У Мукачеві священики неканонічного підрозділу РПЦ освятили відділ поліції (ФОТО)

На території Мукачівського відділу поліції досі діє каплиця, підпорядкована РПЦ в Україні (УПЦ Московського патріархату).

У Мукачеві священики неканонічного підрозділу РПЦ освятили відділ поліції (ФОТО)

Сьогодні, 21 січня, з нагоди Водохреща в  Мукачівському відділі поліції священнослужителі Мукачівського кафедрального собору провели освячення всіх робочих кабінетів працівників поліції, самої адмінбудівлі міськвідділу та ізолятора тимчасового тримання.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

"Святою Йорданською водою окропили священники і тих правоохоронців, які несуть цілодобове чергування на постах, у черговій частині міськвідділу.

Отець Ігор, настоятель каплички Мукачівського відділу поліції, та інші священнослужителі привітали поліцейських зі святами, побажали усім їм Божого благословення в службі задля безпеки народу України", - йдеться у повідомленні.

Мукачівський кафедральний собор належить Мукачівській єпархії Російської православної церкви в Україні (так званої УПЦ МП).

Цьому ж підрозділу РПЦ належить і згадана каплиця на честь Архістратига Михаїла, розташована на території міськвідділу поліції.

21 січня 2019р.

Теги: РПЦ, УПЦ МП, поліція

Коментарі

pfr 2019-01-23 / 04:18:52
У Мукачеві є своєрідний термін: "варишська міліція най тото робить". Означає якихось килавих, неваловшних людей. Туди усе набирали якихось арданувських, залужанських гуканів, які ся спускали долу вказати тим варошським фраєрам де зимувуть раки. Так і туй - гукани-попи прийшли до земляків гуканів-міліціштів. Договорятися про плідну співпрацю: они їх водичков, а ті їх не кивають - ні на дорогах, ні з усякими перевірками. Цімбори, жвачка і вегета.

Проктолог 2019-01-22 / 18:20:52
Но та не пси би ім губи лизали?! А менти ім гузицю?!

lj 999 2019-01-22 / 10:49:21
Ну шо вказали поліції ті московські попи-кожний свій ТОМОС.. Бачилисьте який у кожного попа ТОМОС??Ну них ТОМОС -ВСЕ ПРИ СОБІ.Як кажуть-ВСЕ СВОЄ МАЮ ПРИСОБІ!!(хер вони забили попи МП ..обнагліли-трутн і брехачі)

до конституції 2019-01-22 / 10:32:33
Конституційного права на віросповідання ніхто в громадян не відбирає. Навпаки, для православних громадян українська влада домоглася канонізації ПЦУ. Тобто, створила комфортні канонічні умови для віросповідання. Вибір за вірянами: молитися в РПЦ МП, котру 2 вересня 1943 року створив Й.Сталін, чи відвідувати православну церкву Київської Русі, освячену УКРАЇНСЬКИМ князем Володимиром. Народ прозрів і переходить від ізуїтської церкви в лоно церкви споконвічного православ"я - материнської церкви. Слава Господу Богу!

стаття 35 Конституції 2019-01-22 / 10:12:04
Дивітся Конституцію,шановні! Кожен має право на свободу віросповідання!!!!

Степан Крук 2019-01-21 / 23:38:01
Попи переплутали національну поліцію із ФСБ

Андрій 2019-01-21 / 23:28:26
Прийшли до своїх і свої їх прийняли)) ...
P. S. То, що там Порошенко про томос каже?)))

Міша 2019-01-21 / 22:51:01
Після 31 березня багато чого поміняється.

Степан Крук 2019-01-21 / 22:46:50
Поліція повинна була перевірити в цих попів паспорт і томос!

Степан Крук -Міша 2019-01-21 / 22:42:23
Не всі молодці, не всі зявилися із повинною - Онуфрія нема!

Міша 2019-01-21 / 22:37:38
Молодці!!!

Степан Крук 2019-01-21 / 22:11:24
Схоже, що ті козлобороді були в розшуку і зявилися із повинною в поліцію?!!

Степан Крук 2019-01-21 / 22:05:12
Гнати в шию неканонічних самозванців-гундявців!

читач 2019-01-21 / 22:03:27
хлопці уже час добровольно перейти в українську помісну церкву Київського патріархату, доста служити москалям, самі накаляєте обстановку
не робіть ганьбу

Степан Крук 2019-01-21 / 22:03:26
Хто ту нечисть гундявську пустив на територію поліці? Поліція повинна була застосувати зброю на ураження проти вражих люциферів! Що за цирк у робочий час? Чому попи заважають правоохоронцям нести службу? Попи не мають канонічного права на освячення, таке право мають тільки священники

njksr 2019-01-21 / 21:44:30
а як забути бандюків, з чиїх рук ці гандони кормилися і кормляться... такий собі триголовий змій-горинич(((((

njksr 2019-01-21 / 21:42:24
мусорня і попівня - собор "карпаторуССкіх сьвятих"((((
п.с. підараси , сер!

Газда 2019-01-21 / 21:26:03
Московські попи мають 80% храмів які належали греко-католикам і то все нормально, нікому не мішає. Тому ці кагебісти ле довго будут працювати на Москву

НОВИНИ: Соціо

22:01
Реабілітаційний центр для військових на Закарпатті відремонтують по завищених у 1,5-2 рази цінах – "Наші гроші"
21:18
У Тибаві Свалявської громади провели в останню дорогу полеглого Героя Василя Ливча
19:53
/ 1
Священнику монастиря УПЦ МП із Закарпаття заборонили служіння після появи у мережі його "аморального" відео (ДОКУМЕНТ)
17:53
Закарпатціі присудили штраф в 5 тис. грн за ухилення від військового обліку
15:18
/ 4
Голові Закарпатського апеляційного суду Ользі Фазикош подарували землю в Ужгороді
11:36
/ 13
На Закарпатті священник монастиря УПЦ Московського патріархату фільмував свій статевий орган та відправляв знайомим
13:20
/ 2
На Закарпатті скасовані контрольовані аварійні відключення
10:48
/ 3
В Ужгороді у четвер прощатимуться з двома полеглими Героями – Іваном Бородіним та Віктором Кущиком
22:07
/ 3
У Перечині провели в останню дорогу полеглого Героя Володимира Пасера
19:40
Клопи, холод, заміна місць – пасажири скаржаться на неналежний сервіс у потягах RegioJet українського напрямку
22:08
На війні поліг Юрій Гончарук із Бистриці Чинадіївської громади
16:02
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Віктором Ілларом
13:26
В Ужгороді в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Віктором Ілларом
20:13
Північне сяйво спостерігали на Закарпатті
11:30
/ 1
Ужгородському ліцею хочуть присвоїти ім’я Івана Чендея
16:20
/ 41
Звільнений екс"воєнком" Музиченко стане заступником голови Закарпатської ОДА
12:20
У Чопі провели в останню дорогу полеглого на Донеччині Валерія Баса
12:05
/ 2
На Запоріжжі поліг Володимир Пасер з Перечина
05:40
У Мукачеві в Лікарні святого Мартина відкрили перинатальний центр
18:25
Переправнику з Мукачева, що "заробив" на "ухилянтові" $8000, призначили заставу 151 тис. грн
17:37
/ 1
Пасажирам потяга з Чопа до Праги загрожують штрафи до €5000 євро
11:43
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Тарасом Гаврішем
11:28
/ 2
Системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge, які виробляє в Ужгороді завод Jabil Circuit, масово імпортуються в росію – "Слідство.Інфо"
11:07
/ 1
У Негрові Мукачівської громади прощатимуться з полеглим Героєм Миколою Батриним
19:00
/ 6
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
» Всі новини