Визначився перший опонент Балоги на виборах

Про це стало відомо сьогодні під час обговорення Програми дій об’єднаної опозиції.

Визначився перший опонент Балоги на виборах

Депутат Мукачівської міської ради Іван Колядко повідомив, що за домовленостями, які були досягнуті в ході переговорів між усіма опозиційними силами, єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції у виборчому окрузі, який включає місто Мукачево та частину Мукачівського району, буде лідер мукачівських БЮТівців Олександр Переста.

Нагадаємо, що одним з потенційних кандидатів по даному округу є міністр МНС, почесний громадянин Мукачева Віктор Балога.

09 червня 2012р.

Теги: Балога, Переста, вибори

Коментарі

Блоггер 2012-06-19 / 11:54:47
"Свободу" в парламент!

ввв 2012-06-16 / 17:33:24
А причому Хуст до Мукачева?

Хустянин 2012-06-14 / 19:31:45
А хто розумний може голосувати за так звану опозицію обєднану під Яценюка який у Хусті обзиває людей брехачами та нехоче чути що твориться його людьми у Міжгірї де вся селищна рада від Яценюка, а голова РДА Щур Василь вчорашній Фронтовик, та Хусті, де про Яценюкову "опозицію" окрім нього самого та його продажного регіоналам Лунченка ніхто ніколи реально не чув та не бачив ?? Хіба що дурень, який зовсім з головою посварився. Треба голосувати за СВОБОДУ, як на Львіщині, Франківщині, Тернопільщині - бо це люди які щось дійсно реально роблять для бідного народу.

Марина 2012-06-13 / 14:54:21
Я теж мабуть віддам свій голос за Олександра Пересту, лише з тих міркувань,що він є оппонентом ригіоналів,які себе скомпроментували не лише в Мукачеві,а й в усій державі.

опозиціонер 2012-06-12 / 08:50:52
Я хоч особисто і не підтримую Пересту, але проголосую за нього раз він іде від опозиції бо Балогам треба показати, що опозиціонери також мають підтримку.

Геннадій 2012-06-11 / 11:55:45
ПРОПОНУЮ НА ЦЬОМУ САЙТІ ОРГАНІЗУВАТИ А.ПЕРЕСТІ ШНТЕРНЕТ - ПІДТРИМКУ З ЗАЛУЧАННЯМ НЕБАЙДУЖИХ ДО СВОГО ЖИТТЯ З ПОДАЛЬШИМ ГОЛОСУВАННЯМ ЗА НЬОГО! ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПЕРЕСТУ!
ГЕТЬ БАЛОГУ З БАЛОГАНІВЦЯМИ З ЗАКАРПАТТЯ!
МУКАЧІВЦІ!!! ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО ІНТЕРНЕТ - ПІДТРИМКИ НАШОГО КАНДИДАТА!!!

Увага! 2012-06-11 / 09:52:15
Балога хоче в Раду, бо посадять та конфіскують у родичів що накрав, бо все майно крім дрібниць, написано на родичів та підставних друзів, для цьго буде новий Закон. Прокуратуру та суддів на свалку - назначимо незалежних від влади.
БАЛОГА ЩЕ ТА СВОЛОТА.
Наш депутат Переста.
До речи поганяло КАЦІК означає - "той кому довіряють (впливовий чоловік)".

Федір 2012-06-10 / 22:04:11

Ти, гуцуле, **** собі в кого маєш дяку - в своих ци чужих, а вшиткі нормальні люди вже знавуть ко такі балги, чей не перший рік область обкрадують.Гнати їх треба вєдно із янучарами

Патріот 2012-06-10 / 15:18:35
Недовго чекати скоро Балога буде сусідом по камері у Тимошенко за діяння на посту міністра МЧС.

гуцул 2012-06-10 / 13:06:36
Балога е нашим хлопцев а ви сосати у кого хочете клоуни шо так проти нього??У Яйценюка?Тягнивбока? Типигка-Молдаванина,Жульки? Каралевськой -з Луганська ??У Кого СУЧАРИ??Якшо Балога вам недобрий?

Ку-ку 2012-06-10 / 02:47:37
Очередной бред Балоги... Но главный опонент - уголовник янек, а в месие с ним и угловная натура самого Балоги. Скоро конец... Очень скоро!!!

стороній 2012-06-10 / 00:01:22
"Барва" уже не Балоги :(

Вася 2012-06-09 / 22:51:02
Балогі вже досить бути у владі: змінив Ющенко на зека Януковича, був при владі, нічого не зробив, накрався на паводку у Закарпатті та МЧС, заполонив своєю "Барвою" всю область і все йому мало. Взагалі гнати всіх балоганів з області!!! Перебуває у бандитській владі - вже тількі за це треба повісіти за яйця. НАРОД! ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПЕРЕСТУ - ПРОСТИЙ ПОРЯДНИЙ МУЖИК! ПОРА ЗМІНИТИ ВЛВДУ БАЛОГАНІВ - БАНДЮГАНІВ ЯНУКОВИЧА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Мукачівка 2012-06-09 / 21:21:45
Саме Олександр Переста-це та кандидатура, яка в спромозі позмагатися з іншими опонентами,особливо з регіоналами,які країну довели до ручки!

піпец 2012-06-09 / 19:26:51
Кацик і у свому "Ідеалі" порядок навести не годин, куда би ся йще пер у нардепи на сміх курям)

НОВИНИ: Політика

03:04
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07