Угорський монумент на Верецькому перевалі знову обмалювали (ФОТО)

У суботу, 11 серпня, група туристів піднялася на Верецький перевал до угорського монументу. Проте там на них, повідомляє karpatalja.ma, чекало неприємне видовище. Пам'ятник був знову осквернений надписами.

Угорський монумент на Верецькому перевалі знову обмалювали (ФОТО)

Нещодавно монумент уже очищали. Проте так залишалося не довго.

Цього разу на пам'ятнику з'явилися надписи українською мовою: "Тут Україна" й "Смерть мадярам".
 

 

14 серпня 2012р.

Теги: Верецький перевал, пам'ятник, угорці

Коментарі

Гліг 2013-03-14 / 17:15:46
На цю купу каміння яку називають памятником, у мадярів -загарбників немає ніяких документів,вони на нашій землі без дозволу це звели.І до сьгоднішнього дня біля цього місця знаходять останки Січових Стрільців, яких позвірячому вбили польські та мадярські фашисти.ЗРОЗУМІЙТЕ!!!

L_C 2012-08-21 / 17:14:41
Для укр: Точно-точно. І гуму там палили теж не націоналісти. І зайві залізяки, що формою нагадують наш державний герб - теж не вони там ліпили.

7777 2012-08-15 / 22:18:50
дурні поляки

укр 2012-08-15 / 21:39:16
100% ТО НЕ НАЦІОНАЛІСТИ

*** 2012-08-15 / 17:10:38
В КРАЇНІ, ДЕ НА РІВНІ ЮСТИЦІЇ УЗАКОНЕНО ВАРВАРСТВО, НЕМА ЧОГО ДИВУВАТИСЬ ПОДІБНИМ ПРОЯВАМ ДИКУНСТВА !!!


http://zakarpattya.net.ua/News/99583-V-upravlinni-iustytsii-zapevnyly-shcho-metryky-zakarpattsiv-znyshchyly-zakonno

ВІкторія 2012-08-15 / 14:48:44
Ті люди які вчинили такий злочин -немають чим зайнятися...видно гроші мають які їм дають батьки...і не мають ніякого клопоту...їх треба зайняти чимось а саме хай підмітають вулиці безкоштовно...і так наше місто засмічене...

Олег 2012-08-15 / 14:10:35
Дебіли і варвари!

QQrudza 2012-08-15 / 11:55:50
яка різниця памятник чи ні, туристи туди ходять значить потрібен, а свобода краще хай паркани красить то корисніше ніж все навелоло ламати. коли австро-угорці будували у галіції все навколо вони навть не підозрювали що варварам будують. ви угорцам маєте клонитись за залізницю, за електрику, за телеграф но ні у вас чувство неповноцінності і паплюжете общу історію.

сорри 2012-08-14 / 23:19:33
Точно: ще до спорудження цього пам’ятника вся преса рябіла заявами і зверненнями, пам’ятник обмальовують і палять, а напруження нема... :)

ВІкторія 2012-08-14 / 23:01:11
На мій погляд ніякого напруження нема....У нас на Закарпатті все впорядку у нас мир між всіма....а ті особи які зробили це дуже хочуть щоб їх зловили і лікували ну по всьомк світі є люди що потребують психічного лікування....наша держава виділяє кошти на лікування таких людей

сорри 2012-08-14 / 22:52:57
Факт, що це робили не українці. Пам’ятаємо минулий надпис на Верецькому "пам’ятнику", підписаний "УПА", з латинським P замість кириличного П.

сорри 2012-08-14 / 22:48:33
Ті, хто домагалися спорудження цього "пам’ятника" всупереч заявам багатьох громадських і політичних організацій, розраховували саме на це - ескалацію конфлікту між українською і угорською громадою. Напруження зникне тільки разом з пам’ятником. Іншого, на жаль, не дано.

911 2012-08-14 / 22:47:46
То роблять росіяни, а потім звалять на націоналістів, як при радянщині