Глави ДПСУ та Держмитслужби вилетіли до водіїв, які заблокували КПП "Тиса"

На Закарпаття до перевізників, які заблокували кордон на КПП "Тиса", вилетіли голова ДПСУ та Держмитслужби.

Глави ДПСУ та Держмитслужби вилетіли до водіїв, які заблокували КПП "Тиса"

Про це повідомила речниця Чопського прикордонного загону ДПСУ Олена Трачук.

"Сьогодні вранці перевізники з італійського напрямку заблокували КПП “Тиса” на українсько-угорському кордоні на Закарпатті. Акція почалася з 9 ранку в неділю, 31 травня. Біля кордону утворилися великі черги. На розмову до протестувальників виїхав голова ДПСУ Сергій Дейнеко, а також голова Держмитслужби", - повідомила вона.

За словами Трачук, зараз на КПП “Тиса” рух блокують біля 50 автобусів. Схожі точкові акції протесту останнім часом виникали кілька разів, але блокувальники швидко розходилися. Сьогоднішня акція більш масова та спричинила великі черги на кордоні. Рух заблоковано в обох напрямках - на в'їзд та на виїзд з України.

Наразі, за словами речниці, блокувальники не планують знімати блокаду кордону. Підприємці-перевізники не хочуть проїжджати через кордон згідно митних правил та сплачувати мито за товари, які вони перевозять.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнперевізники заблокували КПП "Тиса".

Згодом стало відомо, що на КПП "Тиса" авто прикордонників виштовхали на узбіччя.

31 травня 2020р.

Теги: перевізники, блокування

Коментарі

Житель 2020-05-31 / 18:37:03
А чому з окупованими територіями такі «порядки» не роблять?

злий 2020-05-31 / 18:26:27
Слухай, Свій, а "люди" не знали, що порушують закон і колись може урватися?
Це їх ризик. Хто їм довжен?

Свiй 2020-05-31 / 18:23:37
Но хреновi коментатори, люди 15 Годин в дорозi були а тут засада! Якi враження в них про таможню,про ДПСУ! Так не робиться, депутатам все а нам закон! Лохи думають iнакше,зараз будете читати!

AssA 2020-05-31 / 16:48:35
До Африканська колонія.
"Не питай, що твоя країна зробила для тебе, питай, що ти можеш зробити для своєї країни." Д.Ф. Кенеді.
Тільки коли кожен почне думати так, ми почнемо жити як люди, а поки більність думає, як "Африканська колонія", тільки про себе, ми будемо жити в гівні!

До Африканська колонія 2020-05-31 / 16:44:53
То і йди воюй з олігархами і владою, а не влаштовуй йухню нап кордоні. де наводять порядок

Африканська колонія 2020-05-31 / 16:39:35
рас роботу людям із єврозарплатов, а пак гайки закручувати, а не наоборот! У нас май бідні люди у Європі і май багаті олігархи.Ціни на всьо в рази вищі чим в Європі.

йой 2020-05-31 / 16:30:18
Што бульдозера тяжко пригнати? Забембали ісі блокувальники срані! Якого хера із-за них мають страдати всі остальні? Ти кіть хочеш боротися за свої права, та борися, ай бо так оби другим людям не мішати! А конкретно по ісьому случаю, всі ми знаєме што они везуть і кулько, повім лим єдно - ЗАКОН МАЄ БОТИ ЄДЕН ДЛЯ УСІХ, од бомжа до президента лим тоді ми будеме жини нормально! А починати требе з себе, а не тікати пальцьом.

Лорен 2020-05-31 / 16:06:33
Цікаво !!!а куди гроші підуть ???? В людей немає на хліб, а вони продовжують катували НАРОД. Люди так само жили в Румунії, Лівані !!!!

Лорен 2020-05-31 / 16:02:11
До чого дойшла влада ??? ЗА подарунки , гостинці вже треба платити. Таке немає і жодній країні Європи. До яких пір будуть їздіватися над людьми ??? Влада останню копійку бере з людей....немає слів

$$$ 2020-05-31 / 15:36:38


Хамство, ненормативна лексика, перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


дима 2020-05-31 / 15:27:24


Хамство, ненормативна лексика, перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


кордон 2020-05-31 / 15:22:28
проти цього найкращий спосіб те саме блокування нехай посидять там пару тижнів

Кук 2020-05-31 / 15:16:30
Знаєте вчому прикол шо якшо вони плати нехотять комфіскувати ніхто нехоче бо тоді митники достануть от начальства, а якшо їх повернуть тоді угорці їх з цим товаром непропустять бо там вина, шампанські мяса їх заставлять викинути! Ці буси віруси!
Шкода людей яких вони взяли як пасажирів з італії які гроші заплатили за перевезиння!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку