З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді (ВІДЕО)

У мережі з'явилося відео з салону Audi Q5, відзняте одним із учасників наступної трагедії, коли авто на швидкості врізалося в дерева.

З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді (ВІДЕО)

Як видно з сюжету, компанія ганяє вулицями нічного міста, а на вулиці Загорській швидкість сягає навіть 130 км/год. В салоні звучать "понти", ненормативна лексика і російський реп.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, в обласному центрі Закарпаття опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації.

Як повідомив з посиланням на власні джерела блогер Віталій Глагола, усі троє хлопців, що вижили в смертельній ДТП, перебувають у важкому стані в реанімації

У 28-річного водія - розрив селезінки. Її видалили. Крім того, в нього перелом хребта, ребер, гемоторакс.

У 16-річного юнака - розрив селезінки. Вона видалена.

У ще одного пасажира, 20-річного хлопця, закрита черепно-мозкова травма, перелом хребта, відкритий перелом правого передпліччя, забій грудної клітини.

Закарпаття онайн

09 квітня 2024р.

Теги: ДТП, смерть, Ужгород, набережна, салон, відео, Ужгород. Audi

Коментарі

Карлик 2024-04-12 / 17:10:41
Взагалі по*уй.

пенсіонер 2024-04-11 / 12:35:27
Які діти на х.... Он на фронті гинуть пацани у 18-20 років, котрі добровільно стали на захист держави. Нічого в цьому доброго немає, бо могли би жити й жити, але пішли воювати за нас. А ці вибл.... дуріють від незайнятості та бабла. Шановне панство різницю бачите????

До Егана 2024-04-11 / 10:59:58
Не треба виправдовувати "діток" 18-20 років. Це вже дорослі люди а не підлітки 10 років. Водити компанію і бути "крутим" розум є, а коли щось нароблять - вони дітки під впливом. Ці дітки вже дорослі і нехай відповідають за свої вчинки!

Еган 2024-04-10 / 22:26:39
Мені не шкода того,що сидів за рулем тв ще й п'яним.а от тих пацанів,яким ще й 20 немає і які сіли з ним у машину- так,мені їх дуже шкода.У такому віці дуже часто підпадають під чужий вплив. І під приводом крутості водять компанію з старшими.Вони саме дурість зробили,за яку дуже розплатитися.А ви,якщо вступаєте в полеміку з кимось, то спочатку рекомендую добре прочитати,що він написав.

Сергій 2024-04-10 / 22:26:15
У цій ситуаціі найбільше шкода дерево

до Егана 2024-04-10 / 18:24:02
П’яний за кермом, це потенційний вбивця. Якщо ви пишете, що Вам шкода цих пацанів, то виходить що Вам шкода потенційних вбивць.

До NRG 2024-04-10 / 14:21:06
Ці "золоті" хлопчики та дівчатка не думають про свої дії та відповідальність за наслідки, бо привчені батьками до того, що тато крутий і витягн з любої халепи. Безвідповідальність батьків породжує безвідповідальність у їх дітей!В головах лише одне - є гроші, значить все дозволено і нічого за це не буде. В даному випадку доля відразу їх наказала через смерть та каліцтво. А якби вони були цілі а постраждала інша людина - вгадайте, що було б - а нічого, тато би відмазав за гроші... Дитина - це пряме віддзеркалення батьків. Як батьки поводять себе у родині, що говорять і т.п. так це повторюють це діти, бо змалку вважають що тато з мамою роблять все правильно, як кожна дитина вчиться від своїх батьків.

NRG 2024-04-10 / 13:28:19
До таких жалісливих як Еган.
Мені було 16 років, коли я пішов з дому. Працювати, вчитися, працювати... Тепер мені 62. Я завжди думав, що я роблю і які наслідки це може мати. Тому треба думати і відповідати за вчинки.

Еган 2024-04-10 / 10:00:22
Так,можливо,це кара батькам за виховання. Але є набагато більші злочинці і доля до них прихильна. Самі знаєте,де сидять .

До Егана 2024-04-10 / 09:08:34
Дурість? А де батьки цих "нещасних"? Розуму та виховання чому не дали своїм діткам? А ця аварія - це жахливий фінал виховання!

Згідний з Talisman 2024-04-10 / 09:05:19
Чому навчаться дітки, коли батьки не кращі. "Золота" молодь гуляє за гроші батьків! Бо якби батько тяжко ЧЕСНИМ способом заробив би ці гроші, то синочок не кидався ними. Але ж 80% цих великих грошей - це результат злодійського заробітку, а не чесного бізнесу! А злодійські гроші не цінуються, бо приходять легко!

Еган 2024-04-10 / 09:01:28
Читаю коментарі і в шоці.Це велика трагедія,добре,що інші не постраждали.Але мені дуже шкода тих пацанів яким і 20 років немає.Вони ще такі діти і за свою дурість так постраждали.Занадто велика ціна за підліткову дурість.

Читач 2024-04-10 / 08:58:02
Те що вони повимирають або лишаться каліками - це іхня проблема, жаліти немає кого. Не буде здивування, що усі були п"яні. Уявіть що було б вдень, хтось міг постражнати від цих дурнів.

NRG 2024-04-10 / 04:53:23
За що боролись, на те й напоролись. Немає до них жодного співчуття. От такі думають, що вони небожителі, але Бог палицею не б'є. Ті, що подохли, будуть гнити в землі, ті, які вижили, будуть заживо гнити, всесь залишок свого нікчемного життя. Без селезінок, із поламаними хребтами, кістками... Це готові каліки, на все життя. За це вони боролись! Це їх вибір !

Яків 2024-04-10 / 01:01:43
Лінчувати батьків! Вирожки!

Слава богу що все скінчилося лише такими наслідками. А якби врізалася в авто з малими дітьми? 2024-04-10 / 00:00:05

Talisman 2024-04-09 / 20:25:02
Слухають мацкальську блювоту (це не музика - але і української блювоти теж хватає).
Говорять по мацкальськи.

Звичайно, не в цьому суть трагедії.

Трагедія - в мізках дітей. Послухайте, що і як вони говорять (навіть під кайфом).

А трагедія у мізках - проблема у вихованні.
Проблема - у вихованні дітей батьками, що вважаються "крутими" - мають достаток вище середнього.

У всьому світі це вже проходили - відношення багатих батьків до своїх нащадків. Там нема протекції (умовно, звичайно ж).

А у нас - 50-ті 60-ті роки західної цивілізації у цьому плані.
AUDI Q5.

334 2024-04-09 / 20:24:21
AUDI Q5.

Гуманоiд 2024-04-09 / 18:58:25
Кажете що ще не всi здохли? Нiчого, скоро здохнуть! УРОДИ!

Ужгород 2024-04-09 / 18:44:43
Недовиховання батьків дає результат на жаль невтішний

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:33
/ 1
60-річного мешканця Бабичів на Мукачівщині випадково виявили без свідомості в лісі
20:49
В Ужгороді через засмічену вентиляцію вчаділи двоє маленьких діток
20:40
У Тересві на Тячівщині через розтоплену піч згорів дах будинку
11:23
На Закарпатті прикордонники виявили в Тисі тіла двох потопельників
14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
» Всі новини