У перших квартирах Ужгорода з'явився газ

Газ поволі починає повертатися в оселі ужгородців. Зокрема, як щойно повідомив в коментарях один із читачів Закарпаття онлайн, він появився в його оселі на вулиці Плеханова, що в районі універмагу "Білочка". Також, як повідомили щойно, він уже є в "словацьких" будинках на вулиці Легоцького.

У перших квартирах Ужгорода з'явився газ

Попри це коментатори Закарпаття онлайн масово скаржаться на те, що "Закарпатгаз" і влада досі не запропонували детального графіку підключення районів і вулиць обласного центру, через що люди змушені чергувати в своїх помешканнях починаючи від сьогодні і протягом усіх вихідних.

Тим часом на сьогоднішній нараді під головуванням міністра МНС Віктора Балоги прозвучала справжня причина того, чому без газу залишилася не частина Ужгорода, а все місто. Виявляється,  як повідомив керівник "Закарпатгазу" Юрій Рибачок, газовики не були певні в тому, що старі газові заслонки на газових мережах зможуть перекрити газ в окремих районах, а тому змушені були закрити їх в усьому місті.

Запитується, куди йдуть кошти, що їх збирає з ужгородців газовий монополіст? Чому газовики не дбають про вчасну заміну газового обладнання? Чекають на лихо ще більшого масштабу?

02 вересня 2011р.

Теги: Закарпатгаз, графік

Коментарі

А.К. 2011-09-02 / 21:49:00
анонім, 02.09.2011 17:55
Балога віз Благодатний Вогонь з власної ініціативи і власним коштом...
Ось тут дещо:
1) скільки Балога написав у декларації про свій заробіток за весь минулий рік. Правильно — 97 тисяч гривень.

2) Скільки коштувало зафрахтувати літак по маршруту Киів-Єрусалим-Ужгород-Киів?
Правильно — 94 тисячі євро.

Де ж тут логіка?

ЛЕГО 2011-09-02 / 21:33:00
наварила на всіх?ТА ЙДЕМЕ ДО ВАС!

.

Еля 2011-09-02 / 18:35:00
На Легоцького є газ?
Ужгород іде до Вас!

Еля 2011-09-02 / 18:33:00
.............а служба 104 телефонну трубку не підіймає,навіщо,перетопчуться!....

2011-09-02 / 17:55:00
Балога віз Благодатний Вогонь з власної ініціативи і власним коштом

А.К. 2011-09-02 / 17:28:00
Помнится, В. Балога нам привёз зимой благодатный огонь. Денег тогда у МЧС хватило на всё, на самолёт из Киева через Ерусалим в Ужгород, и суеты вокруг чинуш со свечками было предостаточно. А теперь, когда бы нужно было бы людям помочь, сделать по-людски, отнестись к людям с пониманием – не вышло с деньгами. Не вышло с помощью, с бесплатной кружкой бульона... А инфа о запустении с задвижками, которые с 1969 года никто не контролировал – за что мы платим такие деньги? За газ или за то, что сидим на пороховой бочке?

S 2011-09-02 / 17:27:00
На Можайського 30-34, в словацьких будинках що біля гімназії жеківські вже пройшлися. Спочатку мають пройти жеківські по всіх квартирах, подивитися чи всі вдома, а потом вони звонять газовикам і ті приїжджають. Сидимо, чекаємо. Цікаво чи всі були вдома.

LEON 2011-09-02 / 16:48:00
Сьогодні газовики пройшлися по вулиці Заньковецької, подивилися на труби біля входу до підїзду та пішли собі до сусідніх будинків. Ніяких поквартирних обходів, газу нема. Коли їх знову чекати??!!! Все робиться через жопу....

смерть мадярам! 2011-09-02 / 16:40:00
Нема ще газу в словацьких будинках!

Ішов поруч ... 2011-09-02 / 16:39:00
Смачного. А номер будинку який ?

Гість 2011-09-02 / 16:37:00
ну і жри мовчки, нехєр хвастатись....

Тівадар 2011-09-02 / 16:15:00
Та вже й на Легоцького у словацьких будинках є! Вже навіть їсти встигла жона зробити... НА ГАЗОВИ!!!

НОВИНИ: Соціо

21:10
Закарпатська обласна станція переливання крові повідомила про "велику потребу в крові всіх груп Rh- для ЗСУ"
19:52
/ 1
На Донеччині поліг Юрій Бойчак з Розтоків Богданської громади
17:45
/ 1
На Харківщині поліг Андрій Малицький з Невицького Оноківської громади
16:01
У вівторок у Сасівці Неліпинської громади, що на Мукачівщині, прощатимуться з Віталієм Хомою
15:56
У Мукачеві відновлюють роботу роботу комунальні термальні басейни
20:31