Площу Б. Хмельницького в Ужгороді таки забудують?

Сьогодні міська рада Ужгорода програла суд по пл. Б. Хмельницького. Господарський суд Закарпатської області виніс рішення на користь дніпропетровської фірми-забудовника, яка планує звести на території площі торгівельний центр.

Площу Б. Хмельницького в Ужгороді таки забудують?

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив секретар Ужгородської міськради Віктор Щадей.

За його словами, на одній із минулорічних сесій ужгородські депутати проголосували за розірвання договору аренди з фірмою, яка на той час вже активно розпочинала будівельні роботи на площі Хмельницького. Однак "приватівський" орендар подав до суду.

"Сьогодні під час засідання суддя Івашкович Ірина Василівна вирішив, що місту цей сквер не потрібний. Міська прокуратура взагалі злила нас і не підтримала в суді. Ми будемо подавати апеляцію і вимагати в міського прокурора опротестування рішення про надання скверу в оренду під забудову" , - зазначив Віктор Щадей.

08 лютого 2012р.

Теги: Віктор Щадей, площа Хмельницького

Коментарі

serge 2012-02-09 / 16:47:48
А де ж наші діти і внуки гратися будуть.Донецько-дніпропетровські бандюки скоро всю Україну поскуповують.

для igigig 2012-02-09 / 12:28:35
Вот против, значит с этим будете жить. Ужгородцы ЗА строительство. Мне от Таллина далеко ходить в Вопак, Дастор, Кышеню - нужен супермаркет рядом. Если уже суд признал законным строительство, то УРА, скоро будет рядом нормальный магазин.

аня 2012-02-09 / 09:57:29
Ратушняк жыд НЕНАСЫТНЫЙ,наворил всю эту кашу с продажами всех зеленых зон в городе теперь и дал идею другой власти.Улицы наоборот нужно расширять зелеными зонами

igigig 2012-02-09 / 09:15:44
Ужгородці проти забудови. Влада тобі зрозуміло? Чи треба шило в ж. засунути. А шила вже точать.

Неравнодушный 2012-02-09 / 08:06:30
Если на пл. Народной построят здание нац. банка, на пл. Б.Хмельницкого ТРЦ, то остаеться на пл. Петефи построить публичный дом, тогда уже надо ставить ооограмный памятник вите погорелову, чтоб ужгородцы знали, куда ПЛЕВАТЬ и мочиться (простите за мой французский).

УЖГОРОДКА 2012-02-09 / 07:56:56
А ГДЕ ГОРОДСКАЯ ПРОКУРАТУРА, СПИТ СЛАДКИМ СНОМ ИЛИ ВТИХАРЯ ДЕНЬГИ ПЕРЕСЧИТЫВАЕТ, КОГДА НАДО СРОЧНО !!!!!!!! ВМЕШИВАТЬСЯ В СИТУАЦИЮ С Б.ХМЕЛЬНИЦКОГО !!!!!!!!!!!!!!!!!
ГОРОД РАСПРОДАЮТ ПО КУСКУ, СКОРО УЖГОРОДЦАМ УЖЕ И ДЫШАТЬ НЕВОЗМОЖНО БУДЕТ !!!!!!!!!!!!!!!!!
пОГОРЕЛОВ ПОД ВИДОМ "ЗАБОТЫ О ГОРОДЕ" ПОДАЛ ИСК С СУД, ЧТОБ ПОТОМ НЕ ГОВОРИЛИ, ЧТО ОН НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЛ (КРОМЕ ДЕРЕБАНА), А РЕАЛЬНО ЗАКАЗАЛ РЕШЕНИЕ СУДА, КАК ИЗВЕСТНО ВСЕМ, СУДЫ В УКРАИНЕ ТОЛЬКО ТАК И РАБОТАЮТ.
УЖГОРОД ПРЕВРАЩАЮТ В ПОМОЙКУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Жаль... 2012-02-08 / 22:46:12
Сволочи, воры...

Гарант 2012-02-08 / 19:46:05
Погорелов хоче перепродати цю землицю.Вот в чем вопррос

Володя. Х. 2012-02-08 / 19:30:13
З такими юристами як зараз у міській раді, таким секретарем, та мером вони скоро будуть без штанів, Погорелов мав прийти мером щоб ужгородці остаточно переконалися, що за нечесна це людина.

Олег 2012-02-08 / 17:50:54
Дерибан по Ужгородські продовжується

читач 2012-02-08 / 17:00:52
І чим Погорєлов кращий за Ратушняка?????? Однакові.

НОВИНИ: Соціо

09:18
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 31
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 10
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
» Всі новини