Клімкін: Проблема не лише в угорському громадянстві, а у заклику приховувати це

У міністерстві закордонних справ України готують дії у відповідь на приховану роздачу громадянства Угорщини українцям.

Клімкін: Проблема не лише в угорському громадянстві, а у заклику приховувати це

Про це заявив глава МЗС Павло Клімкін.

"Здається, мене дехто в Україні та за кордоном недочув. Проблемою на скандальному відео з Генконсульства [Угорщини] в Берегове є не тільки роздача громадянства, а ЗАКЛИК приховати це від України. Є про що говорити і ми будемо діяти!", - написав він у twitter.

Нагадаємо, на прихованому відео, відзнятому у консульстві Угорщини в Берегові, видно чоловіка, який допомагає скласти присягу, та жінку, яка інструктує тих, хто отримав громадянство Угорщини, приховувати цей факт від української влади.

Міністр закордонних справ України заявив, що угорський консул буде позбавлений акредитації і невдовзі залишить Україну.

У свою чергу міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Будапешт розцінить висилку угорського консула з Берегово як недружній  і ризикований крок з боку Києва.

Він пригрозив ще більше сповільнити інтеграцію України до Європейського союзу.

21 вересня 2018р.

Теги: громадянство, Угорщина

Коментарі

Вуву 2018-09-21 / 22:25:06
Роблю собі поправку (publick relation) ... Звязок з громадськістю .

путїн 2018-09-21 / 22:04:22
шановне панство у вас паспорти мадярські ческі румунські польські а хто немає учать 10 слів а після цього якщо консул скаже м \\\\ т то вони зроблять

Вуву 2018-09-21 / 22:01:57
Я вже в котре переконався і мене навіть публічно за це принизили що p.r. (publick relation) тбт.звязок з пресою. .... В нас набуло іншого смислового "вивернутого" значення .
Простіше кажучи pr.(піар) ... Це наче спеціально запущена брехня через змі.
Спроба приписати собі певні заслуги за рахунок іншойі особи.
Приклад ... Коли вальцман хотін нагородиьи о.усика "героєм Украйіни".
Використати певну ситуацію чи можливість в змі. Для само виставляння (вихвалляння) ітп.
І найдивніше що всякі зловживання владою подані через змі. ... так само (піар).
Це феномен украйінськойі журналістики ... Від незнання іноземних слів і йіх значення.
Так само розкидаються словом ... trend ... Brend .
І більшість навіть поняття не має що ці слова означають в перекладі ... Але ними розкидуються щоб показати себе такими сучасними ... Обізнаними і крутими.

пенсіонер 2018-09-21 / 20:48:20
Вуву

У вас законні нормальні питання!
Вся ця ситуація ПО СУТІ - дешевий піар владі, яка САМА цю ситуацію СПОСТЕРІГАЄ РОКАМИ(((

Вуву до пенсіонера 2018-09-21 / 20:25:32
То нашо тоді клімкін так хоче говорити з сіяровим ... Якщо немає проблеми.
Для чого тоді висилати консула.?
Для чого було робити запит в кийівське посольство до кішКОНЯ ?
Для чого ?
Так що дійсно ... може тобі занятись порядком в хаті ?

пенсіонер 2018-09-21 / 19:41:51
Читачу

Не фантазуйте, щоб не виглядати... не гарно. Це ж очевидно, що НА СЬОГОДНІ жодного мадяра ДОБРОВІЛЬНО в укр. консульство не прийде за укр. паспортом... І можете їм говорити, що завгодно, на жаль.

Клімкін все правильно говорить: згідно ДІЮЧОГО законодавства, Україна може заціпитися лише ЗА НЕДРУЖНЮ ПОРАДУ. І лише МОРАЛЬНО. Все. Ніяких юридичних наслідків ця подія не несе. Для всіх. Крапка.

Ну, нема в Україні закону, який ПРЯМО забороняє подвійне громадянство чи автоматично позбавляє укр. громадянства за другий паспорт.

Юридично і "Мадяр", і Сійярто праві. Нема закону - закрийте рота та терпіть!
Саме так цю ситуацію сприймають у Європі. Патріотів почесати до х..., а ЗАКОНІВ нема!
Тому, панове, здуваємося. І наводимо лад раз у себе в хаті.

А Клімкін та Порошенко - дешеві клоуни, які замість термінового внесення відповідного закону у ВР, грають на патріотизмі простих громадян!

Вуву 2018-09-21 / 18:57:05
МоДьор треба писати через D а не через G (джі). Дебіли.

Magyar 2018-09-21 / 13:42:44
Наші діпломати не мають право роздавати паспорта: Україна же не визнає подвійне громадянство :) Правда лише тоді не визнає, колі мова іде не про грузинських, польськик, літовських, амеріканських посадовцах або про губернаторів з ізраїлькими громадянством :(

Читач 2018-09-21 / 13:04:00
Цікаво, а щоб сказало це Сіярло, як би наші дипломати роздавали в Будапешті українські паспорти і говорили: "Нічого не кажіть про це мадярам!!!" ????

Magyar 2018-09-21 / 12:08:09
А що робити власникам угорських паспортів, якщо Україна не признає подвійне громадянство, пан Климкин? Правильно: приховувати його!

Степан Крук 2018-09-21 / 09:27:03
Якшо Сіярто змінив курс на Євразі́йський Сою́з, то про це потрібно чесно заявити міжнародній спільноті. Його можна зрозуміти - генетично тягне за Урал...

Іван 2018-09-21 / 09:20:21
Сійярто хоче сповільнити
інтеграцію українських мадяр до ЄС.
Ха-ха

Іван 2018-09-21 / 09:18:40
Сійярто слухати-себе не поважати.

НОВИНИ: Політика

18:17
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3