Меру Ужгорода не цікава родина Панових

Віктор Погорєлов вирішив поставити крапку у "суперечці" із головою управління державної виконавчої служби в Закарпатській області

Меру Ужгорода не цікава родина Панових

 

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов у заяві, що надійшла на адресу Закарпаття онлайн, наголошує, що не бере участь у "конфлікті" з Наталією Пановою – головою управління державної виконавчої служби в Закарпатській області та вважає цю тему не вартою уваги.

"Ми прореагували на ситуацію, що склалася та поведінку цього держслужбовця на засіданні виконкому. Я, як й інші члени виконкому, висловився вичерпно: оцінку діям Панової мають дати відповідні компетентні органи, до яких міська влада й звернулася. Вважаю, що справа має розгортатися винятково у професійному і правовому полі, і діям цієї чиновниці має бути надана належна відповідь від компетентних служб. Для мене ж ця тема закрита. Що ж до того, що хтось це називає "війною", зауважу: ніякого конфлікту нема. Якщо хтось прагне це перевести в особисті площини, з'ясування стосунків – це їхня справа. Я в цьому участі не беру. І, відверто кажучи, на родину Панових звертати увагу не вважаю доцільним – мені це не цікаво. Крапка", - сказав мер.

01 серпня 2012р.

Теги: Погорєлов, Панова

Коментарі

Нік 2012-08-20 / 23:42:27
Обоє рябоє!

Ковалев 2012-08-08 / 18:11:13
Погорелову-импичмент!!!Панову в мэры!!!!!!!И будет в Ужгороде порядок!Женьщина,которую боится вся эта шайка проходимцев,очень многое сможет сделать для города!

унгвариць 2012-08-02 / 15:14:56
Ужгородцю - бедный папа Карло не может двигать своего сына, он ему действительно мешает во всем. Панов-младший - умный человек, генетически во всем пошел в маму-венгерку, мог бы достичь многого и без презентабельной внешности, достаточно его ума, честности и порядочности, но нарцис и .... папаша ??? этого не перенесет...

ужгородець 2012-08-02 / 11:37:07
Панова арестовала :) смешно.
Не Панова, а исполнительная служба. Хотя в пресе последним временем много появилось єтой пигалицы. Бедный папа Панов не может двигать свего сынка, который умный, но к сожалению не презентабельный (а ля Квазимода). А вот ракрутить невестку (ну не зря же она "живет" с сынкм) за счет (или на...) исполнительной службы, почему бы и нет.

Почему это в пресе дается инфомация не о действиях исполнительной службы, а только о "действиях" какой-то Пановой. Мадам пиарится. Интерестно, для чего папаша Панов раскручивает невестку? Куда же он планирует продвинуть в очередной раз прагматичную мадам.

Вася 2012-08-02 / 08:59:42
Давайте проверем доходы Волошина и Погорэлова?вес ли у них чисто? уверена, там можно найти ох как много интересных вещей...

Інформатор 2012-08-02 / 00:45:26
Також, Волошин вже освоює під басейн прилягачу до "Унгварського" ділянку, яку разом з Погореловим забрали від "Максавто"

Ужгородець 2012-08-01 / 23:03:21
Зрозуміло - Погорєлов це велик помилка ужгородців, хоча і Рата був не кращий. Віктор Погорєлов возомнив себе великим паханом, втягся у злочинно-корупційні схеми Волошина під прикриттям правоохоронних органів (в першу чергу прокурора області Петруні). Хабарництво, рейдерство, прихватизація, розкрадання бюджетних коштів і комунального майна та міської землі - це реальна характеристика Віктора Погорєлова і його команди, який у ці брудні оборудки втягує і рідних дітей Андрія та Артема. Не думає про те, що буде завтра... А даремно не думає, бо посада корупціонера-мера не пожиттєва. А серед людей прийдеться жити їм не один день...

Патріот 2012-08-01 / 22:41:42
Може девчому ви й праві, але так знучатися над містом і при цьому розказувати який він побожний і чесний ну тут просто без мата вже неможливо,шкода тий ужгородців які йому за 150 гривень дозволили прийти до влади,атепер маємо те що маємо а відповідальностівін не уникне для нього вже приготована статття кримінального кодекса таке життя за все треба відповідати.

Адмін 2012-08-01 / 22:37:39
2Патріот

Не хаміть, не матюкайтеся і ніхто ваші коментарі видаляти не буде.

Патріот 2012-08-01 / 22:33:47
Можете видаляти коментарі правда полягає в тому Що теперішні діяння Погорелова в місті йому просто так з рук не зійдуть як у 2005 році, коли за нього дістав Лелекач.А чичтачу відповім що підло це так знущатися на ужгородцями яких знову ввели в оману і прийшов до влади той самий Погорелов тіки під іншим соусом.

Патріот 2012-08-01 / 20:44:28

Хамство. Коментар видалено. Адмін

читач 2012-08-01 / 20:42:21
Як підло...

123 2012-08-01 / 19:20:24
Весь сыр -бор в том, что Панова арестовала все имущество города. А горе-депутат Волошин положил глаз на Коруну. И как писала пресса недавно уже прошла оценка Коруны для выкупа (втихаря по 200 дол. за кв.м.). Своим решением Панова помешала рейдерской схеме Волошина-Погорелова. Голуб же, рвет жопу за хозяина, получил команду фас и - вперед на Панову. Но все тайное рано или поздно стает явным, такчто все еще в переди. Ужгородцы не дайте лохам балогово-ецовским слямзить у вас Коруну!!!!

НОВИНИ: Соціо

17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22