Воловецькі депутатські "тушки" масово пішли в "регіонали"

На місцевих виборах 2010-го року із 36 обраних депутатів Воловецької селищної ради лише троє висувалися від політичних партій. І от 17 січня 2012 року майже два десятки обраних безпартійними депутатів дружними шеренгами вступили у новостворену фракцію Партії регіонів.

Воловецькі депутатські "тушки" масово пішли в "регіонали"

Очолив новоспечених "регіоналів" начальник управління економіки Воловецької РДА, колишній очільник районної Нашої України і колишній член президії районного Єдиного Центру.

Не викликає сумніву причина, в силу якої, раптом, більшість воловецьких держслужбовців і бюджетників, обраних селищними депутатами, а також дружня команда колишнього кандидата на посаду селищного голови вирішила вступити у партію чинної влади. Вони, поза будь-яким сумнівом, просто прагнуть долучитися до покращення життя своїх виборців вже сьогодні.


 

 

Результати виборів до Воловецької селищної ради на виборах 2010-го року за сайтом ЦВК


27 січня 2012р.

Теги: Воловець, депутати, Партія регіонів

Коментарі

ва вау 2015-02-11 / 16:47:37


лопіт х**ло вже пішов в нижні ворота гроші требувати від людей. бодай бо му було на лікарства. будь проклятий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kate:)) 2014-03-19 / 09:54:00
Хочеться Вам всім сказати Ви самі у всьому виноваті. Коли йшли на голосування, то ви всі свої голоси продали, а потім ходили до них: Лопіта, Щербея, Култана......і говорили Ви ж обіцяли, буде робота, буде все, ..."БРЕД", і ВИ САМІ ВИНОВАТІ!!!!!

Богдана 2014-01-29 / 16:34:47
Які пристрасті... Чому я нигда не віділа оби всі, хто туй перемітуєся коментами, взаємними обвинуваченнями, не зобралися врокаши тай не порішали діла вшиткі як то би мало бути? Чому всі сидят, бухают, гойкают за столом - Лопіт-х"й, Щербей тот тоже х"й, і на тому ся ушитко кінчат? А я кілько ся тямлю від дітвака (а мені типирь поза 30) у Воловецькій ПДА все були ядні й ті ж самі люди, при вшитких урядах, лем шапки міняли таги тот із "Свадьба в Малиновке"

007 2012-07-28 / 12:22:18
ЛОПІТ І КОМПАНІЯ МОРАЛЬНИЙ УРОД,ЛОШАРА

василь 2012-02-17 / 20:37:52
комент. Івану з Воловця

василь 2012-02-17 / 20:36:06
повернути ( землі) завжди важче чим дати. На даний час відкриті дві кримінальні справи по бувших працівниках селищної ради і справа знаходиться в обласній прокуратурі. Такщо приходиться поки що чекати

Депутат 2012-02-16 / 23:34:07
Пішли бо так повіли. Якщо йшли від певних партій, значит в них були політичні погляди, і відповідно зобов"язання. А тепер на них дупнули і вони втікли де треба. Да й боятся лишнє слово повісти ...

Іван з Воловця 2012-02-16 / 23:05:39
Чому не повернуть незаконно відібрані ("Оформлені") землі ще при попередній владі? Де всі теперішні депутати ? А може їх не хвилює доля своїх дітей ? Всі як отримають владу - чомусь лобіруют свої інтереси або ті шо їм диктуют. Ви тут собачитеся між собою а толку ноль.

саня 2012-02-06 / 22:58:06
Жителю Воловця Сам ти тупий або слабий на всю голову!!!!!!!!!!!!

Житель Воловця 2012-02-05 / 20:38:46
Свояк ти дурак-не бався в морський бой, бо ніколи не попадеш.Це не Вербищук, хто наступний???

Свояк 2012-02-05 / 18:27:39
Тепер зрозуміло хто то все писав-Вербищук із журналістом, нічого ми подивимось як ти сам себе "загризеш - ти ж неадекватний"!!!!

Житель Воловця 2012-02-05 / 12:58:44
Міша попустись, цей комент писав не Панасович. Я його терпіти з Ребляном не можу так як і твою Попеличову бандитську банду. Ви всі хлопці загнали себе в глухий угол,де Пердуни і Єцуни один одного і перегризите. Ми всі,більшість жителів Воловця, цього дуже чекаємо-:)

Свояк 2012-02-05 / 12:09:26
Да, класно Панасович висловився в останьому коменті, сам став мером за гроші Балоги, они думали, шо всьо розкрадуть у Воловці, як розкрали з Ребляном, не вийде хлопці!

Житель Воловця 2012-02-05 / 10:35:28
Знаєте,дивлюся за всіма коментами і не перестаю дивуватися із тупості Свояка і Сані. Здається мені, що стоять за ціма коментами новоспечені "тушканчики" Попелич Міша(свояк)та інші його"шістки" .Хлопці, а що вас пече хто так назвав статтю, спустітся на землю-це вам не циганів воловецьких грузити, коли вам крадений металолом приносять. Назва просто в десятку, а вам хлопці скажу одно- всі добре зрозуміли давно хто ви є і розвести людей більше не вдастся вам-не видіти Мішкові мерства ніколи. Якщо ви повелися на нікчемного Лопіта Івана, то яка тоді буде ваша ціна-задумайтеся,бо я думаю, що десь в такому типі-0,0000001 -десь приблизно ті копійки,які ви даєте за крадений металолом.

P/S Адміну-не ведіться більше на закиди бовдурів.

Адмін 2012-02-04 / 22:21:10
Свояк, навчіться користуватися комп’ютером. І тоді будете знати, що слова, виділені в тексті іншим кольором з підкресленням, є гіперпосиланнями, клікнувши на які можна зайти на джерело додаткової інформації на відповідну тему. В даному випадку, клікнувши у тексті інформації на слова "новоспечених "регіоналів" ви попадете на першоджерело цієї інформації – сайт Воловецької селищної ради.

Заголовок "назвала" редакція Закарпаття онлайн – на це вказує підпис під матеріалом. Лікнеп закінчено. ))

Свояк 2012-02-04 / 22:01:26
Це вставка "Адмін---Так, селищної. Клікніть на гіперпосилання в тексті."-----
немае ніякого посилання!!!!!! Якщо є то де воно, дайте ссилку на те посилання???!!!І якщо можна-Хто назвав так заголовок статті?

Ishtvan 2012-02-04 / 15:57:40
А якщо б Воловецькі депутатські "тушки" масово пішли в "Єдиний цент" - то тоді було б все нормально? Цієї б воні не було,ТАК? Панасович, не бігай жалітися по облрадах, і не відправляй на депутатів з якими тобі працювати інформації по інтернет виданнях, займася своєю роботою, за яку, тобі до речі платять гроші.

саня 2012-02-03 / 09:57:26
правду каже свояк нічого не можна знайти ! Кінців не має.

Свояк 2012-02-03 / 08:43:08

Адміну-сайт Воловецької райради чи Воловецької селищної ради???????Шось на сайті Воловецької райради не можу знайти!


Так, селищної. Клікніть на гіперпосилання в тексті. Адмін

Адмін 2012-02-01 / 20:42:37
Сайт Воловецької райради. В тексті є відповідне гіперпосилання...)))

НОВИНИ: Політика

22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"