На Закарпатті церква лікаря-священика вийшла зі складу РПЦ (УПЦ МП) і приєдналася до ПЦУ

Парафія св.Першомученика архідиякона Стефана с.Минай приєдналася до Закарпатської єпархії Православної церкви України

На Закарпатті церква лікаря-священика вийшла зі складу РПЦ (УПЦ МП) і приєдналася до ПЦУ

Про це повідомляє Закарпатська єпархія Православної церкви України.

Відтак 21 грудня 2018 р. настоятель парафії протоієрей Степан Біляк звернувся до єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з письмовим проханням про включення його у клір Закарпатської єпархії Православної церкви України.

Раніше дана релігійна громада входила до складу Мукачівської єпархії Російської православної церкви в Україні (так званої "Мукачівської єпархії УПЦ").

Відтак єпископ Варсонофій видав Указ про включення даної парафії до складу Закарпатської єпархії ПЦУ, а протоієрея Степана Біляка прийняв до єпархіального кліру.

Парафія св.Першомученика архідиякона Стефана, якою керує лікар-священик Степан Біляк, колись належала до УПЦ Київського патріархату, але згодом перейшла в УПЦ Московського патріархату.

22 грудня 2018р.

Теги: ПЦУ, Біляк

Коментарі

jurius 2018-12-23 / 22:41:19
Це не зависники, це неканонічні гундяєвці біснуються. Такий настрій фанатів "русскаго мира" не може не викликати позитивних емоцій :)

Magyar-Hun 2018-12-23 / 17:30:28
Бедь, Біляк... дякую боже, що я не православний!

Деда 2018-12-23 / 17:27:16
Цiкаво чого такого хлалено лiкаря звiльнили з ОКЛ! Даже цiкаво ! Адже були 3 кримiнальнi справи! Сам Бiляк противился до останнього! Тiльки Яцина навiв порядок!

Не шанованим Deda та Юлія 2018-12-23 / 15:33:13
ЖАБА давить вас бездарних та чорна зависть і більше нічого путнього ваших дописах. Похваліться своїми здобутками !
Стосовно кваліфікації лікаря Біляка сама підтверджую, що в обласній урології "залікували" мене до необхідності ( з їхнього заключення) видалити нирку, але Біляк зробив таку операцію, яку не снилося зависникам, тим самим зберігши орган від видалення. Вже більше десяти років, завдяки його високого професіоналізму я радуюсь життю.
Коли кортить полити брудом іншого, краще подивитись на себе збоку.

Deda 2018-12-23 / 08:13:40
Це взагалi кримiнальна сiмейка! Тамще синок доктор! 1000$ за операцию хоче!!!! Правда хворих-лохiв мало! Везуть з других мiсць!

Юлія 2018-12-23 / 00:08:05
До цієї церкви давно ніхто не ходить, той перебіжчик бігає як депутати в раді і честі в нього стільки ж, з лікарні обласної вигнали, но встиг накрасти на приватну, такий чесний лікар, такий же і священник, людина горда та пихата, на старі роки собі гріхів добавив, розкольник

Ужгород 2018-12-22 / 22:17:17
С него такой же врач, как и священник! Бизнесюк он, конъюктурщик

пенсіонери 2018-12-22 / 22:14:38
Пора повертати владу народу від узурпатора жида-крадія порошенка!!!Яке празднування з мізерною обкраденною пенсією оСсучасником-крадієм підром порошенком??? Необхідно організувати законну посадку вальцмана на нари за крадіжки пенсій в пенсіонерів !!! Петько порошенко краде мільядами гривень і цю мерзоту не карають падлюки! де справедливість? українські песіонери стали жертвами режиму пенсійного крадія мерзенного петра порошенка "оСучасника" непроіндексованних 1487гривневих пенсій нижче прожикового рівня 1998гривень в Україні стали пенсіонери українці,білоруси, вірмени та грузини. Усі вони увійшли до меморіалу одурачених за мізерну пенсійну залежність. І стало вже недоброю традициєю порошенку обкрадади всих пенсіонерів........Зловмиснику петру порошенку потрібно до 0 секунд, аби обікрасти пенсії у пенсіонерів... з нас соки вичавлює Прожитковий мінімум 1900гр. а мінім.пенсія 1487гр.-хіба це росія дає нам таку мізер-пенсію? На яку неможливо вижити неголодаючи! При януковичю я мав пенсію 300доларів (коли долар був 7гр.) А тепер переворотний президент-крадій пенсій мерзотник петро порошенко краде щомісяця з моєї пенсії по 220доларів а мені залишається 80доларів (по курсу гр.-дол.). Петра порошенка за крадіжки на нари!!!!!!

WWW 2018-12-22 / 14:48:13
Лікар-піп-перевертень-хамелеон. Для таких ніщо не святе. Святі - лише ГРОШІ.

###### 2018-12-22 / 14:20:33
У нього безпроiграшний бiзнез! Кого не вилiкував, того сам i похоронить! СУПЕР !!!

Прохожанин 2018-12-22 / 12:18:03


Хамство, тролінг і використання кількох нікнеймів одним автором. 2 коментарі видалено. Адмін


Прихожанин 2018-12-22 / 11:52:36

укр 2018-12-22 / 09:54:59
із УПЦ КП в УПЦ МП, а зараз знову в ПЦУ (УПЦ КП). Молодець! Ходить по колу.

Глог 2018-12-22 / 09:03:00
Дуже гарна новина,хотілось би щоб і решта церков які належать МП перейшли в Православну Церкву України.

Земляк 2018-12-22 / 07:34:59
МОЛОДЕЦЬ СТЕПАН ТОМОВИЧ ! А як другi священники?

НОВИНИ: Соціо

00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 1
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 2
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 11
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
» Всі новини