У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) (ФОТО)

У закарпатському Берегові відбулись ХХІХ загальні збори Товариства угорської культури Закарпатя (KMKSZ).

У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) (ФОТО)

У них взяли участь 466 делегатів, які представляли 111 первинних організацій, які діють по всій Закарпатській області.

У своїй доповіді голова організації, народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Василь (Ласло) Брензович підкреслив, що, не зважаючи на важку ситуацію, що склалася на Закарпатті, спільними зусиллями вдалось зберегти мир та толерантність на своїй рідній землі. Виступаючі - ректор Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Ілдика Орос, заступник голови обласної ради Йосип Борто, заступник голови КМКС Гейза Гулачі та інші говорили про те, що більшість членів угорської громади впевнені в тому, що загальними зусиллями можна привести край до процвітання.

На зборах був переданий приз Шандора Фодо (покійного засновника КМКС), а також були передані призи За вірність засновникам КМКС.

У форумі взяли участь різні партійні та громадські організації Карпатського регіону.

Збори завершилися прийняттям декларації, яка серед іншого засуджує дії Служби безпеки України, що намагається залякати угорців Закарпаття шляхом тиску на посідачів подвійного громадянства.

08 квітня 2018р.

Теги: ТУКЗ, KMKSZ, Брензович

Коментарі

Видрін (куратор Орбана) 2018-04-09 / 10:29:45
Слухайтеся Путіна Вову і вибори пройдуть відмінно

До крапочника 2018-04-09 / 03:21:33
Неправду пишеш! Мій друг ніколи не був коммі! Він саме від "мусків" туди і переіхав, коли совок валився. А ті 600тис виіхали саме за 3 каденціі твого любимого везейра Орбана. Так що не чіпайся своіми нілашистьскими словами чесних мадяр!

::: 2018-04-09 / 01:37:36
Твій друг, з Берегова з лібералістично-комуністичними поглядами (а їх ми знаємо хто вони по національністю). Може бути 600.000 виїхав з-за політики товаришів твого друга з 2002 по 2010 роки. Але вже повернулося понад 140.000 + 150.000 українців, німців, данців, голландців, шведів ... (які обрали Угорщину новим місцем проживанням через роботу або через мігрантів-африканців, які заважають їм жити)

До крапочника 2018-04-09 / 01:13:39
Щойно розмовляв з моім угорським другом з Будапешту, він наш колишній берегівчанин. Страшно розчарований результатом. Так і сказав, що народ дурний! Прем'ер копіює свою політику з вовки-хйла. Вже 600 тис мадяр виіхали по Європі.

::: 2018-04-09 / 00:46:55
Орбан переміг на виборах 2/3 мондатумов отримав FIDESZ (134 з 199-ти). Фантастична перемога, вітаємо.

Ужгородець 2018-04-08 / 23:12:47
Вони набридли.....зовсім...

István 2018-04-08 / 19:59:49
Якщо вам Брензович не сподобається, може повертатися й Миклош Ковач, хто зараз консультантом Уряду Угорщини отримує з/плату державного секретаря...

Закарпатець 2018-04-08 / 19:01:01


Вправляйтеся в своєму українофобстві на інших ресурсах. Тут - територія України. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-04-08 / 18:47:59
Бринзович вже "сазтібається лишень на верхню гомбицю" ... А нижні вже і не потрібні. (Нижнє фото).

БерегВарош 2018-04-08 / 18:27:19
Я так думаю,що Ільдії з Лоціком вже пора на пенсію.Надіїли вже всім їхні фейси.Світом правлять гроші і немалі.Нажаль.

Глог 2018-04-08 / 17:39:28
Під стіни того закладу мав підійти великий фургон-скотовоз, і ту свю пи.добратію спакувати і через кордон видвоити. В україні є п'ята колона , а на Закарпатті цей зброд є дистабілізуючою оргією.

1111 2018-04-08 / 14:26:34
Зборище угорських сепарів !

пенсіонер 2018-04-08 / 11:33:18

Щось не видно на фото великого "поціновувача угорської культури" мера гуцульського Рахова В.Медвідя?
Чи не встиг ще мадярський паспорт доробити?)))

Вуву 2018-04-08 / 00:59:31
Дивним видається те що така кількість приперлася на збори в той день коли проходять вибори в самій хунійі.
Чи часом це не було таємним голосуванням до виборів ... ТАМ ... під вивіскою зборів Кmks ... ТУТ ???

НОВИНИ: Політика

18:17
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср