Закарпатські спортсмени стали чемпіонами України з пауерліфтингу (ФОТО)

У прикарпатському місті Коломия пройшов чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед молодіжних вікових груп, в якому взяли участь 11 представників нашої області, п'ятеро з яких стали чемпіонами.

Серед юнаків (U-18) у ваговій категорії до 83 кг з сумою триборства  577,5 кг переміг мукачівець Артем Сіромолот, котрий також виборов  «золото» і «бронзу» за окремі змагальні вправи. У вазі до 93 кг з результатом 555 кг срібним призером став його земляк Михайло Кость, в активі котрого «золото» і «срібло» за жим лежачи й тягу. У цій віковій групі у своїх вагових категоріях 7 місце посів ужгородець Андрій Погоріляк, 11-те і 12-те - відповідно Іван Верещинський і Євген Баньої з Мукачева.

Серед юніорів (U-23) у ваговій категорії до 120 кг з сумою триборства 770 кг, що на 45 кг вище за норматив майстра спорту України, переміг мукачівець Ілля Ковач, котрий також виборов три  золоті медалі за всі змагальні вправи.

Серед дівчат (U-18), котрі були представлені спортсменками з Мукачева,  у категорії до 47 кг з сумою 257,5 кг чемпіонкою стала Марія Аксьонкіна, в активі котрої і три «золота» за всі вправи. У своїх категоріях Ангеліна Гелмеці й Олександра Падеріна посіли відповідно 6-те і 9-те місце.

Серед юніорок (U-23) у ваговій категорії до 47 кг з сумою триборства 280 кг чемпіонкою стала ужгородка  Богдана Семенова, а у вазі до 57 кг з результатом 400 кг, що на 20 кг вище за норматив майстра спорту України міжнародного класу, перемогла її землячка Наталія Мага.  Спортсменки також здобули по три золоті медалі за перемогу в усіх вправах. До того ж Наталка у присіданні встановила рекорд України серед дорослих – 162,5 кг і стала абсолютною чемпіонкою з-поміж спортсменок усіх вагових категорій.

Артем Сіромолот

Михайло Кость

Ілля Ковач

Марія Аксьонкіна

Наталія Мага

Богдана Семенова і Наталія Мага

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу, для Закарпаття онлайн

04 травня 2024р.

Теги: пауерліфтинг, чемпіон, чемпіонат, Коломия, Федорішко, Мага

17:14
У травні в Ужгороді традиційно відбудеться свято для дітей та молоді "ВЕЛО-ЛІДЕР"
13:07
/ 1
Відбулися матчі 2 туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу
23:20
В Ужгороді відбуваються відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат і Кубок Ужгорода