Закарпатський інститут політичних досліджень презентував соціологію по партіях і кандидатах в мери Ужгорода

У четвер, 20 серпня, в Ужгородському прес-клубі Закарпатський інститут політичних досліджень презентував соціологічне дослідження виборчих настроїв Ужгорода.

Закарпатський інститут політичних досліджень презентував соціологію по партіях і кандидатах в мери Ужгорода

Дослідження проводилося 15-16 серпня 2020 року на замовлення абсолютно неполітичного бренду ТОВ «Ківі Карпат Стратона».

Представляли дослідження та прокоментували результати директор Закарпатського інституту політичних досліджень Віктор Пащенко та селекціонер Генріх Стратон.

Закарпаття онлайн публікує кінцеві результати цього дослідження, деталізацію буде оприлюднено згодом.

20 серпня 2020р.

Теги: соціологі. Пащенко, Стратон

Коментарі

ужгородець 2020-08-21 / 18:58:24
Ні одного голосу кандидатам від "за жиддя" і шарикова.
Наші батьки у 46-му приєднали нас до концтабору сисисири. Дивіться знову не залізьме в цей блуд.
Лише за проевропейських кандидатів.

Iдiоти будуть 2020-08-21 / 13:06:05
Будуть iдiоти голосувати за СН, а другi за хлам :рата пiвень погорелий i др.шайзi! Такi у нас виборцi,зато добре живемо!

До знак питання 2020-08-21 / 13:04:41
Вова Чубірко заспокійся - проспися і всьо буде добре. Проконсультуйся у Андрієва і узгодь плани з Білаком, щоб не розхлдилися з Ратушняком

знак питання 2020-08-21 / 12:31:52
Виборцю, а який соціолог з Шандора, який цифри "досліджень" якщо бере не з плофона, то виколупує з носа?

Ужгородець 2020-08-21 / 12:30:54
Голосувати за команду клоунів (СН)?! Невже вам мало того ідіотизму, що ці клоуни творять на державному рівні? Пропоную ідіотам переглянути ще раз фільм "Слуга народу" від жіда Бені для люмпена-гоїв.
Погорєлий, Рата, Півень.... дніще

виборець 2020-08-21 / 11:42:55


Анонімний перехід на особистості. Коментуйте по суті публікації. Коментар Видалено. Адмін


закарпатець 2020-08-21 / 07:11:07
Правильно. Обираємо Щадея. Молодий і амбітний. Закарпатець ні відміну від Андріїва і всяких там Півнів.

Іван 2020-08-20 / 23:10:33
Голосуй-не голосуй,єден фіг дустанеш ...й,кедь будеме просто патякати,а не діяти,аби не допустити до влади різного гатунку "голодних" пройдисвітів,які сплять і видять нові "надої" уд нас,тобто,держави,уд торгівлі оною.

Вуйко 2020-08-20 / 21:48:55
Там взагалi однi передовики! Якийсь Петров-це не тот дохтор що в медицинi уже всьо рiшив? Недавно пояснював що не пiдробляе довiдки про коронаровiрус!

Тарас 2020-08-20 / 21:35:18
Хто Це постiйно стараться втиснуть ненажерливого Рату,який вкрав вiд Украiни вiйськову ракетну частину 555 в Горянах,усю вул.Фединця,ринок Бiлочка,усi громадськи туалети в Ужгородi,бассейн Спартак,усi магазини Ужгородського смiшторгу,споiв контрафактной горiлкою пiв Ужгорода та багато iншого.Живе на вiллi на Тенерiфi Канарских островах,знов лiзе щоб,щось вкрасти.

Гриби жерли? 2020-08-20 / 20:48:14
Та он скільки вати і ЄС, їх союзничків на всеукраїнському рівні! Чому дивуватись? Сумно

Саня 2020-08-20 / 20:41:05


Коментар видалено. Коментуйте по суті публікації. Адмін


Дея 2020-08-20 / 19:12:27


Закарпаття онлайн не публікує "накручені за гроші" рейтинги. Маєте підстави сумніватися в дослідженні, висловлюйтеся по суті. Адмін


Alex 2020-08-20 / 18:50:59
Це, вже мабудь четверта соціологія, но результати всі різні. таке враження, що всі проводять невиходячи з дому.

Свiй 2020-08-20 / 18:03:08
Першi 4 кандидата взагалi токсичнi! Що стоить ПiвеньА.бувший по гранёц-сигаретчик,хабарник,якого 2 рази переводили з Ужгородського КПП!теперь вiн оконной бизнесмен! Як вiн взагалi туди попав!

Микола 2020-08-20 / 18:00:29


Коментар видалено. Адмін


Ви шо гриби жерли? 2020-08-20 / 17:34:59
Слуга народу? Ви зовсiм здурiли?

НОВИНИ: Політика

14:27
Закарпатська філармонія запрошує на прем’єру вечора пам’яті Володимира Івасюка
12:43
Закарпатська асоціація футболу закликає спортсменів не брати участь у турнірі "сепаратистської" CONIFA
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср