Заяву про вихід із Партії регіонів написав голова Перечинської райради Анатолій Перцев

Сьогодні заяву про вихід з Партії регіонів написав голова Перечинської районної ради Анатолій Перцев.

Заяву про вихід із Партії регіонів написав голова Перечинської райради Анатолій Перцев

Про таке повідомили читачі "Закарпаття онлайн" у коментарях під однією з публікацій на сайті.

Пізніше цю інформацію Анатолій Перцев підтвердив журналістам особисто. Втім, мотиви такого кроку голова райради не озвучив. 

Разом з тим, з огляду на події, що нині мають місце в країні, та зважаючи на реакцію українців у бік Партії регіонів, з великою долею вірогідності можна припустити, що рішення про вихід з партійної організації було продиктоване саме несприйняттям насильницьких дій влади по відношенню до народу.

23 січня 2014р.

Теги: Перцев, заява, вихід, Партія регіонів

Коментарі

до Перцева 2014-01-25 / 14:28:01
Мацкалю, ти справжній ПАТРІОТ України!

вася 2014-01-25 / 08:14:07
Перцев ти кончений трус , пересрав що буде з тобою завтра, а завтра буде одно те що ти лайно перепрошую не лайно а гавно бо так буде на твоїй рідній мові!!! Підар ти кончений.

парпарпар 2014-01-24 / 12:23:10
прпарпарпарпа

Роман 2014-01-24 / 10:50:20
Перцев- ставленник народного депутата від ПР Сергія Мошака.
Щурі втукають з тонучого корабля. Завтра Перцев буде в іншій партітї яка буде у влади...
Правильно Перцев хоч що роби, лиш би грітися... Чисто маскальський підхід.

Українець 2014-01-24 / 10:03:19
Анатолій Володимирович, Ви були одним із моїх перших тренерів.
Я Вам дуже вдячний за гідний вчинок.

читач2 2014-01-24 / 08:35:27
Молодець! Так тримати. Я поважаю Ваш вибір!

Копча 2014-01-24 / 02:29:56
Ну не так щоб мій але інформацію отримано від його земляків

Лісник 2014-01-24 / 01:02:11
Згадав бійцівську молодість!
Молодець!
У лісі всі зраділи.

Копчові 2014-01-23 / 22:16:13
Та це ж земляк ваш. Ви так все земляка при владі хотіли...

Сашко 2014-01-23 / 21:23:18
Людина з великої літери!

Громадянин 2014-01-23 / 20:51:28
Молодець. Підтримую і закликаю інших вийти з партії регіонів.

Гаврилович 2014-01-23 / 20:24:26
Талантіще! Сказав би герой, але герої в ПР не вступають. Але все рівно молодець мужик. Не побоявся мафії. Може ще щось із нього буде.

Читач 2014-01-23 / 19:14:35
Ну що Грицику, ти ж Ледиді обіцяв, що у тебе навіть опозиція у кармані. А тут сам Регіонал тя не хрен послав. І не простий Регіонал - сам голова районної ради. Просрали ви з Погоріляком політичну ситуацію, да й економічна планка сама нижча серед районів області. Ну що Качуре, ти голова райорганізації Регіоналів і це не просто прокол, це провал. Іди далі нашіптуй на вухо голові обладміністрації. Знову Данча винуватий? Привіт Ледиді!

Йонко 2014-01-23 / 19:14:10
А Грицик Петька шо каже?

Копча 2014-01-23 / 18:20:48
Натомість у сусідньому районі голова РДА Рогач змушує бюджетників писати заяви на вступ до ПР та заплатити "членський внесок" - для працівників РДА 50 грн для інших 150 грн. Кошти потрібні буцімто на купівлю приміщення під офіс для районного осередку ригів.

999 2014-01-23 / 18:14:20

SURA 2014-01-23 / 17:45:29
-Кажется мане господа чото мы на кануне грандиозного шухера-

Богдан 2014-01-23 / 17:42:52
Ого,і як він відважився?А карєра?

111 2014-01-23 / 17:34:51
молодець

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 1
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая