У тренажерних залах Ужгорода працівники ТЦК роздали повістки "качкам" і тренерам (ФОТО, ВІДЕО)

У тренажерних залах Ужгорода відбувся рейд ТЦК. Представники військкомату завітали до фітнес-центрів "Viper Gym" і "Clever Gym", спортивного комплексу "ФАНАТ" та інших.

У тренажерних залах Ужгорода працівники ТЦК роздали повістки "качкам" і тренерам (ФОТО, ВІДЕО)

Повістки видали чоловікам, які тренувалися в залах, а також тренерам закладів.

05 грудня 2023р.

Теги: повістка, військкомат, тренер, качок

Коментарі

Наталка Майстренко 2023-12-07 / 21:34:55
Вітальці Глаголі видали вже нарешті повістку?

містянин 2023-12-07 / 11:04:46
Шановні журналісти лишень візміть будь ласка на контроль цю показуху і опублікуйте скільки із цих качків відкупиться, а скільки таки піде боронити державу, Бо здається мені, що ТЦК розпочали сінокоси. Бо кругом одні афери, прокукурікав, а там світанок хоч не неставай.

До закарпатця 2023-12-07 / 09:57:05


Кремлівські мантри. Коментар видалено. Адмін


закарпатець 2023-12-07 / 08:16:18
Ужгородці
Ти ху....ска борд....а закрий писка. Не тобі відьмо критикувати дії військових та коментарі патріотів. Мабуть синка тримаєшь під юбкою, бо купила йому довідку інваліда, а чоловік спровадила на чехи. Заткни ти свое сви....рило, не трапиться тобі щастя сісти на чеченський ... , бо ЗСУ не допустять орду в Закарпаття, з качками або без них, як і мадярів.

Ужгородка 2023-12-06 / 23:04:36
Придурки, і написати розумно не можете, не те що воювати. Може і добре, що вас на передовій нема, які з вас вояки? Позор. Позатикайтеся і пердіть тихо під ковдру. Чим відрізняєтеся від тих качків, тренерів, микит і ледид? Тоже сидите тут дома як гниди в кожуху, а в зали тренажерні не ходите, бо лінивісьте як пси, або грошей не можете нормально заробити. Так що позатикайтеся і мовчіть на тему війни.

Міліцішта 2023-12-06 / 19:48:07
У мене няньо уніат, а мама православна. А я комуніста. Не беріть нас на пушку. В Закарпатті ми є люди... До войни ми не валовфні, лиш гефефтувати. Най воюють дурні.

Роман Курах 2023-12-06 / 18:54:03
Покайтеся грішники!!!

до нижнього ТЦКакашника 2023-12-06 / 18:15:29


Скоро вам п..*** настане і Микиті і Зеленому кузнєчику і всім хто цим деригує що протизаконно дієте навішають на вас всі статті бо війну не оголошували а тільки військовий стан це різні речі


Генек 2023-12-06 / 18:08:51
На Буковель най би йшли роздавати..

я ТЦКакашник фільтраційний 2023-12-06 / 18:07:18
Ми будемо сортирувати , ті що патріоти будемо на фронт відправляти а ті що ніяк не проявляють патріотизм на будівництво відбудовувати , там і фуріком і з цементними мішками накачаються

Пак айно 2023-12-06 / 17:19:50
закарпатець 2023-12-06 / 16:24:41
Розійшовся... Видно, що сам намилений милом. Отсе -- закарпатець! Не фіглі. Боєць.

хах 2023-12-06 / 17:11:20
ЛГБТ батальйон формують?

закарпатець 2023-12-06 / 16:24:41
Та куди ви ся дінете, Підете воювати, аж бігом. А ці качки підуть зразу у штурмовики, видно вони довго готувалися до фронту, Нівроку які накачані. А тренери будуть їх командирами. А в модьорсаг ви уже не вспіли, треба було раніше індульгенцію купувати, ціни виросли до неба.
А якщо силовики не хочуть іти на "Золоту гору" то хай туди ідуть розумні коментатори, які тут у фіглі бавляться про миколайчиків, про шіковних дидіків, про вручення повісток тренажерам. Я розумію, що ці фігляроші ггтові х... с.... і кадирівцям і бурятам. Але ж не всі дял цього родилися, є ще й битанги, так що хлопчики-качкове рихтуйтеся під Авдіївку, там вам будуть фіглі. Чи думаете там постійно мають сидіти селяни із міжгірщини та воловеччини, прості хлопці із перечина та березного та гуцули рахівські і тячівські.
Млжете із собою навіть тренажери на фронт узяти,там ся будете тренувати.
А синів погорелова, шуфрича, ледиди та балоги будуть на фронт віпдправляти коментатори-правдолюби Вікторр, Яніна, варош і Іван з Миколою.

До нижнього 2023-12-06 / 14:03:25
А тебе та твою родину в окопи !

Андрій 2023-12-06 / 13:09:40
Пропозиція: Перетворити качалки на центри комплектування по всій Україні!

Любов 2023-12-06 / 11:56:36

Маковський 2023-12-06 / 11:18:07
То були миколайчики від контрабандиста Микити з подарунками. Зараз власники спортзалів мають прийти з подарунками до Микити.

Роман 2023-12-06 / 11:08:18
Правильне рішення!

??? 2023-12-06 / 10:04:53


Коментар видалено. Адмін


федака 2023-12-06 / 10:01:37
Ми на фронт ні-ні-ні! Ми цвіт "нації". Верховинці най помирають.

НОВИНИ: Соціо

21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 2
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 53
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 11
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
» Всі новини