Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона

Прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк минулого тижня під час візиту до Києва вирішив проблему протистояння зі своїм першим заступником Іваном Шимоном шляхом його звільнення з посади.

Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона

Про це повідомили власні джерела Закарпаття онлайн у правоохоронних органах.

Офіційного повідомлення про це пресслужба прокуратури Закарпатської області не поширювала, однак опосередкованим підтвердженням цього факту є те, що прізвище І.Шимона щезло з інформації про керівництво прокуратури Закарпатської області на офіційному сайті структури.

Конфлікт між В.Гаврилюком та І.Шимоном тривав протягом, практично, всього періоду їх вимушеної співпраці в прокуратурі Закарпатської області. По факту В.Гаврилюк "обрізав" повноваження І.Шимона до, по суті, формальних. Однак позбутися свого першого заступника прокурор Закарпаття зміг тільки тепер.

Утім, саме тепер, на тлі неафішованого конфлікту між президентом В.Зеленським і керівником його Офісу "від Коломойського" Андрієм Богданом, який є однокурсником В.Гаврилюка по Львівському державному університеті імені Івана Франка випуску 1998 року, під знаком питання може опинитися перебування самого В.Гаврилюка на посаді прокурора Закарпатської області.

27 грудня 2019р.

Теги: Щимон, Гаврилюк, прокурор

Коментарі

Богдан Біловар 2020-01-17 / 22:01:43
Ну шо Мішка Пантьо, пішов ти по жіночій лінії і це лише початок, я тобі все вспомню!

Сват 2020-01-03 / 09:16:01
Всі дописувачі забули життеве правило природи - риба гниє з голови!!!Києве рідний мій.

Вуву 2019-12-28 / 20:00:32
А якщо іван петрович купить собі козу і займеться "господарством"
То це буде толерантно по відношенню до кози чи до "гаврила" ?

Вуву 2019-12-28 / 17:23:56
Ну з герба забрали ... бо "воно не прцює"
А раз так то з таким успіхом на гербі мож булоб написати щось на кшталт ...
"Більше заплатиш.
Менше відсидиш". (Ну так як копча)
Або ...
Честь і совість у дівчат ...
А на законах не стирчать.
Чи шось тому подібне.
Ps.
Просто так нічого не буває.
тому що законами маніпулюють і
"Перевертають" ... А про решта два слова і говорити нем чого.

2233 2019-12-28 / 09:51:09
Пишуть хто працює або працював --- слова "Закон, Честь, Гідність" забрали з гербу прокуратури. то деякі вопще забули шо то такоє

Івану Петровичу 2019-12-28 / 07:45:42
Ви не толерантні, купіть собі козу і займайтесь господарством

Іван Петрович 2019-12-27 / 21:51:17


Гаврилюк- ****** штопаний!!! Подивимось хто кого.


Володимир Янко 2019-12-27 / 19:55:03
Можна багато мати грошей але не мати душі, совісті. На жаль це про Івана Петровича Шимона. Колись він був у моїй команді, вуха вянули коли колег і друзів брудом обливав, стучав. Виявилось це все він робив заради власної наживи. Прикро.

Данилово 2019-12-27 / 19:34:20
Таке понтове домі в село приіжало на служебній машині із шофером та спущеними стйоклами оби всі віділи пана, дув щоки як бегемот, дурне тай дурне. Крісло купив, а розум не купив. Се називаєся Іван вийшов із села, а село з Івана не вийшло. Зроби з Івана пана. Сись дітвак не нормальний. Добре, що угнали го най Данилово не розорит в Ужгороді.

Данилово 2019-12-27 / 19:22:03
"крисяткик, інтриган, хабарник,покупець посад і вме про гандона Шимона!"
А що ви хочете від цього хлопа як му нянько не дав ні розуму,ні порядності, нічого людського, бо сам цього немає.

Василь 2019-12-27 / 18:58:33
Така сама паскуда як і Гаврилюк, хабарники одинакові, один з Галичини інший Закарпаття, просто не поділили гроші

09773 2019-12-27 / 18:46:59
Крайнє неприємно особа, крисяткик, інтриган, хабарник,покупець посад і вме про гандона Шимона!

Людмилі 2019-12-27 / 17:57:17
Грамотник вилікує болячого Шимона, він і лікарства має ше і психолог відомий

Джек 2019-12-27 / 16:01:35
Стаття стосується шимона - ось чому так мало коментарів, бо сам герой себе не коментує

Правда на правду 2019-12-27 / 14:57:08
Верховенство права давно згвалтували такі як Шімон і Гаврилюк.

питання 2019-12-27 / 14:34:10
А де верховенство права ?

Вуву 2019-12-27 / 10:11:32
Да саша.
Но породи баранів тоже бувають різні.
Одні Африканські .
Інші Закарпатські.
І "гаврило" теж не вічний.
То тільки справа часу.

Саша 2019-12-27 / 08:55:07
Требало гроші дати свому шефу Гаврилюку, а не платити депутатів і понти ганяти. Баран він і у Африці баран.

/\/\ 2019-12-27 / 08:39:49
Вот и все закончилось, шарики...бантики.... беги Ваня беги!!!!

Людмила 2019-12-27 / 08:29:15
Дуринь, усі гроші з дому уносив, типир лежит болячий лиш Грамотник приходит лічити

НОВИНИ: Політика

18:17
/ 1
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку