Члени ОЗУ, затримані в Нижніх Воротах, планували встановити контроль над Закарпаттям і чинили збройний опір - поліція

У результаті спецоперації затримано семеро осіб.

Члени ОЗУ, затримані в Нижніх Воротах, планували встановити контроль над Закарпаттям і чинили збройний опір - поліція

За наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова посилено заходи безпеки на Закарпатті. Отримавши оперативну інформацію, оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Нацполіції, спецпризначенці,  співробітники Служби безпеки України, детективи ГУНП спільно з прокуратурою області провели спільну спецоперацію для затримання учасників злочинного угруповання, які планували встановити контроль над регіоном.

Відтак у суботу, 8 лютого, у с. Нижніх Воротах затримали лідера та членів злочинного угрупування.

За інформацією правоохоронців, учасники ОЗГ були озброєні, тому прийняли рішення про залучення до поліцейської операції спецпідрозділ КОРД та роту особливого призначення поліції області.

Під час затримання особи, які перебували в автомобілях, чинили озброєний опір та намагалися втекти з місця події. Однак їх затримали. У результаті ніхто не постраждав.

Варто зазначити, що лідер злочинної групи пересувався на броньованому автомобілі. З місця події вилучено транспортні засоби та зброю.

Наразі слідчо-оперативні дії тривають. Після проведення відповідних процесуальних заходів буде вирішуватися питання про відкриття кримінального провадження та повідомлення затриманим про підозру, інформує Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Як раніше повідомила прокуратура Закарпатської області, у ході спецоперації в Нижніх Воротах затримано закарпатця та вінничанина.

09 лютого 2020р.

Теги: ОЗУ, Нижні Ворота, затримання

Коментарі

Закон 2020-02-13 / 11:11:35
Мусорська реформа звелась до старого анекдоту про міліцію - Чого мусора ходять по троє ? Один вміє читати, другий - читати, а третьому в кайф прогулятись з високошколованими колегами.

Вуву 2020-02-10 / 23:11:25
Пан доктор а де ти пропав.?
Нам тут діазнози нема кому визначати. ;-)

Крук 2020-02-10 / 22:14:31
До вуву.ти знову в 10ку.шафлика вони сидять ,але видно шуфромедведосам дорогу розчищають до корита перед роздеребанюванням землі.шуфер.ау.ти туй???

Nana 2020-02-10 / 15:34:26
крилата фраза підозри "планували ....." скоро увійде в підручники з криміналістики :
оці планували захопити Закарпаття, ті - закидати Київ з гранатометів, інші - планувати що щось прилетить на мироносного ...
Хоч би різні люди писали прес релізи у Авакова, чи що? Ми ж не дебіли

Agbdlcid 2020-02-10 / 10:35:22
Шось на відомі не видно ніякого збройного опору, а крузак по їхав вже після того як воділу витягли воділу. Мені канечно пофіг но айбо.

Вуву 2020-02-10 / 07:52:49
Ууууууу бля скільки в нас всяких органів.
І як вони рєзко кинулись і спецневсрацця і йо майо.
А от шуфлик літає на дорогому джеті і авакян ні х*я не знає.
Точніше не хоче знати.
Читайте розділ політика.
Там багато питань.
Але авакян не дасть відповідь ні на одне.
НАВІТЬ ОФІЦІНЕ.

Вуву 2020-02-10 / 07:48:23
Ну звичайно ... Контроль над всіма бандитами в обласві і всією Украйіною має бути виключно в авакяна ... І ні в кого більше.
А інакше міліони міліонів в $ не назбираєш.
І хай попробує хто сказати ... ПЕРЕВЕРТНЯМ В ПАГОНАХ ... що це зловживання службовою владою.
Коли поліція сама все кришує шо тільки може.

Світлана 2020-02-10 / 07:27:47
Ці всі маски-шоу чиєсь спецзамовлення.

Свiй 2020-02-10 / 05:23:53
Нехай менти вiдремонтують машини! Что за беспредел!

1111 2020-02-10 / 04:20:29
НА ВІДЕО ВИДНО,ЩО НІЯКОГО ОПОРУ,А ТИ БІЛЬШЕ ЗБРОЙНОГО СУПРОТИВУ НЕ БУЛО!!!!!!

666 дср 2020-02-09 / 22:08:36
Дурдом. Так за що затримали людей і для чого?

олена 2020-02-09 / 21:06:46
всьо...цирк ся кінчив...з семи арештували двох водіїв...за нібито наїзд на ментів...інших уже відпустили...по всьому бандформуванню капець...

Правда 2020-02-09 / 20:56:53
Невже пан аваков бачить все Закарпаття - лохами. Він, що справді вірить, що ми дурніші за всіх, в тому числі і нього. Через деякий час побачимо підтвердження про цілі авакова в цьому маскараді.

Крук. 2020-02-09 / 18:55:16
Позвільняти всіх силовиків та поставити отих затриманих бандюків,то більше порядку буде,і велика економія грошей.. .

Лемко 2020-02-09 / 17:21:29
то якісь монстри мали бути - п"ять-шість осіб - планували встановити контроль над ЦІЛИМ Закарпаттям.

Ідіотам 2020-02-09 / 13:58:41
Но но, сім чоловік хотіли захопити весь здочинний світ області, фантазьори з 95 кварталу, ви зо курите?

Говерла 2020-02-09 / 12:11:01
на голову не налазить...
В яку прірву влада завела Україну...
І з кожним місяцем спостерігатимемо лише погіршення...

Закарпаття 2020-02-09 / 11:33:29
Один із членів цього ОЗУ керує прокуратурою Закарпаття інший СБУ, осталося мента призначити Львівшького і можна брати під контроль Закарпаття

до Знака 2020-02-09 / 11:19:26
Не пишіть дурниці, Блюк уже з Балогою цілується, Вітя взяв його на поруки, а Міша став на шлях виправлення, напозирався у Верховній зраді які там усі чесні і пухнасті. Бідна ся страна, а щи більше її народ, за що нам це все?

знак питання 2020-02-09 / 11:05:32
То мусора спрацювали в інтересах Блюка і не дали іншим перебрати контроль на себе?

НОВИНИ: Кримінал

17:53
Пенсіонера з Тячева затримали на спробі переправити до Румунії двох "водолазів"
10:40
/ 4
За фактом хуліганських дій біля ТЦК у Виноградові поліція відкрила кримінальне провадження
15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 4
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани