Рада відмовилася повернути зимовий час

Напередодні у парламенті було зареєстровано 4 законопроекти про перехід на зимовий час як нардепів з влади, так і опозиційних.

Рада відмовилася повернути зимовий час

Верховна Рада України відмовилася скасовувати своє попереднє рішення про відміну зимового часу. За відповідну постанову проголосувало лише 216 депутатів з 226 необхідних. Це означає, що, відповідно до раніше прийнятої постанови, 30 жовтня Україна не перейде на зимовий час.

Як повідомляло Закарпаття онлайн , 20 вересня Рада скасувала переведення годинників на зимовий час, прийнявши проект постанови регіонала Олега Надоші.

Це рішення викликало різку критику вчених, а також влади Західної України, в якій ці зміни призведуть до дуже пізнього настання світанку.

Зокрема, виходець із Закарпаття, глава МНС Віктор Балога пригрозив оскаржити це рішення в суді, а Ужгородська міськрада вирішила змістити початок навчального і робочого дня в місті на годину вперед, а Закарпатська облрада прийняла спеціальне звернення до парламенту з цього приводу.

18 жовтня 2011р.

Теги: час, Балога, Верховна рада

Коментарі

2011-10-18 / 15:52:00
"Як це вперед? То в школу треба буде на 7? Чи вже всі подуріли? "

График вперёд! А не время вперёд! Будут начинать в 9.00 учиться!

2011-10-18 / 15:50:00
Так, всё равно - что мешает подкорректировать свой график? Организм к стрелкам не привязан! Он привязан "к дню и ночи".

Будет светлеть позже, буду выходить на работу позже. Большие проблемы!

2011-10-18 / 15:29:00
На мою думку непереводячи годинник буде краще темніти буде не в 16г'00 а в17.00 це ж прекрасно.

2222 2011-10-18 / 14:04:00
І тепер Балога і Бариги як справжні русини гримнут дверима і пуйдут з владної коаліції.
Треба часівникови гія убити скло аби си не вікобилював.
Всі думали що чоловіча слабість то коли без віагри ніяк, виявилося що чоловіча слабість, це коли тебе старший брат нагнув а ти ну ніяк не можеш йому відмовити в маленьких чоловічих забаганках.

Стрелка 2011-10-18 / 13:36:00
По-моему, раньше в Закарпатье было местное время отличающееся от киевского, потом перешли только на киевское. Теперь обратно. Кому это нужно? Опять путаться во времени...

2011-10-18 / 13:31:00
"Ужгородська міськрада вирішила змістити початок навчального і робочого дня в місті на годину вперед"

Як це вперед? То в школу треба буде на 7? Чи вже всі подуріли?

m 2011-10-18 / 13:12:00
2 гномика в кремлі замутили проект з часом, а наші недороблені донецькі підтримали і собі теж прийняли таке рішення. Не розібравший з реальним природнім часом. Воно й не дивно, не розбирались, тому що там мозгів нема.

местный 2011-10-18 / 12:58:00
они так и не поняли, что нет никакого "зимнего времени" - есть поясное, природное время.
переход на "летнее" время осуществляется именно с этого поясного времени и нежелание вернуться к поясному времени после окончания лета - очевидный признак слабоумия...
эхе-хе, скопировали Путина с Медведевым - тем тоже видать не смогли объяснить, что нету "зимнего" времени, просто нет :)
дурь полнейшая.
в общем, "Спасибо... не только за президента-пидараса", но еще и за "недомосковское время" :(

анонімe 2011-10-18 / 12:51:00
Ось як будуть твої діточки у потемках на світанку рюмсаючи, бо ще спатки хочуть, до школи шкандибати, а нерід Закарпатський буде ігнорувати "даунєцкає врємья"...

2011-10-18 / 12:41:00
Блін, задрали ідіоти свої русинство всюди тулити... :(

З одного боку - донецькі дауни, здругого - наші. А заспиною і в тих. і в других. хитра морда Путіна.

з цього приводу 2011-10-18 / 12:32:00
відмовилася повернути?
Та уставимо нашу трумбету їм назустріч!
Як ісьме жили по-нашому, а не по-моськовськи, так і буде. Най ся не чудувуть же наші русини до них, сомарів, теперка лем по-мадярські одповідатимуть.
Иппен зато! На-труц.

НОВИНИ: Соціо

21:41
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 18
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 9
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти