачева, що "заробив" на "ухилянтові" $8000, призначили заставу 151 тис. грн
17:37
Пасажирам потяга з Чопа до Праги загрожують штрафи до €5000 євро
11:43
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Тарасом Гаврішем
11:28
Системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge, які виробляє в Ужгороді завод Jabil Circuit, масово імпортуються в росію – "Слідство.Інфо"
11:07
У Негрові Мукачівської громади прощатимуться з полеглим Героєм Миколою Батриним
19:00
/ 5
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 7
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 38
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 14
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
» Всі новини