Працівник СБУ уник тюрми за "смертельний" наїзд на "зебрі" на подружжя біля Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області виніс вирок капітану СБУ Олександру Перевознику, який збив подружжя на пішохідному переході біля Ужгорода – 67-річна жінка загинула на місці, а чоловік отримав важкі травми, від яких помер у лікарні.

Працівник СБУ уник тюрми за "смертельний" наїзд на "зебрі" на подружжя біля Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Олександр Перевозник зміг уникнути тюремного ув’язнення, натомість йому призначили службове обмеження з відрахуванням 20% грошового забезпечення у дохід держави протягом двох років.

Як вказано у вироку суду, який винесли у грудні 2023 року, співробітник управління СБУ у Закарпатській області Олександр Перевозник, перебуваючи у військовому званні капітан, 17 січня 2023 року вчинив смертельну ДТП поблизу Ужгорода. Він їхав за кермом Volkswagen Golf та у селі Оноківці збив двох людей, які переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом. 67-річна жінка від отриманих травм загинула на місці, її чоловік зазнав важких травм та був доставлений у реанімацію. Від отриманих травм він помер у лікарні.

Обвинувачений Олександр Перевозник уклав угоду про визнання винуватості з прокурором.

Справу розглянув суд, який визнав працівника СБУ винним у вчиненні ДТП, які призвели до загибелі пішохідки та важких травм іншому пішоходу. Олександру Перевознику призначили два роки тюрми з річною забороною керувати транспортними засобами, однак звільнили від тюремного ув’язнення, встановивши йому службове обмеження на той самий строк з відрахуванням 20% грошового забезпечення у дохід держави. На вирок ще може бути подана апеляція.

 Софія Лазуркевич, Zaxid.net

29 грудня 2023р.

Теги: наїзд, смерть, зебра, перехід, Оноківці, подружжя

Коментарі

111 2023-12-30 / 17:02:50
Справу продав прокурор Чорничко, все вже порішано і плювать вони хотіли на людей.

Анця 2023-12-30 / 16:18:35
Вбивця напевне воює дись в Одеському чи Дніпровському котлові, тому є підстави на пом'якшення, но і Бабло ніхто не відміняв...
А що тут скажеш прокурор і наш губернатор??? Цікаво би було почути, бо інакше буде іскра...

Іван 2023-12-30 / 13:46:25
Це рішення прийняла суддя-наркоманка Лемак, як взагалі жінка залежна від наркоти може приймати рішення іменем України? Її неможна допускати до правосуддя, а перед виходом на роботу необхідно освідувати. Одні лише скандальні рішення приймає бо їй похер як нюхне, а на наркоту їй гроші потрібні.

Генек 2023-12-30 / 12:10:48
Тобто, його навіть не звільнили з СБУ???

Вася 2023-12-30 / 10:58:37
Ця влада з правопохоронцями і суддями висновків для себе не зробить поки їх на стовпах вішати не почнуть.

юрист 2023-12-30 / 09:58:56
має бути частина 3 ст. 286, а не ч. 2 !

Папуга 2023-12-30 / 08:15:55
Ну круто!Типирь мож збивати тих людішок пачками!

Закарпатець 2023-12-30 / 01:45:22
Феміда та всі її слуги - дійсно сліпі.

Закарпатець 2023-12-30 / 01:41:13
Протягом виконання військовослужбовцем кримінального покарання у виді службових обмежень:

він не може бути підвищений за посадою
він не може бути підвищений у військовому званні
строк покарання не зараховується йому в строк вислуги років для присвоєння чергового військового звання
із суми грошового забезпечення засудженого проводиться відрахування в доходи держави в розмірі, який встановлюється вироком суду, в межах від десяти до двадцяти відсотків.

Дуже "серйозне" і "справедливе" покарання за вбивство двох людей.

Це гірше фекалій рашистських 2023-12-29 / 23:39:15

Закарпатець 2023-12-29 / 22:37:39
Що таке службове обмеження?

Генек 2023-12-29 / 21:56:03
Ганьба суду, ганьба СБУ, ганьба... І вони хотять, щоб люди за оце, за такий порядок, воювали?

Ганьба 2023-12-29 / 21:40:26
От Вам товариство і вся суть Закарпатськоі прокуратури!!! Це ДНО!

Правда 2023-12-29 / 21:01:41
Договорняк конкретний, воюй чи не воюй, а правди не має, уви.

Міро 2023-12-29 / 20:39:23
Судді і СБУ свині які їдять з одного корита

Уточнення 2023-12-29 / 20:15:58
Глагола знає де воняти а де тихо сопіти. На короткому повідку бігає цей ручний ... після того як хотіли його вітправити на передову.

NRG 2023-12-29 / 18:28:16
Я побажаю, щоб хтось так само збив його дітей. І щоб цей сбушник сидів і здихав довго і нудно над їх трупами. Амінь!

Косей 2023-12-29 / 16:51:21
Апеляції не буде, він сплатив штраф прокурору, судді і Глаголі оби не воняв.

НОВИНИ: Кримінал

19:29
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 1
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 3
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600