Закарпатський туризмознавець Федір Шандор стане послом України в Угорщині

Президентка Угорщини Каталіна Новак підписала агреман професору Федору Шандору, якого Україна запропонувала на посаду посла в Угорщині.

Закарпатський туризмознавець Федір Шандор стане послом України в Угорщині

Про це 8 серпня повідомили угорські ЗМІ, інформують у Закарпатській облраді.

Кандидатуру Федора Шандора, професора УжНУ, який зараз є військовослужбовцем 101 бригади ТРО, було подано в Угорщину на погодження ще в травні.

На Закарпатті Федір Шандор відомий як туризмознавець і завідувач кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ.

24 лютого 2022 р. пішов в ЗСУ і, перебуваючи в зоні бойових дій, продовжував вести онлайн-лекції для своїх студентів. Фотографія такої лекції облетіла світові медіа, а журналісти назвали Шандора «Професор з окопу».

За період війни Шандор налагодив взаємодію з угорськими волонтерами, які передають допомогу для ЗСУ і активно розповідає про службу угорців Закарпаття в різних підрозділах Збройних Сил.

Агреман – спеціальна процедура погодження країною-перебування кандидатури посла, якого збираються направити в цю країну для роботи.

09 серпня 2023р.

Теги: Федір Шандор, посол, Угорщина

Коментарі

Коля 2023-08-21 / 12:14:22
Короче ректорВащук молодєц, Шандор що нараховував йому зп коли той був в Словаччині молодєц, а ви всі бидло

Ужгородець 2023-08-11 / 13:55:02
Но тепер на мадярських весіллях буде дипломований тамада.

Викладач УжНУ 2023-08-11 / 05:00:48
Дуже радий! Вдале призначення з усiх моментiв! Знаю особисто! Що стосуеться ректора Ващука, то дивлячись на сьогоднiшню ситуацию з сумом! Що доброго зробив за10 рокiв Смоланка! Розвалив УжНУ! Супер корупцiонер,жлоб по натурi,хитрий хабарник,досвiдчений Дон-Жуан,не далёкий "eвропейський" лiкар!

ужгородець 2023-08-10 / 14:39:29
Шандор на ужгородських весіллях виступав в ролі тамади, Такий собі хохмач весільний. Мій родич видавав заміж доньку, то Федя там гуморив.
Але ж в Україні тепер пішла мода на фахівців розмовного жанру. Майже немає в КІМО уже випускників-міжнародників, якщо чергового клоуна в дипломати сунули та ще й до мадярів, з якими у нас "дуже" добрі відносини. Бог побив ту Україну із її керовниками. Шкода хлопців, котрі віддають життя за таких очільників.

Все прораховано 2023-08-10 / 14:23:26
Правильно і зробив, що записався, в окопах на нулі точно не сидів, піар собі провів офігенний, а інакше би і послом не був, а чекав зарплату і пару доларів від студентів за заліки і екзамени, чи я щось не правильно розмірковую?

Правді бути 2023-08-10 / 09:26:38
Він і не зобов'язаний був записуватися в тероборону,бо викладачі мають бронь,але сам вирішив записатися

вовік 2023-08-10 / 05:24:49
клоуна ще одного поклали

констатація 2023-08-10 / 03:38:45
Час аферистів

Закарпатець 2023-08-09 / 22:48:26
Цей Федір шандор дуже гарно розповідає туристам про Велику Угорщину, з гордістю, ікуди і відбув через чергову помилку Зеленського
Під час Майдану в 2014 році прихистив бидлорегіонала ректора УжНУ Ващука, який судився за посаду, на кафедрі туризму викладачем, причому Ващук живбув в Словаччині, а отримував зарплату в УжНУ,цікаво який результат кримінального провадження по даному факту

Олег 2023-08-09 / 22:12:45
Молодець,піднявся!

До ссори 2023-08-09 / 21:27:39
Чиста правда, уви.

Но знаєте 2023-08-09 / 20:49:50
Но знаєте,завидуєте чоловікові,бо не хоч кожного у посли призначат

УжНУ 2023-08-09 / 19:59:52
То шо вун Брехач-Ото ТОЧНО!-Знаву!*НО ГОЛОВНЕ-шо МАДЯР за походженням..А Ото треба для Будапешта!Карьєрист_Но щасти йому...брехачу

сорри 2023-08-09 / 19:21:22
В окопах на "нулі" "професор з окопів" ніколи не сидів. А в тероборону, як і Щадей і багато інших, записався, бо за тодішнім законом вона мала охороняти виключне тилове Закарпаття. Тобто, аби не потрапити на війну. Але доля пожартувала над хитрожопими, закон змінили і їх відправили поближче до фронту.
Коли запахло смаженим, "херой" швиденько оформився в команду, яка не воює, а возить додому полеглих Героїв.
Паралельно піарщик з окопів ошвиденько перемалювався з єврея на "мадяра" і почав піаритися на цій темі. Ну і вже далі єврейське лобі у владі просунуло його у посли.
Користі для України з нього там точно не буде, бо ніколи за Україну він не вболівав, виключно - за власну кишеню. А от шкоди від кон'юнктурника, для якого власна кишеня точно ближча, ніж інтереси держави, слід очікувати.
Отака юхня, малята ((

УжНУ 2023-08-09 / 18:47:23
Ця історія з лекціями з окопів - піар Щадея. Коли військовозобов'язаного призивають на службу, він автоматично звільняється з роботи. Тому ніякі лекції шандор не міг читати і не читав. Сидів і переглядав в телефоні новини

Но гат такоє 2023-08-09 / 18:33:07
Здійснилася мрія! Секешфекеш готуйся - наш Шандор там з Орбанком будуть гуляти. Сам писав, що там поводить, в очі позаглядає

*=*=*=?? 2023-08-09 / 18:19:18
В Окопі Сидів? Вроді? То Так=НО І ОДноЧАСНО ЛЕКЦІІ ЧИТАВ?-ОТО "ТАК" Він і СЛужив в Територ обороні Там?І ДУЖЕ ЧАСТО в УжгородіБув Теж!..Но-ТакШо НеЯсно!

До нижнього 2023-08-09 / 17:47:18
Про нього говорили, що він одночасно в окопах сидів і читав лекції студентам.

Знаючий 2023-08-09 / 16:10:44
Кандидатську дисертацію йому написали, докторську дисертацію - так само. Добре знає розказувати про історію краю, туристичні місця, гарно вміє фіглювати. На цьому, в принципі, все. Шкода українську дипломатичну школу: це призначення авторитету і професійності їй не додасть.

НОВИНИ: Політика

22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср