Микола Жолтані вважає, що «є історична необхідність у тому, щоб люди вибрали» його

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція першого офіційно зареєстрованого претендента на посаду Ужгородського міського голови -- Миколи Жолтані.

Фото Олександра Поповича
Фото Олександра Поповича

"Люблю бути першим,-- так прокоментував свою позицію Микола Жолтані та додав. — Хто рано встає, тому Бог дає". За словами кандидата, подання документів зафіксоване сьогодні зранку о 9.29. Упродовж трьох днів він повинен отримати посвідчення і першим з усіх зможе  розпочати агітацію.
 
Микола Жолтані зазначив, що не є технічним кандидатом, йде перемагати і боротиметься до кінця. У своїй програмі використовуватиме такі підходи, які до цього, за його словами, не були використані. Зокрема пропонує повну інвентаризацію майна із земель міста, а також пропонує встановити у залі міськради вебкамеру, щоб всі сесії передавались в он-лайн мережу.

Стосовно своїх конкурентів кандидат налаштований спокійно, каже, що не буде наздоганяти жодні рейтинги  і обливати брудом опонентів. "Є історична необхідність у тому, щоб люди вибрали мене",-- каже Микола Жолтані. За його словами, з інших кандидатів на посаду мера йому імпонує Володимир Приходько: "Я знаю Володимира Опанасовича, його родину, його діяльність".

Володимир Сільваші, юрист, також повідомив, що до ТВК на реєстрацію подано списки Молодіжної партії України, яка й висунула кандидатом на мера Миколу Жолтані. За словами Миколи Жолтані, відомих політиків серед кандидатів у міську раду від МПУ немає. "Бог милував від великих політиків,-- зауважив  він.

29 вересня 2010р.

Теги: Жолтані, кандидат

Коментарі

правда 2010-10-08 / 00:03:00
крадуть ті, хто не поважає себе.

Рошко 2010-10-02 / 12:05:00
Посп.шиш, людей насм.шиш...

тиса 2010-10-01 / 11:13:00
По зняттю трусів, Женічка тобі рівних не має, кажуть хлопці.

тиса 2010-10-01 / 11:12:00
По зняттю трусів, Женічка обі рівних не має, кажуть хлопці.

вопрос2 2010-10-01 / 11:10:00
та кому ви потрібні:) клоуни

то лише показали хто автор дурненьких коментарів, на зразок :"СБУ, 30.09.2010 23:37

Валентин Кузан, 30.09.2010 11:34

Бедолага, ану посмотри, трусы стебя ещё не сняли? "

сбу 2010-10-01 / 09:26:00
так ми вам і скажемо, хто де працює.

Вопрос 2010-10-01 / 09:11:00

У Фанты Жени **************** папаша работает в СБУ?

СБУ 2010-09-30 / 23:37:00

Валентин Кузан, 30.09.2010 11:34

Бедолага, ану посмотри, трусы стебя ещё не сняли?

Свічка 2010-09-30 / 20:48:00
У Миколи такий придуркуватий вираз обличчя завжди, бо він кожну ніч не спить: "документи готує".
Їх у нього багато:Женя, Таня1, Аліна, Таня2, Наташа...

читач 2010-09-30 / 20:36:00
У Миколи таке обличчя, бо він цілу ніч не спав, документи на реєстрацію готував, потім на прес-конференцію до журналістів парадився.

пропозиція 2010-09-30 / 20:34:00
Давайте не будемо ображати пацієнтів дурдому.

Обличчя 2010-09-30 / 17:35:00
Подивіться на вираз обличчя Жолтані- це ілюстрація смислового значення слова "ідіот". Та хто за такого придурка буде голосувати. Тільки мешканці дурдома.

Не скажу 2010-09-30 / 16:40:00
Жолтані-чмо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не розумію, хто за нього ще голосувати збирається??????

Збирач фольклору 2010-09-30 / 14:01:00
Валік пішов цілком у батька: СЛАВИ, ПІАРУ, ГРОШЕЙ, І якомога більше.
Цілком підтримую авторів нижче сказаних коментарів. За таке фото - у якому нічого оригінального нема - соромно і говорити.

Ол. Попович 2010-09-30 / 12:25:00
>> Може, Ви представляєте сторону, яка такими справами займається?

Так, звісно представляю сторону яка таким займається. Бо всі цікаві здобуті мною фото викладаю у свій фейсбук і пишу для колег: користуйтеся кому треба, беріть, друкуйте, розміщайте. Зате коли мене треба виручити звуком чи інформашкою -- сміливо дзвоню будь-кому і прошу, знаючи що мені не відмовлять. А "продавати" "фотку" розміром 300 на 200 пікселів журналіст (якщо вит себе таким вважаєте) може лише тоді, коли не здатен випродукувати щось справді варте гонорару.

журналіст 2010-09-30 / 11:35:00
Валік, ти уже торгуєш прев'юшками? :)

Валентин Кузан 2010-09-30 / 11:34:00

Ол.Поповичу: Використання моїх знімків без мого відома - це не є законно. Бачу, Ви так не вважаєте? Якщо це не матеріальна власність, як, наприклад, мобільний телефон, то це називається інтелектуальною власністю. І я буду боротися з проявами викрадення будь-якої моєї власності. Незалежно від того, матеріальна це власність чи інтелектуальна. Мені дивно, що Ви виступаєте за крадіжки. Може, Ви представляєте сторону, яка такими справами займається?


Валентине, коли розміщаєте фото в інтернеті, маєте бути свідомим того, що воно може отримати своє власне, не пов'язане з вашим іменем життя. Принаймні, це фото ми брали точно не з М.н, і вашого авторства під ним не було. Це по-перше. А по-друге, якщо хочете, аби ваші фотографій були впізнавані в інтернеті, ставте на них, як, до прикладу, це робить Володимир Твердохліб, свій логотип чи вотермарк. Фото, довкола якого ви здійняли стільки шуму, було абсолютно не цікавим ні з інформаційної, ні з художньої якості. І замінюємо його ми виключно з тієї причини, аби в черговий раз не бути втягнутими в багно конфліктів, які щоразу продукують представники сайту, з яким ви співпрацюєте. Вас використали. Всього вам найкращого. Адмін

вибори 2010-09-30 / 11:29:00
О, підтримує Приходька. Це цікаво)))

Ол. Попович 2010-09-30 / 10:50:00
2 Валентин Кузан

Дуууууже сурово!! :) Натиснути на кнопку -- це інтелектуальна власність? Так би й написали: хочу гонорар, або хоча б підпис під фото. :)))))

2 Закарпаття Онлайн:
Дайте адресу на яку надіслати вам оригінальні фото з прес-конференції. Я на ній був. Бешкоштовно. Бо інтелекту я туди не вкладав. Просто виставив параметри на апараті і натис кнопку.
"Інтелектуальна власність"... хохохо!!! :)

Збирач фольклору 2010-09-30 / 08:12:00
"Наш Колька - бабник". У тебе це краще виходить, ніж політика.

НОВИНИ: Політика

03:04
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая