"Тиждень" проаналізував "Однокласників" заступника ужгородського мера

Партія регіонів по-ужгородськи: 14-річні дівчата за кермом, «мафія» та культ партійного Лідера

"Тиждень" проаналізував "Однокласників" заступника ужгородського мера

Друзів він радує сотнями найрізноманітніших фотографій. Ось, наприклад, пан Беляков із друзями у ролі мафії.

А ось 14-річна донька депутата за кермом джипу. «Юр! А где мусора?», - уточнюють друзі Белякова в коментарях.

Окремий альбом на сторінці заступника міського голови - альбом з простою та скромною назвою «Політика». Політика - це не тільки «встречи с прекрасным»…

Але й щоденна тяжка праця.

Між іншим, Януковича Беляков називає просто «Лідером». Саме з великої літери.

Партквиток ПР ужгородський регіонал отримав ще у 2003 році.

Але, звісно, життя - не тільки будні.

Між іншим, заступник мера Ужгорода виховує не тільки доньку-водія, а ще й двох синів. Одного з них звуть Олександром

Другого - Сергієм.

Лідера Сергій теж поважає.

Але кримінальну романтику - ще більше.

 

Валерія Бурлакова, Тиждень. VIP-хроніки

15 липня 2013р.

Теги: Беляков, Однокласники

Коментарі

Михайло 2013-07-16 / 10:39:53
Грязне бидло яке обікрало афганську спільноту Ужгорода купило собі пагони полковника а забуло ким в афгані було і як руку потіряло.

Читач 2013-07-16 / 07:25:37
Заказна стаття чи ні,питання не в тому. Питання в тому, що ми,лохи, живем за копійки, читаємо от такі статті за кожного завернутого ,повного лайна афганця , ідолом для якого є Яник та його банда (вони самі в банді), котрий "чесно" заробив собі на ті машини та відпочинки,а потім понтується перед "бидлом",виставляючи на сторінку фото з Греції та де-інде,і що він їсть (фотографувати тарілку зі стравою "подивіться,я це їв" - діло убогих вузьколобиків,та тим не менш). Тоді що їсть Погорелов та де відпочиває? Виникає запитання - що "воно" такого зробило,аби вважати себе чимось кращим від інших? Перед ким,питається,ці дешеві понти? І синів воно виховає такими ж ? ("спасибо деду за победу"....) Чи має воно вищу освіту, чи грамотне воно, як потрапило до політики? Та як би там не було,100% у більшості минуле там брудне. І чим воно брудніше та нечесне,тим вище "воно" задирає носа. Це стимулює до певних дій,наприклад,до того,аби народ вимагав публічної інформації про кожного такого,-як про минуле,так і про сьогоднішній стан справ - бізнес дружини,синів,декларації доходів,правомірність отриманого майна і таке інше. А то з"являються різні москалики, навіть не з України, людей тут тримають за челядь, живуть за наш кошт,а далі нам в пики тицяють кальмарами чи мідіями,якими вони не вдавилися на відпочинку в Греції. Не заздрю ні, це інше, не люблю просто нахабність та несправедливість. Не люблю,коли таке "розумне" приходить,робить "добрі справи",прикрившись медалями та нікчемними нагородами,обкрадає,дурить та займається тупою пропагандою. Подяка журналістам. Давайте будемо сьогодні обізнанішими, завтра мудрішими, післязавтра - станемо себе поважати і потихеньку пора би вже видурювати,як мишей,таких персон з владних структур,поки банда нас не охопила повністю,та ,відчуваю,УЖЕ охопила...і післязавтра буде вже запізно...

Олена 2013-07-15 / 21:50:26
Ну і що? Людина як людина. Не з пляшкою і з голими дівками ж... Чим портрет Януковича гірший наприклад за портрет Ющенка и Тимошенко? Кожний вболівавє за свого лідера.

Мішико 2013-07-15 / 16:41:28
а прикольні номерні знаки на тюсоні і мікріку))))

zakarpatec 2013-07-15 / 16:00:22
Створюється враження, що стаття замовлена ...

фанат 2013-07-15 / 15:54:00
Коли опублікують фото голого Мандича?

:): 2013-07-15 / 14:59:55
І що тут такого? Не варте уваги.

васьок 2013-07-15 / 13:41:39
Циган Мандич теж мафіозі? :)

Аня 2013-07-15 / 13:40:53
А де тут бруд? Семейные фото, и что??? Хотя, статья ни о чем...

Адмін 2013-07-15 / 13:39:20


"Заказна"? В "Українськом тижні"? :))

І чому цей фоторепортаж мав бути резонансним?

У нас він просто  в рубриці "Закарпатський LIFE...


Микола 2013-07-15 / 13:37:09
Ну і що резонансного в цій статті? Я не прихильник міської влади, в т.ч. і Белякова, стаття заказна, намагання облити брудом, але нічого не вийшло...

НОВИНИ: Світське життя

20:09
/ 7
Стоянка первісних людей в закарпатському Королеві виявилася найстарішим людським поселенням Європи – 1,4 млн років
00:03
Мукачівець Сергій Кузьма здав 24,4 літри крові протягом 20 років
11:05
Вина Срібної Землі. Як на Закарпатті малі винороби просувають свій продукт
18:21
/ 2
Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом
19:27
Через COVID та війну равликовий бізнес на Закарпатті вимирає
10:20
"Винна мануфактура Штифко": винороб з освітою фізика відроджує виноградарські традиції на Закарпатті
17:31
Залізничник з Мукачева виготовляє металеві мініскульптури на підтримку ЗСУ
15:06
"Вина Срібної Землі": як на Закарпатті відроджують виноробську славу
15:02
/ 1
Кореєць Сонгджін, який 10 років жив в Ужгороді, переклав "Червону руту" на рідну мову
10:52
/ 7
Ужгородець відтворив старовинний струнний інструмент із фрески Горянської ротонди
10:18
Ужгородка виростила двометрові чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
22:42
106-річний ужгородець Микола Деревляник сам готує, прибирає та пере одяг руками
20:46
На Закарпатті ветеранів війни та членів їх сімей професійно адаптують за кошти держави
10:17
Медик з Мукачева Валентин Вракін рятує поранених на передовій
14:11
На Закарпатті почали готувати собак-терапевтів для психологічної підтримки ветеранів
17:44
В Ужгороді волонтерки готують їжу для поранених військових, які лікуються в медзакладах
11:32
/ 2
На Рахівщині виготовляють морозиво із пива та сидру та варять варення із гострого перцю
10:57
У нацпраку "Синевир" на Закарпатті встановили фотозону з "портретом" хранительки лісу – Мавки
10:55
В Ужгороді виготовляють натуральну косметику із квітів і трав
11:34
Школяр із Донеччини вигуляв в Ужгороді службового собаку Нацгвардії й отримав у винагороду шкільне приладдя
11:27
Волонтери в Ясінях на Рахівщині шиють маскувальні сітки для бійців на передовій
17:52
Спортсмен із Мукачева Богдан Черепаня став чемпіоном України з бойового самбо
19:00
Дитячі табори відпочинку, квест-екскурсії, туристичні походи: активно й насичено проводять літо на Закарпатті "Щасливі діти"
15:11
/ 2
На Закарпатті врятували лелеку з поламаним крилом
10:39
Вихідець із Лисичанська заснував в Ужгороді першу роликову школу
» Всі новини