Суд в Ужгороді визнав скандального депутата Маєрчика винним в корупційних діях (ДОКУМЕНТИ)

Депутат Ужгородської міськради від проросійської партії "ОПЗЖ" Павло Маєрчик голосував за передачу землі фірмі свого сина.

Суд в Ужгороді визнав скандального депутата Маєрчика винним в корупційних діях (ДОКУМЕНТИ)

Йдеться про земельну ділянку по вулиці Минайській, 16 (кадастровий номер 2110100000:18:002:0033) в обласному центрі Закарпаття для будівництва та  обслуговування інших будівель громадської забудови зі зміною цільового призначення.  

Відповідні рішення Ужгородського міськрайонного суду від 29 серпня та 31 серпня 2023 року оприлюднені в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Так, згідно з текстом судових рішень, депутата Ужгородської міськради від "ОПЗЖ", члена земельної комісії Павла Маєрчика було визнано винним в корупційних діях двічі.

Перше корупційне порушення полягало в тому, що депутат голосував за передачу в оренду  земельної ділянки ТОВ «Офіс Центр 3», засновником якого є його син. Друге порушення – за те, що він не повідомив міськраду про наявність приватного інтересу при голосуванні на сесії за дане питання, відтак діючи в інтересах близької особи. 

Однак, не зважаючи на те, що суд в обох випадках  прийшов до висновку про наявність в діях депутата Маєрчика складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-7 КУпАП та ч.1 ст. 172-7 КУпАП, провадження в справі було закрито. Оскільки строк накладення адміністративного стягнення закінчився на момент розгляду обох справ.

Водночас слід зазначити, що, відповідно до вимог законодавства, суд мав розглянути матеріали, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, протягом 15 днів. Однак фактичний розгляд справи відбувся через понад 6 місяців, що унеможливило притягнення депутата до відповідальності. Крім того, задяки цим діям суддів фактичний корупціонер Маєрчик уникне внесення до офіційного Реєстру корупціонерів.

Наразі невідомо з яких поважних причин судді Дегтяренко та Шумило не змогли своєчасно розглянути справи про адміністративне правопорушення, пов'язані з корупцією. Адже такі надійшли до суду від правоохоронців ще 10 лютого 2023 року. 

Слід звернути увагу, що ці обидві справи спочатку потрапили до судді Ірини Логойди, яка в подальшому заявила собі самовідвід. Оскільки її чоловік був директором АТ «Інтурист Закарпаття», кінцевим бенефіціарним власником якого являвся депутат Маєрчик, що виключає її участь як судді у розгляді цих обох справ.

Як повідомляла редакція раніше, даний депутат відомий громадськості цілим рядом скандальних справ, пов'язаних з "дерибаном" комунальної землі та майна громади Ужгорода.

Так, в 2010 році завдяки корупційній схемі з «піджаками» за ініціативи, організації та участі депутата і тодішнього секретаря земельної комісії Маєрчика був "віджатий" в громади Ужгорода сквер по вулиці Баб'яка під забудову автомийки, вартістю понад 3 мільйони.

Із 2013 року тривають суди щодо магазина "Корзо" в центрі Ужгорода, який був "віджатий" в законних власників рейдерським шляхом за участі Павла Маєрчика.

Весною 2015 року фірма депутата поновила спроби відібрати під забудову частину двора в 4500 ужгородців в кварталі вулиць Генерала Свободи - 8 Березня -Олександра Можайського. 

У травні 2015 року громадськості стало відомо про щонайменше 15 земельних ділянок, які "віджав" у громади Ужгорода депутат Маєрчик.

У листопаді 2021 року ужгородський депутат від "ОПЗЖ", разом  з "Хатою", почали  вбивати історичну частину Ужгорода скляним "монстриком"

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, також голову земельної комісії Ужгорода,"слугу" Мильо засудили за корупційні дії.

 

02 жовтня 2023р.

Теги: корупція, Маєрчик, ОПЗЖ

Коментарі

Косей 2023-10-04 / 12:59:30
Прокрався Русняка, а звільнили його заднім числом після затримання з черговим хабарем.

Закарпатцю 2023-10-04 / 12:17:19
Вигнали за крисятнічество грошей, які отримував від систематичного хабарництва, поборів і кришування ігрового бізнесу.

закарпатець 2023-10-04 / 11:15:05
Так хто може прояснити ситуацію, вигнали Русняка з прокуратури чи ні ???? Бо гнати його треба було ще тоді коли прикладав пістолета до живота вагітній офіціантці в "Цезарі".

Андрій 2023-10-04 / 01:19:17
Нарешті! А він вважався непотопляємим. Маєрчик Забудова все що бачив

Адвокату 2023-10-03 / 20:09:08
Прокурор, котрий приймав участь у даній справі мав би писати заяви в ДБР і ВРП на такі позорні рішення суддів. Но, уви його це влаштовує.

Роіко 2023-10-03 / 19:49:46
Коли корупціонери судять корупціонерів то перемагає корупція.

адвокат 2023-10-03 / 19:20:26
Якщо сц..., то не пиши, але не пиз....бездоказово. Маєш докази звертайся, не маєш, засунь язик в гу...ю. А то прокукурікав, а там хоч світанок не наступай.

До костаннього 2023-10-03 / 18:09:31
Татарову може одразу писати?

Адвокат 2023-10-03 / 18:03:56
До 123.
Де заяви в ДБР. А не пишеш, то іди на х.... пиз....бол.

123 2023-10-03 / 16:52:20
Судді без грошей навіть законні рішення вже не хочуть приймати, це жах.

Прокурор 2023-10-03 / 15:55:37
Є гроші то є правда, а ні то ні.

закарпатець 2023-10-03 / 15:47:36
Василю, а чому не в окопах депутати, починаючи із ОТГ та закінчуючи обласними???? По всій державі такими депутатами можна укомплектувати двадцять бригад. Адже вони влада, приймали Присягу на вірність служіння Україні, кладуть руку на груди коли звучить гімн України. До влади рвалися через вибори, інколи підкуповуючи виборців. То хай до кінця війни повоюють за свої посади і свою владу, тим більш що ніхто навіть не зверне уваги на їх відсутність.
А от судити хтось має і розслідувати справи хтось має і виявляти злочинців, чи ти Ваську будеш справи розслідувати та вироки і судові рішення виносити?? Так для цього голубе відповідна освіта потрібна і досвід юридичної роботи.
Скажу й інше,чому до сих пір не в окопах власники ресторанів, фабрик, заводів, кафе та барів і землевласники??? Хай їдуть захищати свої статки, бо якщо би, борони Боже, прийшли ординці сюди, вони би залишилися без усього свого багатства. Тому вони мають бути найбільш мотивованими. І не має класти голову за ніби українську землю, яка належить Балогам і Ледидам, якийсь Михайло із села, у якого і сотки землі немає.
І чому на Золотій Горі в тармальних басейнах купаються здорові дяді російськомовні, а навколо стоять автомобілі із київськими, харківськими, дніпропетровськими та одеськими номерами. Чому в Закарпатті по кабаках бухають і дебоширять донецькі і запоріжські парняги, а на запоріжчині і Донбасі гинуть перечинці та ужгородці??? Що важко піти та перевірити цю пиз... що ср.... вимиває на Золотій горі. Гляньте біля "Дастора" третина крутих автомобілів із номерами із східних регіонів. Чому свою оселю ці хлопята не захищають, а ховаються за спинами "Карпатської січі" та 128 бригади??
І що це за армійці, які цілими днями у військовій формі пьють каву по всіх кафешках в районі аеропорту??? Коли вони поїдуть на ротацію до хлопців, які воюють уже півтора року. Адже грошики ці псевдосолдати тут у тилу отримують не малі. На х... нам тут така армія, коли вона потрібна на фронті??????

Василь 2023-10-03 / 13:56:23
Чому депутати, судді, прокурори інші чиновники ще не у окопах? Чому за їх корупцію мають гинути прості хлопці і дівчата? Є взагалі влада в області і Державі?

гукан 2023-10-03 / 13:47:44
дуже жахливе покарання

Не мелкумян 2023-10-03 / 09:13:40
Гів... ти, а не сокира. Сам гавкаєш, сховавшись за псевдонімом. Хочеш знати про хабарника Русняка, який п'ятнадцять років бере хабарі і кришує гральні автомати в області, піди під облпрокуратуру та понюхай, а не гавкай на людей

Степан Сокира. 2023-10-03 / 03:15:51
У цивізованих країнах тепер повинна справу розглянути Вища Рада Правосуддя відносно припущення строків розгляду. Всі троє суддів повинні бути наказані.
До Мелкунян. Якщо Ви знаєте деталі скандалу з обласним прокурором - опишіть цю ситуацію в пресі. А то Ви похожі на собачку, яка гавкає з під воріт.

Коп 2023-10-02 / 19:22:09
А прокурор для чого у цій справі, для краси? Які заходи прокуратура вживала для своєчасного, повного і неупередженого розгляду справи?

2023-10-02 / 18:45:52
Судді завантажені і Маєрчик людина не бідна

Фраїр 2023-10-02 / 18:29:10

І?
Што постановив вельменешановний суд???
Закрити справу???

Мелкумян 2023-10-02 / 18:25:44
Заступника обласного прокурора Русняка на днях звільнили за корупцію з посади і про це ніхто не пише, лише про депутатів.

НОВИНИ: Політика

22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку