Фаріон померла у лікарні після замаху

Мер Львова Андрій Садовий та поліція повідомили, що колишня народна депутатка Ірина Фаріон, на яку скоїли замах 19 липня, померла у лікарні.

Фаріон померла у лікарні після замаху

Зокрема, Садовий у Telegramі написав: "Біда. Стало відомо, що Ірина Фаріон померла в лікарні. Медики зробили все можливе, але поранення було несумісне з життям".

За його словами, громада Львова висловлює щирі співчуття родині та всім, хто її знав і любив.

"Це дуже страшно і жахливо. Я завжди кажу, що в Україні більше немає безпечного місця. Але щоб таке зухвале, нагле вбивство. Вбивцю треба знайти!", - зазначив він.

У Національній поліції підтвердили, що поранена 19 липня у Львові Ірина Фаріон померла в лікарні від отриманих травм.

 

19 липня 2024р.

Теги: Фаріон, замах, постріл, смерть

Коментарі

Слюсарю 2024-07-22 / 13:29:28
Мерзенно - це писати паскудства про покійних анонімно

Слюсар 2024-07-22 / 13:06:09
Ось такого я від цього ресурсу не чекав! Ніби відомо, що це була за особа, і відомо достеменно, в які мерзенні скандали вона потрапляла. Знаю, що про покійників потрібно говорити або добре, або ніяк. Тому я скажу, що ніяк!

Клерку 2024-07-20 / 18:17:37
Вся Україна тепер ненавидить москалів. Що в цьому поганого?

Клерк 2024-07-20 / 17:39:30
Любити свою мову це нормально.Але ненавидiти всiх iнших це ненормально.

злий 2024-07-20 / 16:31:03


нижньому

Захист української мови в Україні - це крайня позиція? Ну-ну...

І десь я це вже чув: "Какая разніца?"

Що загрожує російській мові і державі "росія"? Нічого. Хіба що путін.

Що буде, якщо українці не будуть відстоювати свою мову і свою державу? Вони зникнуть.

Фаріон тому і вбили, бо вона системно відстоювала українську мову і Україну


До читача 2024-07-20 / 16:06:52
При чому тут мова: є нормальні як україномовні, так і російськомовні українці. Країну захизають на Сході обидві групи наших громадян. При цьому і психопатів вистачає в обидвох групах. Помилка в Україні - крайня позиція. Не на тому концентруємося: 33 роки транжирили військово-економічний потенціал, науковий потенціал і до війни підійшли голими-босими. І якби не поставки зброї з заходу - країним ще в 2022 р. не стало.

читач 2024-07-20 / 09:51:04
Обнагліли руські переселенці, В ужгороді чути скрізь тільки російську мову , голосно говорять , щоб чути їх ,а нас , українців, прямо називають українськими гнидами . Це було біля підвісного мосту в Ужгороді біля буд. майданчику, де сторожа проросійська особа сварила голосно охоронця і назвала його українською гнидою. Всі хто чув -ОТОРОПІЛИ . пОТРІБНО ЗАБОРОНИТИ ПУТІНСЬКУ МОВУ В НАШІЙ ДЕРЖАВІ !!! Права була ФАРІОН !!! ВІЧНАЯ ЇЙ ПАМЯТЬ І БЛАЖЕННИЙ ПОКОЙ !!!

Щирі співчуття 2024-07-20 / 09:23:00
Але правда полягає і в тому, що не обов'язково лише радикальна права ідеологія є успішною: в Швейцарії 4 державні мови, в Бельгії 2... і це не заважає цим країна бути успішними

НОВИНИ: Різне

21:12
Буданов: Telegram – це загроза національній безпеці
20:49
Розкладні смартфони нового покоління зі штучним інтелектом
20:36
Як підготувати дитину до хірургічного втручання
20:32
Огляд пакувальників за методом "wrap around"
22:26
Ефективне використання LinkedIn для розвитку афіліатної мережі: Кейс агенції Power-Up
22:22
Вуличний стиль з вишиванкою: трендові образи на кожен день
13:57
Безпека в хмарі та її значення
16:47
Джинси Celine: Елегантність та сучасність у кожній деталі
19:51
Санаторний відпочинок в Закарпатті
16:48
Обираємо тактичний рюкзак онлайн правильно: Три ключові кроки
14:47
Зеленський підписав закон про заборону релігійних організацій, пов'язаних із рф
21:13
Творчий підхід до написання та оформлення курсової роботи
13:47
ВР ратифікувала Римський статут Міжнародного кримінального суду
23:16
Чи варто купувати обручку з діамантом онлайн?
13:35
/ 2
Парламент ухвалив закон про заборону релігійних організацій, пов'язаних із рф
09:47
Президент Німеччини закликав угорщину зберегти єдність ЄС щодо України
11:28
ISW: Маневром у Курській області рф українські військові компенсували перевагу росії
17:51
Цікаві факти про Німеччину
15:53
/ 6
Російський фізик написав листа путіну з пропозицією завдати ядерного удару по Бескидському тунелю
17:49
Що купити дитині на 5 років
20:33
Одяг для активного відпочинку: що обрати для походів і прогулянок
18:42
Counter-Strike 2 – розвага і заробіток, або Три способи отримати дохід від улюбленої гри
21:55
Секрети успішного монтажу клінкерної плитки: поради та нюанси
21:53
Як доглядати за делікатною білизною, щоб вона служила довше?
21:46
Основні кроки для початківців у бджільництві
» Всі новини