У Великому Березному розстріляли автомобіль, одну людину вбито

У понеділок у закарпатському райцентрі Великий Березний трапилося резонансне вбивство. За неофіційною інформацією, місцевий підприємець, який раніше вже мав певні проблеми з законом, розстріляв з автоматичної зброї авто, в якому перебувало двоє осіб. Одна людина загинула і вчора вже навіть відбувся похорон загиблого.

У Великому Березному розстріляли автомобіль, одну людину вбито

За наразі непідтвердженою інформацією, вбивству передували молодіжні «розбірки», учасником яких, начебто, став син зазначеної особи, через що батько вирішив помститися кривдникам, наздогнавши їх на авто.

Як повідомили Закарпаття онлайн джерела в закарпатській міліції, основний фігурант злочину перебуває в національному розшуку. За фактом злочину порушено кримінальну справу за статтями Кримінального кодексу 115 – вбивство, 194 – пошкодження майна, 296 – хуліганство.

Деталі – згодом.

21 грудня 2011р.

Теги: вбивство, Великий березний

Коментарі

Наташа 2012-05-14 / 22:52:15
Пів року правоохоронці не можуть зловити Копчу В. Головна причина їхніх невдач криється в тому, що Копчі дуже активно допомагає голова Великоберезнянської Рай. ради Канюк Василь Михайлович . В минулому Канюк В.М. очолював великоберезнянський криміналітет та носив прізвисько «Файта». Після того як Файта подався у владу , його місце зайняв товариш та спільник по криміналу –Копча В. ..............

ХХХ 2012-03-23 / 20:03:19
УВАГА!!! днями здався один із причетних до вбивства у Великому Березному житель с. Стужиця. Менти зробили обшук в нього дома, та знайшли СТВОЛ!!! І наступного дня відпустили його під росписку!!! А також цей "учасник" був причетний до врізки в трубопровід в с. Жорнава!!! Що ще тут сказати? Наша міліція нас береже!!!

Вуйко 2012-01-20 / 11:38:40
Нікому нічого не буде бо сяде стрелочник Якшо садити Копчу то перед ним має сісти хитрожо,,,, фАЙТА

ДАНЧО 2012-01-18 / 12:10:33
шо ви кажете Каменца АВТОРИТЕТ то мусор який пише заяви бо яйця трясуться

ПАНЬКО 2012-01-17 / 22:00:44

Коментар видалено. Адмін

Спийс 2012-01-16 / 17:42:19
Невигадуйте йiх ненакажуть николи.

Бандера 2012-01-11 / 23:09:03
У березному ходять слухи шо Копча заставлять Сирохмана взяти на себе вину за вбивство і не тяжко ся здогадати шо буде з Валєром кіть вун ся откаже !!!

Репортер 2012-01-11 / 22:46:19
Минуло 3 тижні з того час як Копча убив людину і органи міліції неможуть їх знайти і невідомо живі вони чи ні ?

Спийс 2012-01-04 / 16:38:38
000

_В_е_л_и_а_р_ 2012-01-04 / 00:56:23
Все вы дебилы! Если вы не заметили! _: дело кроют,спустя 3-5 лет убийца ваш,со своей бандой будет спокойно гулять по районе.

возмездие 2011-12-31 / 00:12:44
дурак ...

tor 2011-12-30 / 18:53:31
(возмездие ) Глупишка голова є а вона не стобою.!!..

возмездие 2011-12-30 / 17:39:59
дурак ти тор

Tor 2011-12-30 / 14:11:14
Краще думайте про святки,А не забивайте гвоздики друг-другу!Дивіться за собою а не за другими а якщо хтость хоче ришити та берить Пльотку та ришайте.Не занемайтеся Интреганством

шеф 2011-12-28 / 13:10:39
Чекаємо!! Скоро буде!

циган 2011-12-27 / 20:33:04
шо туй говорити про тих памперсу , кіть вни приходили на табор, просили зобрати їм 40 циган на помуч. Добрі же ті за них розумніші та не пушли.

Прихожанин 2011-12-27 / 13:56:02
Молодь, краще ходіть до Церкви, а не в бісів "Форсаж".

доктор Хаус 2011-12-26 / 14:33:29
САНЯ ти правий на 100%,народ не чмиріть Березний ше більше бо вся Україна думає шо тут живуть одні одморозки і неуки,але ми не такі,ми дуже гарне і цивілізоване містечко,не пишіть дурниці БУДЬ-ЛАСКА!

САНЯ 2011-12-26 / 12:14:27
Дуже сумно дивитися на ваше перегавкування, хто кого перепише.Є страшний дикий випадок, вбивство, настільки звіряче і жорстоке що виправдати його неможливо,якщо хтось хоче виправдати цей поступок то напевно в нього так само як у вбивці вже почалась деградація моралі...Страшно що такі люди є, страшно за них, за майбутнє наших дітей яким тут рости.Тому я прошу людей в яких ще збереглась хоч крихта тої моральності-НЕ ПИШІТЬ БІЛЬШЕ НІЧОГО, НЕ ВСТУПАЙТЕ В ПЕРЕПАЛКУ З НЕДОЛЮДЬМИ ЯКІ НАМАГАЮТЬСЯ ВИПРАВДАТИ ЗВІРЯЧИЙ ЗЛОЧИН-виправдання нема, і не забувайте, всі ми будемо там де зараз Паша...будемо там відповідати.

123 2011-12-26 / 09:31:54
Зіна то Зіна , але у ЇЇ діджеїв точно совісті і ума не хватає

НОВИНИ: Кримінал

11:05
/ 3
Фінансові порушення на понад 1,1 мільйона гривень виявили аудитори в освітній галузі Великоберезнянської громади
17:53
/ 1
Пенсіонера з Тячева затримали на спробі переправити до Румунії двох "водолазів"
10:40
/ 5
За фактом хуліганських дій біля ТЦК у Виноградові поліція відкрила кримінальне провадження
15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 4
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати