Мешканець Хуста вночі випадково застрелив неповнолітнього злодія (ФОТО)

Зловмисник помер через втрату крові з рани в стегні

Мешканець Хуста вночі випадково застрелив неповнолітнього злодія (ФОТО)

31 грудня близько 1-ї години ночі до поліції зателефонував 48-річний мешканець міста Хуст. Чоловік повідомив, що на його приватну власність проникла невідома особа і він здійснив два постріли із зареєстрованої зброї. Невідомий з місця події втік.

За викликом одразу ж виїxала слідчо-оперативна група Хустського районного управління поліції. Правооxоронці провели першочергові слідчі дії та з'ясували попередні обставини інциденту.

Встановлено, що 48-річний мешканець міста Хуст із пристрою для фото і відеозапису отримав сповіщення про руx у підвальному приміщенні. Господар помешкання взяв зареєстровану на нього мисливську зброю та спустився до підвалу. За словами заявника там він виявив незнайомця та наказав йому вийти, однак хлопець несподівано кинувся у бік озброєного чоловіка, і останній здійснив один постріл у нижню частину тіла. Після цього невідома особа вибігла з підвального приміщення, а заявник на подвір’ї власного домогосподарства здійснив ще один постріл в землю.

В xоді проведення огляду місця події співробітники поліцїі виявили сліди крові. Правооxоронці обстежили прилеглу територію і, неподалік будинку заявника, виявили тіло 17-річного мешканця Хуста з вогнепальним пораненням стегна. Попередня причина смерті неповнолітнього — крововтрата.

На місці події також працювали спеціалісти-криміналісти відділу криміналістичного забезпечення та слідчі Головного управління поліції області.

Попередньо подію кваліфікують за ст. 118 Кримінального кодексу України, тобто Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання особи, яка вчинила кримінальне правопорушення.

У справі тривають першочергові слідчі дії.

31 грудня 2023р.

Теги: злодій, смерть, Хуст

Коментарі

Дієго босс 2024-01-07 / 03:33:38
Чулувік із автоматом повне говно! стреляв в спину як пацкан! дітвак був моїм другом! хороший був хлопиц. часто сиділи пилікані там добрі кальяни. видко мого друга ударив кальян у голову та біду наробив. а вбивцю треба засудити на 40 років!!!!

закарпатець 2024-01-03 / 11:41:06
Тобто ви оправдуєте вбивство підлітка? Тут вам писали, що у нашому Кримінальному кодексі немає смертної кари. Якби у підлітка була зброя або ніж, а бик би захищався, тоді можна застосувати зброю, у тут холодновне вбивство в спину, коли той уже тікав із двору, покидання важко пораненого у небезпечному стані. Думаєте Господь такий гріх відпустить?
А про приватну власність ви пиз...., а те що приватну власність більшість сколотила за рахунок кражіжок, хабарів і контрабанди. це нічого? Ніхто не виправдує злодія, але покарання за це для підлітка мало бути умовним, а не смертною карою. Давайте тоді стріляти пяних за кермом, котрі розмазують людину по асфальту, а не звільняти їх від покаранння, давайте стріляти хабарників, котрі із вас сосуть гроші як пявки, тих, хто краде мільйони, вирізає карпатські ліси, украв сотні гектарів землі. контрабандистів, Це страшніші злочини чим крадіжка.
Не оправдуйте вбивцю, хай його судить суд, бо у вас також є рідні і близькі і всі ходять під Богом. А Господь як відомо палицею не б'є.

Будівельник 2024-01-03 / 10:54:44
Шановні дописувачі, де не доторканність приватної власності, про що Ви пишете? Дітвак у 17 років при військвому стані лізе до власника у підвал - значить нічого не боїться ні власника, а тим більше правоохоронців які знають працювати тільки з заможними громадянами.Буде наука другим крутим 17-ти річним які лізуть в очі громадянам та на обійстя!

Закарпатець 2024-01-01 / 20:42:39
Абсолютно згоден з "Пенсіонером". І "Слава Україні" тут трішки недоречна.

адвокат 2024-01-01 / 13:55:39
У нас навіть в Кримінальнім кодексі немає смертної кари для серійних вбивць. А щоби вбити неповнолітнього за спробу крадіжки це вже же дужє круто.
Ну побачимо, що наше слідство і дуже "гуманний" суд вирішить. НЕ вживе заходів, то по країні почнуть вбивати за найменшу провинність. Тоді для чого нам суди?

пенсіонер 2024-01-01 / 11:13:31
Всі під Богом ходимо.
Крадіїв має карати суд, бо в нього робота така.
І питання чи вкрав цей підліток щось, бо видно не встиг, але був убитий підло в спину.
Хто дав право вбивати дітей? Чи може хтось уже доказав, що він щось украв?
Тоді давайте розстрілювати тих, хто краде сотні тисяч, а то й міліони, та бере хабарі десятками тисяч. Чи може вони цього не заслуговують?
Не покарає вбивцю суд, покарає Господь.
І не пишіть дурниць, бо принцип бумеранга та Божої кари ще ніхто не відміняв.
І при чім тут Слава Україні?????

СЛАВА УКРАЇНІ 2024-01-01 / 09:01:45
Крадіїв потрібно знищувати. Все добре поступив чоловік, добре, що пристрелив його. Не буде більше красти.

Хустянин 2024-01-01 / 06:33:01
Та сяде однозначно. Це холоднокровные вбивство неповнолітнього. Стріляв скоріш за все у спину, коли той тікав. Понакупляли під .. автоматів і стріляють там, де можна прутом по ср.. надавати. Видно контробандюга або чиновник, бо не кожному дозволять автомата мати.
Батьки убитого звертайтеся до адвокатів і в пресу, вашого сина просто убили, коли в цьому не було необхідності.
На нари вбивцю.
Що за суд Лінча, хто має автомат той і правий?

Правильно зробив! А поліція рада, бо буде ще роботу мати, досудове розслідування...може заробить євр 2023-12-31 / 23:08:15

Петро 2023-12-31 / 21:13:43
Адвокат бомжара, який не має власності, тому і воняє. Скоріш за все він фішкарьом був і на чекуню, на яку розраховував по закінченні, не заробив, тверезий лишився тому і чуш пише

До адвоката 2023-12-31 / 19:00:50
Ти походу не адвокат, більш похоже на спільника злодюжки.

Еган 2023-12-31 / 17:53:02
Чоловік,на якого напали в його ж домі,мав що? Дати себе вбити?
Може ще провести малолітнього покидька до дружини чи дочки,щоб не зобижати хлопця?І на лобі в підлітка було написано" мені нема ще 18,я просто вас трішки пограбую і піду собі з миром.

Гута 2023-12-31 / 16:54:39
Правильно щробив що застрелив, уже відомо, що менти перші тікають коли вороги заходять, ментовський безпредел, жуясі чекати годину поки вони приїдуть то і вбє теюе таке чмо що лізе. Отих тцк не бачить на передок кинути на штурм, лише не ментовських і не злодіїв бачать, чесних громадян винищення і призов, тожі як ханиг мобілізації нема

кожному своє 2023-12-31 / 16:22:25
Судячи з чистого, певно з підігрівом підвалу, речам, дядько заможний - ото вже суддьо-прокурорські настрежуться.
А винні тцк - чому обидва не у них?! Стрілець зі своїм автоматом у шанцях, молодий бандюжка - як призивник, не охоплений вишколом.
Міг і жгута накласти, поки сирохман у керті не стік! Може у нього і "зареєстровані" гранати знайдуть?

xxx 2023-12-31 / 16:15:42
То відколи АКСУ 74 бойовий автомат стали реєструвати

Колібрі 2023-12-31 / 15:52:18
Поліз до приватного помешкання отримав закономірний результат. Якби у власника помешкання не було зброї не відомо чи вижив би у протистоянні з молодим та вправним злочинцем. Зброя рятує законослухняних громадян.

Все вірно 2023-12-31 / 14:52:23
У вас в будинку коли посторонній ви не знаєте чи він вбивати вас прийшов чи просто поколядувати!!! Тут питанння спірне

Варош 2023-12-31 / 14:46:46
Хто ідентифікував АКС з глушником як мисливську зброю????

адвокат 2023-12-31 / 14:41:55
Бл..... особа із підвала вибігла будучи поранена в нижню частину тіла, а він вслід вистрелив у землю???? Ви кого смішите??? Завалив дебіл пацана у спину, а не в землю стрелив. Думаю слідчі проведуть експеримент та повідбирають сліди крові у підвалі, а також проведуть відповідні експертзи. Хай родичі загиблого беруть адвокатів, бо їх сина холоднокровно убили. Крадіжка не вартує життя людини тим більше неповнолітнього. Та й зброя тут дуже вже ціава із глушником, ну прямо на мисливську схожа, Не смішіть. На нари убивцю.

закарпатець 2023-12-31 / 14:35:10


Ви вже визначіться з нікнеймом, будь ласка: чи ви "адвокат", чи "закарпатець". І з лексикою, відповідно. Бо тут не помийниця і не місце для тюремного сленгу. Коментар видалено. Будете зловживати нікнеймами для створення видимостів дискусії - буде видалено всі коментарі. Адмін


НОВИНИ: Кримінал

10:48
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 3
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"