Прокурор Закарпаття торік заробив понад півмільйона гривень (ДЕКЛАРАЦІЯ)

Закарпаття онлайн продовжує публікувати декларації доходів ключових осіб закарпатських влади та політики.

 Прокурор Закарпаття торік заробив понад півмільйона гривень (ДЕКЛАРАЦІЯ)

Після декларацій міністра МНС Віктора Балоги, голови Закарпатської облради Івана Балоги та голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди нині маємо змогу познайомити своїх читачів з офіційно заявленими минулорічними статками прокурора Закарпатської області Анатолія Петруні.

06 квітня 2012р.

Теги: декларація, Петруня, доходи

Коментарі

сумний 2012-04-18 / 23:43:13
Прокурори, судді, міліція і т.п. держ.службовці, які дали письмово присягу на вірність народу України. На прикладі справи Ужгородського коньячного заводу всі вони грубо не виконують Закони України, тобто вся ця когорта дежслужбовців нагло порушує присягу, є державними зрадниками - держаиними злочинцями. Куди дивиться наш гарант?!

точно 2012-04-07 / 19:58:35
на всі сто даю правду попередньому коментарю.Може уже прийшов час вголос говорити,що ці два кума-побратима в Мукачеві роблять...Совісті не мають навіть перед святими місцями.Що говорити про простих людей у Мукачеві,якщо уже їм мало та зазіхнули на власність Монастиря.Це неспасенний гріх.Знайшлися двоє- один мав власть і гроші,інший має гроші і є аферистом відомим.Такий собі тандем...

дещо знаю 2012-04-07 / 14:14:50
А до чого тут Петруня і Боднар.
Боднар то кум Бенци. Це вони двоє чудеса у Мукачеві витворяють, навіть землю в монастиря хотіли забрати.

Золтан 2012-04-07 / 13:07:11
А як на рахунок мукачівького бізнесмена Боднаря М.,який в минулому році зробив шахрайську аферу з двома пенсіонерками,на шару хотів землю приватизувати на підставного родича на набережній міста?просто так! Але жінки отримали перемогу у Верховному суді і доказали шахраю, де раки зимують.Але він ніякого покарання не поніс,а людям життя поламав та й здоров"я відібрав, плював він на всіх.Таким нечесним ділкам легко все з рук сходить і ніякої відповідальності не несуть такі як той Боднар М. А треба аби кожен, хто вчинив правопорушення відчував відповідальність перед законом.Тоді буде справедливість у суспільстві, а не гроші все будуть вирішувати...і високі покровителі...

петрушка 2012-04-06 / 14:52:11
За такі гроші пане Петруньо мені треба робити 10 років, а ви б вже мали совість та допомогли засновникам Ужгородського коньячного заводу відстояти свою власність від посягань Гісема.Таку зарплату пане Петруньо треба відробляти, бо часи міняються, а змін у прокуратурі області не видно.Крадуть злочинним шляхом Ужгородський коньячний завод,а ви як нівчому небувало.Подали вам документи,що завод приватизував колектив,то прийміть міри по захисту колективної власності, а не захищайте злодія Гісема від колективу який чесним трудом викупив завод.

зі сторони 2012-04-06 / 14:14:20
Веселий ти дядько Петруне Толіку:) А як же хабарі? Менше 20 000дол. США не береш. Нагадати тобі цьогорішні "доходи", які ти чогось "забув" включити в декларацію ?

прокуратор 2012-04-06 / 14:13:53
Наявність у дружини дорогого автомобіля, а де вона ці кошти взяла? і де в її доходах зазначено,що цей автомобіль зароблений чесним шляхом.Грошики на автомобіль зароблені явно не дружиною Петруні, а були взяті з прокурорського гаманця.І це не дивно, адже у нас жирують тільки прокурори та судді, за ними менти.У чесного українського прокурора не має можливості придбати коханій дружині такий автомобіль.Такщо зараз всі хабарники висвітяться.)))

Горянка 2012-04-06 / 14:10:28
Я рада, хоч хтось уже в в Європі і має Європейську зарплатню

Свідок 2012-04-06 / 14:04:36
А де хабарі на які Петруня побудував свої хороми?

слава 2012-04-06 / 13:48:46
Не лиш тушок,а й земельниці Больбанки,яка продала землю 8 гектарів в Репинному,айбо чомусь Ваші хлопці дану справу зам"яли.Слава Україні!

зоро 2012-04-06 / 13:40:26
Удачі Вам ,дякуємо за щирість пане прокурор,а ряди треба чистити зокрема від щурячої тушки Пилипа на Міжгірщині.

Емілія 2012-04-06 / 13:34:33
Хоч прозоро та насправді показав Петруня А.Л свої високі доходи.Як не як прокурор Закарпатської області, достойно з його сторони.
А ще побажання для п.Петруні А.Л.- очищайте свої ряди працівників від корупціонерів та нечистих на руку, сміливіше і не бійтеся, це Вам як керівнику такого поважного органу плюс! Треба набирати молодь перспективну та з високим рівнем освіти,відповідних та рейтингових ВНЗ,без блату та протекцій,без крутих татусів і мам, як раніше було за радянських часів.Коли молоді юристи йшли відпрацьовувати три роки за направленнями у різні куточки країни.Треба відновлювати частково стару систему працевлаштування молодих спеціалістів.Щасти Вам п.Петруня А.Л.!

cvvv 2012-04-06 / 13:23:18

*******, тачка у дружини прокурора,2008 р.в., а доходи за минулий рік тільки 6000 грн.?? за які шиши ланд крузер 200 купила (який мінімум 80000 євро начинється)

читач 2012-04-06 / 13:06:20
п.20 а які це інші не зазначені у п.п.6-19 ??????

НОВИНИ: Соціо

17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск