Ужгородський «гербовий» ведмідь "переїхав" з Поштової (ФОТО)

Відтепер скульптура ведмедика, котра була встановлена поблизу міської ради і наробила в Ужгороді чимало галасу, має нову прописку. Ведмідь "мешкає" неподалік від свого старого місця розташування – на "терасі" над площею Поштовою.

Ужгородський «гербовий» ведмідь "переїхав" з Поштової (ФОТО)

Перенесення скульптури, котре відбулося у вівторок зранку, не зайняло багато часу. Зараз служби, які й транспортували ведмедя та встановлювали його на нову бетонну основу, переймаються укріпленням статуї.

Швидше за все, ведмідь зазнає не тільки реставрації після пошкодження вандалами (від яких найбільше постраждала його спина), але й більш значного оновлення. Є задум перетворити скульптуру на знак "нульового кілометру" – такі символи встановлюють у містах близь поштамтів і вони показують відстань до різних точок карти світу. За словами прес-секретаря міського голови Алли Хаятової, міні-варіант такої скульптури ще від зими стоїть у кабінеті Віктора Погорєлова. Загалом же ведмедя вирішили перенести на нове місце через те, що саме в альпінарії, в оточенні дерев, він виглядатиме органічніше. А на Поштовій, звідки  "переїхав" смугастий, буде клумба.

19 квітня 2011р.

Теги: ведмідь, Поштова, скульптура, вандал

Коментарі

боб 2011-04-22 / 13:29:00
ведмедю вже проломили спину...

сорри, "обкуренный или обколотый", как ты выразилось, злым не будет. зачем ему злиться если и так все прекрасно. не знаешь зато умничаешь.

2011-04-20 / 20:29:00
местный, 19.04.2011 21:06 Если я правильно понял, вы намекаете, что на Петефи, скульптура была "к месту"? Ерунда полная. То, что её раздолбали, это вандализм. Но, есть и другая сторона медали - она не смотрелась на этом месте!

Конечно, если бы те же конструкции с билбордами, были бы такими же непрочными, то вандалы добрались бы и до них - чем повысили бы привлекательность города.

сорри 2011-04-20 / 11:17:00
Якби це був не синьо-жовтий ведмідь, а червоно-біло-зелений турул, Ember Zoltán би його під хвіст цілував. А так - копає в гузицю... :)

Ембере, цього ведмедя (великим фанатом котрого, як відомо, я не є) поставлено не в Альпінарії (поряд з Бокшаєм та Ерделі), а на відстані, на терасі над площею Поштовою, візуально з Альпінарієм не звязаній...

Ember Zoltán 2011-04-20 / 10:59:00
Раз так привязаны некоторые к этим медвадям-ужасам, предлагаю расставит их при главных въездах в горорд. Со стороны словацкой границы, со стороны Чопа, со стороны Мукачева. Интересно будет, и какая то система наблуюдается.

Ember Zoltán 2011-04-20 / 10:55:00
Полный дурдом: медведик-кич стоит рядом с Бокшаи и Ердели! Те, которые придумали такой вариант, по всей вероятности задницей думали! Извеняюсь!

ya 2011-04-19 / 22:06:00
Правильно...А на его место нуно елочку в желтом "гробике".....

Учитель 2011-04-19 / 21:47:00
Краще б перенесли його до якогось з дитячих садків, хоч би діти мали з того радість.
Я й сам би знайшов для нього достойне місце. Ганьба. що спочатку з бюджету вітягаються кошти, а потім нищать такі твори.
А взагалі, я сумую разом з п.Колодко – Ужгород вже прожив свої золоті роки... деградація...

местный 2011-04-19 / 21:06:00
2сорри: да, учитывая специфику контингента "тусовщиков" этот ведмедик рискует повторить судьбу своего брата с пл. Петефи где-нить уже на майские :(

сорри 2011-04-19 / 20:36:00
Тераса над площею Поштовою - місце "тусовок" ужгородських наркоманів. Обкуряться чи вколються - і згонять злість на ведмедеві. Хоча загалом це місце набагато краще підходить для розміщення ведмедя, аніж сама площа...

2011-04-19 / 20:31:00
Если честно, старое месторасположение не очень было хорошим. Его хорошо было бы расположить на пл. Б. Хмельницкого.

местный 2011-04-19 / 20:30:00
этим расписным ведмедикам самое место - в альпинарии, в парках.
сколько они там простоят - другой вопрос... учитывая хлипкость соединения бетонного ведмедика с основанием (на сопельках) - возможно, до первой пробы силы удара ногой (местной молодежью) в вечернее время...

Учитель 2011-04-19 / 20:02:00
Тепер йому там буде кінець! Просто знищать, вже без страху бути впійманими міліцією.
А чи були інші варіанти?

НОВИНИ: Соціо

17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск