На Виноградівщині затримали за кермом п'яного депутата райради, який мав перебувати на чергуванні в медзакладі

Резонансний випадок стався в ніч з суботи на неділю неподалік райцентру - фельдшер екстреної медичної допомоги і він же депутат Виноградівських районної ради Михайло Добош перебував за кермом свого авто "Фольксваген" білого кольору 366 74 ТС в нетверезому стані.

На Виноградівщині затримали за кермом п'яного депутата райради, який мав перебувати на чергуванні в медзакладі

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Пізно ввечері 6 червня в смт Королево на Виноградівщині поліція, за зверненнями місцевих мешканців та активістів, затримала за кермом Михайла Добоша, який є фельдшером Виноградівської станції Закарпатського територіального центру екстренної медичної допомоги і мав чергувати в даному селі, де і облаштований медичний пункт постійного базування.

Він же є депутатом Виноградівської районної ради від партії "Відродження" і людиною з близького оточення народного депутата Владіслава Поляка.

Спочатку поліція доставила його до Виноградівської районної лікарні. Однак лікар, який там представився як черговий, відмовився освідчувати М.Добоша, пославшись на те, що він не має відповідного сертифікату нарколога. Не зрозумілим залишається наразі і те, де на той час був черговий лікар приймального відділення (який завжди робить освідчення в подібних випадках) і чому з кабінету вийшов лікар-реаніматолог Віктор Трикур, який є теж депутатом райради.

До слова, керівником даної лікарні є також колега підозрюваного - депутат райради Олександр Мілюков, який входить до тієї ж фракції "Відродження", що й М.Добош.

"Через відсутність у Виноградові лікаря-нарколога правопорушника повезли до медичної установи в Іршаві. Однак вже там він категорично відмовився пройти огляд на стан алкогольного сп'яніння. Більше того, почав хамити, кидатись, чинити опір та намагався втекти від працівників поліції, а також в зухвалій формі погрожував їм всім звільненням", - зазначає В.Грегор.

Тому на порушника було складено відповідний адміністративний протокол за ст.130 КУпАП, а авто, за кермом якого він перебував, поміщено на штрамайданчик. Оскільки, як зазначали на відео і місцеві активісти Сергій Волошин та Еліса Сідей, в затриманого були очевидні ознаки алкогольного сп'яніння - запах з рота та порушена координація ходи.

Поліція спрацювала професійно і з максимальною витримкою, незважаючи на відверто нахабну поведінку порушника.

07 червня 2020р.

Теги: депутат, Добош, алкоголь

Коментарі

До совiсти 2020-06-08 / 08:46:49
Якe вiдношення до медицине таку i маете! Скоро будуть лiчити смартфоном, планшетом! Бабки не треба, но жити як кажуть....

Совість 2020-06-08 / 08:40:16


Х***й великий поцам медикам, ляжеш в больницю - здихай, а він сучара з бля***ями розвлекається, тут зарплата не поможе гнилу суть вивести. Суддям дали зарплати сотні тисяч і нічо дале маємо шоу в судах.


Сміх 2020-06-07 / 23:19:34
Грубити і хамити некрасиво , кожен має свою думку, давайте поважати один одного

коментар 2020-06-07 / 23:19:17
Дивує інше - інфікованих 1300,з них - медиків 300. А про те, що зарплату медикам (усім!) треба би підняти - нікого не хвилює! Я про це казав ще до Супрунки, мені ніхто не вірив, бо рахували, що набиваю собі ціну... А тепер коли всі стоять на межі виживання - то питають де наша медицина. Там - де ви її засунули!

май русин 2020-06-07 / 23:16:59


То, майжинь, сам Добош туй у коментах і хамить


Попередньому 2020-06-07 / 21:00:40
Не хами людям, шановний чесний лікарю, якщо ти медик-пролфесіонал і лікуєш людей не чекаючи хабаря то назви своє прізвище, ми всі будемо приходити до тебе лікуватися.

До сміха 2020-06-07 / 19:08:59
Ти козле хоч одну Лесю лікарю дав? Якщо давав то пиши і прізвища. А коли не давав то закрий поддувало вонюче. Піди в мадярію вернешся відти із голим линдиком.

Лоці 2020-06-07 / 18:37:50
Та зелений доки не став президентом тоже много обіцяв. А сих так званих ГОшників допусти до корита та тоже будут вестися ги свині. Подивиме на них через гуд коли їх народ убере депутатами.

Автобляхер 2020-06-07 / 15:35:23
Чекаю справедливого розмитнення яке обiцяв президент!

май русин 2020-06-07 / 15:32:18
Но, ци вчинив собі сись челядник славу? :)

Читач 2020-06-07 / 14:45:43
Вважаю, що завжди все залежало від особистостей! При будь-якій зарплаті на будь-якій роботі є люди чесні і добропорядні, і разом з тим є сволота, яка буде користуватись своєю посадою для отримання хабаря навіть при великій зарплаті! Це було завжди і буде надалі. Але проблема в тому, що таку сволоту не наказують, бо багато серед тих, хто має карати, такі самі хабарники, тому всі вони живуть і паразитують наспівуючи. приклад по нашій митниці - усі читали статтю про контрабанду та трійню її покровителів? Ну і що? Вони встановили власний кордон і контролюють його! Поки немає у нашій державі справжньої волі на боротьбу з корупцією! Зелений зі своєю прислугою теж багато говорять, а толку ніякого! А на виборах бав себе у груди! Толку не буде, бо рила усієї прислуги Зеленого теж уже давно в пушку! А хто буде боротися сам з собою? Тому цьому "слузі народу" теж нічого не буде, відкупиться і через два дні усі за це забудуть! 100%!

Стрико шуфрика 2020-06-07 / 12:34:43
Ти дурнику! Буде хтось в родинi померати, звони в прокуратуру,полiцiю! Там хабарникiв немае,вони тобi допоможуть!

Сміх - не сміши народ 2020-06-07 / 11:33:49
Які небожата виноградівські лікарі ії малою зарплатою, але з відтопирениними жебами на халатах. бо кидь туди не вержеш Лесю Українку, то нічого чекати якоїсь мінімальної допомоги. Непрофесіоналізм та жадібність до грошей - оце їхній гіпократ. Не вигороджуй взяточників, подивися на їхні статки та аптеки навколо райлікарні у які потоком виписуютьсчя ними рецепти. Мала їм зарплата - у Польщу ягоди збирати. Високі зарплати дійсно чесним професіоналам а не крахоборам.
А ці відеоролики потрібно відправити міністру степанову як наочний приклад реформування медичини, а ще разумкову, нехай переконається яку шоблу сколотив на виноградівщині народний депутат поляк.

Студент 2020-06-07 / 11:11:01
А коли це чудо пяне приїхало на виклик, випало із карети швидкої, ригало на вулицю. Ще і кричало на хвору людину за те що вона ПОСМІЛА викликати швидку допомогу.Немає слів, немає порядку в медицині. Він іще й депутат. Ганьба нам - за таких депутатів і медиків. Ганьба!!!! Звільнити гидоту із посади депутат, і з посади фельдшера!!!

Саша Саша 2020-06-07 / 11:09:42
Таких як він алкашню і наркоманів відсіювати!! Дуже гарна робота поліції та активістів.. надіємось це свинча відповість по закону. Надіюся ук лише початок

коментар 2020-06-07 / 10:51:16
Для чого їм лікарська або фельдшерська зарплата,якщо вони депутати районної ради? Відкатів за "правильні" рішення при голосуваннях не хватає?

Медик 2020-06-07 / 10:26:32
Це він не вперше і не в друге такий на роботі.

До нижче написаного 2020-06-07 / 10:02:18
Незалежно, грошi не платять! Строитель наперед просить грошi, доктору неплаять! Який смисл ходити на роботу!

Так званому журналюзі (бувшому зеку) 2020-06-07 / 09:07:39
Швидка допомога району відноситься до компетенції області. І тому керівництво райлікарні не ніяким чином не може впливати на роботу цієї структури.

Сміх 2020-06-07 / 08:33:20
Смішна зарплата для лікарів, нікчемна, а відповідальність велика

НОВИНИ: Кримінал

11:05
/ 7
Фінансові порушення на понад 1,1 мільйона гривень виявили аудитори в освітній галузі Великоберезнянської громади
17:53
/ 1
Пенсіонера з Тячева затримали на спробі переправити до Румунії двох "водолазів"
10:40
/ 5
За фактом хуліганських дій біля ТЦК у Виноградові поліція відкрила кримінальне провадження
15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 4
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати