Ужгородський хакер закликав чиновників не годувати бюджет США та Біла Гейтса

США продовжують звинувачувати Україну у використанні піратської продукції. Цього разу причиною невдоволення американців став не так продаж піратських дисків, як використання нелегальні копії програмного забезпечення в державних органах.

Ужгородський хакер закликав чиновників не годувати бюджет США та Біла Гейтса

«Навіщо використовувати той же MS Windows, під який існує мільйони «троянів, вірусів, бекдорів і експлойтів до вразливостей, так ще за нього і платити чималі гроші? Альтернативою цій операційній системі є Linux, який, по-перше, безкоштовний, по-друге, має аналоги ПЗ, яке використовується в Windows (і, зауважу, аналоги ці набагато кращі, безпечніші, простіші і стійкіші), по-третє, це безпечна пераційна система без всяких вірусів і проблем. Тобто, ми отримуємо чудовий програмний продукт, економимо мільйони в бюджеті країни, а також вирішуємо проблему з претензіями американців», - заявив голова Закарпатської регіональної осередку «Інтернет партії України» хакер Андрій Шебелла.

«Інтернет партія України» настійно рекомендує українській владі не вестися на провокації Держдепу, а слідувати запропонованому вище шляху і встановити безкоштовне безпечне програмне забезпечення, і припинити годувати американський бюджет і Біла Гейтса.

02 вересня 2013р.

Теги: шебелла, хакер

Коментарі

Арсен 2013-09-04 / 08:51:23
А віт і далі сре в коментах...Обсирати може кожен. ти альтернативний варінт краще запрононуй. Поки що найкращий і найправильніший варіант описаний в новині. Раз кошти заплатят і все.

Віт 2013-09-02 / 21:27:28
Ти розумнику! Я програміст з 12-річним стажем. Часто виконую державні замовлення на програми та сайти, звісно через посередників і за копійки... Та я знаю які гроші на це відмиваються! І якщо тепер почати переводити всі установи на ніксові системи то треба буде і ПО під них писати, знаєш скільки на це спишуть??? Хоча їм цього лише й треба... а "партія_любителів_херню_писати_в_блогах" їм підіграє в цьому! А чому ви такі розумні та годуєте Цукерберга та Дурова? Чому не сидите на українських ресурсах? А чому не випускати комплектуючі та комп'ютери у нас, і не годувати китаців та інші країни???
А тому шо лише триндіти та красти спроможні, деградуюча нація... прямо як цигани...

Арсен 2013-09-02 / 18:14:26
Та я вже помітив. що Віт тут тільке сре в коментах. а от людина правду каже і ідея хороша. Програми портувати то не така проблема. а половині тих прог є аналоги. а деякі взагалі тільки з текстовими редакторами працюють. А те що все-таки треба буде переписати під нікс. то раз гроші заплатять та і все. А то відмивають мільярди.

Maxim 2013-09-02 / 18:05:19
О! Ото підхід я розумію! Давно треба юзати ПЗ з відкритим вихідним кодом і перестати відмивати бабки!

Олег 2013-09-02 / 18:02:13
Підтримую А.Шебеллу повністю. А портувати ПЗ то не так і проблемно. тим більше Лінукс дійсно вирішив би багато проблем.

Андрій 2013-09-02 / 17:53:46
Та дурницю він пише - цікаво мені буде подивитись, як будуть портувати тонни існуючого ПЗ, яке використовується у органах державної влади, із Маздая на Linux )))

Віту 2013-09-02 / 15:12:18
Віт, чого ти кидаєшся на людей без потреби? Ти хоч знаєш, що таке Лінукс? Яка різниця, чи Шебелла це говорить від партії, чи від себе особисто? Головне, що по ділу. Чого, справді, платити американцям шалене бабло, якщо можна перейти на безкоштовну, якісну і не вразливу до вірусів ОС?

Віт 2013-09-02 / 14:52:16
Та ну, яке там діло? Так, десь не десь якусь маячню напишуть, щоб їх не забували... Гляньте правді у очі - "Інтернет партія"??? якого біса?... чим би дітки не грались, лиш би не плакали

Роман 2013-09-02 / 14:09:41
А діло каже...

НОВИНИ: Соціо

19:00
/ 2
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 8
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 23
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 13
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
» Всі новини