Шуфрич в Раді став "патріотом" і закінчує виступи "Слава Україні!" — ЧЕСНО

Фігурант Реєстру держзрадників і голова комітету Верховної Ради зі свободи слова, виходець із Закарпаття Нестор Шуфрич фактично виконує роль прес-секретаря "Слуги народу".

Шуфрич в Раді став "патріотом" і закінчує виступи "Слава Україні!" — ЧЕСНО

Про це у першому випуску спецпроєкту "ЧЕСНО про парламент" на Радіо НВ заявив парламентський аналітик Руху ЧЕСНО Олександр Саліженко.

"Насправді Нестор Шуфрич досить активний у сесійній залі, він дуже часто бере слово і виступає. Він мовчав до початку квітня, а потім, коли оголосили про створення нової групи, він став виступати. Тобто він став спікером таким", — заявив Саліженко.   

За словами аналітика Руху ЧЕСНО, якщо послухати, що говорить Шуфрич, то "він фактично виконує роль прес-секретаря "Слуги народу" або й всього парламенту".

"Він постійно закликає народних депутатів голосувати, підтримувати, не сперечастися, а голосувати "за", — описує роль представника забороненої судом ОПЗЖ Саліженко.

"Ба більше, колишні депутати від ОПЗЖ закінчують свої виступи у сесійній залі гаслами "Слава Україні! — Героям слава!". Тепер це такі палкі патріоти, які у своїх виступах постійно говорять, що вони за Україну, за ЄС завжди були. Наприклад, Тетяна Плачкова (одна зі спікерів фракції "Відновлення України"), яка була на загальній фотографії в Кремлі, а зараз вона — активна "євроінтеграторка", — описує метаморфози проросійських депутатів аналітик Руху ЧЕСНО. 

Олександр Саліженко наводить й інший приклад: обраний від ОПЖЗ Дмитро Ісаєнко залишається у керівництві Комітету з питань держвлади і звітує про роботу комітету в 2022 році замість колишнього голови Андрія Клочка. 

"І це виглядає дуже абсурдно, коли триває війна, постійно гинуть люди, а в нас колишні депутати ОПЗЖ замають керівні посади на рівні комітетів парламенту, Нестор Шуфрич очолює комітет з питань свободи слова. До речі, через цей комітет за рік пройшло і проголосовано лише два законопроєкти", — підсумовує аналітик Руху ЧЕСНО.

25 лютого 2023р.

Теги: Шуфрич

Коментарі

патріот 2023-03-01 / 08:16:51
Ростріляти воняка нафіг і всіх його колег

Я, Закарпатець. 2023-02-27 / 19:33:14
Я дивуюся що до сьогоднішнього дня наша ненька земля України ще терпить і носить на собі цю " не боюся божої кари сказати - сволоту, яка народилася в моєму рідному місті Закарпаття - Ужгород, де виростав, вчився, працював, ...пішов у політику , і " скурвився". - це по закарпатськи.І як його ще наша земля терпить , - а Верховна Рвда буде йому ще "вилизувати " - він же закінчує свої промови гаслами ...
Отже запитання до всіх членів Ради( тобто до народних депутатів ) ? - Ви що через скло зварника дивитеся на все що відбувається в стінах Верховної Ради, чи у Вас - " помутніння розуму". бо нашими порузуміннями - за підняття руки " нажаття зеленої кнопки " - ЗА - на Ваш рахунок капає відповідна грошова копюра, яка для Вас така дорога?

Закарпатський українець 2023-02-27 / 17:46:07
В якості припущення щодо такої своєрідної «трансформації» у свідомості Нестора Шуфрича можна озвучити один промовистий факт: у жовтні минулого року в бою за Україну смертю Героя поліг його троюрідний брат Едуард Шуфрич – ідейний український націоналіст і непохитний борець за Українську державу. Цілком імовірно, що після такої родинної втрати Нестора почали гризти муки сумління, які спонукали його хоча б словесно спокутувати свої політичні гріхи перед Україною загалом і Закарпаттям зокрема?! Якщо ж це припущення не знайде подальшого реального підтвердження, то поведінка цього «угророса сербського походження» підпадає під дуже влучну сентенцію англійського літератора 18-го століття Семюела Джонсона «patriotism is the last refuge of a scoundrel», тобто, патріотизм – це останній прихисток негідника. З урахуванням політичного (і не лише!) минулого згаданого персонажу, то останнє можна без вагань сприймати як твердження. Закарпатці, будьте пильні!

От ХТО 2023-02-27 / 15:20:18
Тато-Історик за освітою в Ужну а Займався НеПогано тенисом-потім робив Спорт раді "Динамо"-шо Міліцейське Спорт Товариство-він капітан поліціі! УСЕ "КРУТИВ" "Свій" Бізнес-в Росіі-наПравляв стррой Бригади в Тверь Брянск москву -і там закарпатці строїли Різні обьєкти!А ПОТІМ-Якось"став"Депутат Закарпат ОблРади!ОЦЕ іван юЛійович Шуфріч-і "ВИХОвав" ТАКОГО "Синка"-ДУЖЕ ХитроЖо.ого і Брехливого

Тренер 2023-02-27 / 14:52:53
А тато хто???

Читач 2023-02-27 / 13:47:54
Погана це людина - злодій, брехун. Все було побудоване на татовому авторитеті та татових зв"язках. Без тата ця мерзота не була б ніким і нічим.

Ждун Громотник(прокурор) 2023-02-27 / 07:28:37
Нестор ну сколько вас ждать?

njksr 2023-02-26 / 12:27:10
просто нагадую!
з 2014 -2019 рр. шухрич був регулярно п.жений! але то було при баризі і "другові" мертвечука.
з 2019 року шухрич ГОЛОВА КОМІТЕТУ ПО СВОБОДІ СЛОВА! кого ви понабирали!???
п.с. головний "слуга народа" голобородько недавно насміхався з УСЬОГО українського, а тепер файно перевзувся... а шухрич потрібний "слугам" , бо голосів на всяку муйню не вистачає...

Марк 2023-02-26 / 12:20:22
Шуфрич розумний та хитрий.Але все його кара Божа дожене.

ПОТКАН 2023-02-26 / 12:18:19
Старий алкаш-Iван,хвалився, до син Нестор буде призедентом!

ІВАН 2023-02-26 / 11:44:15
Я не здивуюся, що через тиждень Шуфрик-нуфрик (нагадую його зневажливе в ужгородців прізвисько поч. 90 р.) буде галасувати:" Слава нації, смерть москалям!" Він ж гівно. Воно тече, куди вода у річці тече.

василь 2023-02-26 / 11:14:09
Як там автомат охорони шуфрича з спиляним номером

СоКласник Його 2023-02-26 / 11:10:03
УСЕ "воно"-ЦЕЙ шуфріч!-БУЛО-ДУЖЕ ХИТРЮЩЕ і.. Д-ДУЖЕ БРЕХЛИВЕ!-Ще з Школи ми усі памятаємо його ЯКИЙ Він був..а І Тепер Тепер Є ТЕЖ-То Видно-шо КОРИСТний і ПРОДАЖний!

Болванчик 2023-02-26 / 10:41:37
Шуфрика вон з ВР! Синiв на Фронт!

Як файно 2023-02-26 / 10:09:27
шестор нуфрич,оно і є шестор,привсіх владах шестерив і далі шестерити буде

закарпатець 2023-02-26 / 09:17:54
"Не вірьте данайцям дари приносящим". Ця скотина Шуфрич затихарилася у хлібному місці і чекає свого вождя Медведчука як і частина закарпатців-колишніх есдеків і жопоблоківців.
Зараз Медведчук активно веде політику щодо поділу України, хоче очолити таку собі "Північну Корею" на сході України. Не добили під.... і воно вже шкодить. Але справа ще в іншому, бо мало хто собі уявляє, скільки є таких закарпатців як Шуфрик, котрі притихли і чекають свого часу. Ті хто в обласній і Ужгоордській міській радах та окремих ОТГ, під вивіскою проросійського жопоблоку керують краєм, ті хто бігав та агітував за жопоблок, а зараз обіймають керівні посади у Закарпатті і чекають своїх руських братів. Не знаю чому правоохоронці не трясуть цю сучу партію, яка є пятою колоною паРашстану? Такі скоти лише чекають свого часу, щоби встромити ніж у спину українцям.

Друг Героїв 2023-02-26 / 07:28:24
На передову його, поки такі депутати будуть в парламенті війна на закінчиться. Вони довели до війни а народ тисячами гине, бо їм треба було єдіноство з «рускім міром».

правда 2023-02-26 / 06:03:51
його все життя били

Свій серед чужих 2023-02-26 / 01:41:14
Так і знав шо Шуфрич насправді в доску свій, просто весь цей час був під прикриттям, на сторожі інтересів України.

Пак Іршава 2023-02-26 / 00:30:59
Підер кончений,лем Закарпаття зганьбив,сволота.Хлопці його мало помяли то тепер перевзувається,скотина.

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 23
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая