У Воловці Партія регіонів піарилася державним коштом і з використанням дітей (ФОТО)

У минулі вихідні у Воловці проводилася районна міжгалузева спартакіада колективів підприємств, установ, організацій та селищних і сільських рад Воловеччини.

У Воловці Партія регіонів піарилася державним коштом і з використанням дітей (ФОТО)

Організатором святкування виступила Воловецька районна державна адміністрація (РДА), проте всюди була присутня символіка Партії регіонів, яка разом з агітаційною продукцією роздавалася також з агітаційного намету.

Тобто, РДА, яка утримується коштами всіх платників податків, стала партійною філією Партії регіонів, а державні кошти йдуть на задоволення передвиборчих потреб "регіоналів" та їх кандидата-мажоритарника.

Особливим дикунством виглядає використання у агітації дітей-школярів, яких районні чиновники без докорів сумління вирядили у партійні кольори і змусили марширувати довкола стадіону, а потім ще й виклали фото цього блюзнірства на офіційному сайті райдержадміністрації. Очевидно, дорослих, готових одягнути на себе біло-сині кольори, аби засвідчити свою прихильність до «партії покращувачів», не знайшлося…

Іван Щербей, для Закарпаття онлайн

11 вересня 2012р.

Теги: Воловець, Партія регіонів

Коментарі

жденіївський 2012-09-18 / 19:51:06

Чудак чоловік ти Нік. Так до нього і побіжать. Помиють пасті і будуть ***. Вони в цьому плані аси.

нік 2012-09-18 / 18:58:29
цікаво якщо дійсно балога виграє вибори і йому знов обл. віддадуть куда вони всі побіжуть?

жденіївський 2012-09-18 / 13:44:35
Що за них переживаєте. Один буде підмітати дорожки у маєтку Щербея в Збинах, а Мухтар буде бігати на ланцкови і сторожити.

веречанський 2012-09-18 / 07:57:30
Но кіть так, то давайте спасати Култана і Лопіта, бо що будут робити сигінята, адже нічого не вміють. Хіба що знову на заробітки в Москву

нік 2012-09-17 / 11:53:01
ходять слухи що пять районів які дадуть низький показник за ПР-нів будуть звільняти керівництво і міняти на інших людей які мають авторитет і повагу у людей.

неволовецький 2012-09-17 / 08:06:12
Коли писав що вибираєте пяних мав на увазі одного із депутатів обласної ради, який пяний у ресторані у Воловці показував дівчатам геніталії.
А ти би так переживав за воловецьку лікарню, як переживаеш за владу.
А то такі як ти напасуться біля влади, а інші в Москву на заробітки.

Петро 2012-09-16 / 20:59:28
Для неволовецького "а то вибираєте собі алкоголіків-співаків, а потім дурне питаєте" ти що не знаєш як вибирають районних керівників, що таке дурне пишеш. І Реблян живе у Воловці до відому.

Аня 2012-09-16 / 20:42:49
Ти Корінний Свалявський коментуй у Сваляві , А Воловецьким керманичам треба подумати за лікарню бо і своїх матерів будуть возити у Сваляву.

Корінний Свалявець 2012-09-16 / 19:43:06
Ти адмін навчи Зелінського бути чемним а не мои коментарі блокуеш ! Чи тут свобода слова лиш у своих

н.ворота 2012-09-16 / 19:39:50
відгукніться хто за добробут нашого краю без ПР-нів!!!!!!!!!!я перший хто другий?

Теж знаю 2012-09-16 / 19:14:34
В інших районах начальство хоч трохи головами думає, що на міжгірщині, що на свалявщині, а на воловеччині одні сомари керують. Ні підприємств, ні бізнесу, ні туризму. Практично усе населення їздить на заробітки.
А клоуни-керівники лиш знають організувати пянку, типа "День коломийки".
Самі землі накрали, ресторанчики та турбази повідкривали, а населення нехай сосе лапу як медвідь.

Знаю 2012-09-16 / 17:37:39
На цих виборах буде проводитися заодно перепис ідіотів. Бо треба бути повним дебілом,аби голосувати за регіони і їх прихвоснів щербеїв-лопітів

веречанський 2012-09-16 / 15:48:55
Та з такими депутатами та керівниками як воловецьці, Воловець скоро визнають селом і приєднають до Подобівця, а в лікарню будете їздити в Рахів.
І вони ще їздять по селах і вимагають за них голосувати.

неволовецький 2012-09-16 / 10:36:09
Для Петра воловецького.
Ви би сомари воловецькі думали про лікарню та МРЕО коли йдете на вибори, а то вибираєте собі алкоголіків-співаків, а потім дурне питаєте.
Ви, марго воловецька, колись собі завдали питання, хто із ваших обласних депутатів живе на воловеччині? Щербей, Реблян чи Курах? Так нащо ім лікарня у Волівці?
Такаго немає в жодному районі щоб лікарню ліквідовували.
А якщо пане воловецький забрали міліці., МРЕО, екологію, то нехай заберуть і Култана і Лопіта.

Петро 2012-09-16 / 09:49:52
Так здається у планах залишити тільки відділення швидкої а вся лікарня піде під оздоровчий комплекс. Потрібно відстоювати лікарню, а то ще і аналізи будемо везти в Сваляву!

воловець 2012-09-15 / 20:16:05
скажіть будь ласка мрео, екологію, податкову ,міліцію майже вже все забрали лишилась лікарня і адміністрація.наше керівництво такі масові заходи робить а щоб хоть один захід зробити для відстоювання інтересів нашого району щось таке нечув.все закривається!ганьба!!!!!!!!!!!!!

Корінний Свалявець 2012-09-15 / 15:57:35

Навчіться бути чемнішим. Адмін.

Таня 2012-09-15 / 11:52:17
Чи правда що закривають Воловецьку районну лікарню? Всі документи в стадії розроблення чи поженуть так регіонали народ для відстоювання лікарні. Чи потім будемо всі їздити в Сваляву.

ННН 2012-09-14 / 23:46:00
У БАБЛОГИ

зелінський 2012-09-14 / 13:07:48
Щербей сосав у есдеків, потім сосав у Балоги, тепер сосе у регіонів. Цікаво під кого ця повія ляже в черговий раз.

НОВИНИ: Політика

03:04
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"