Начальником Закарпатського ОТЦК та СП призначений полковник Андрій Савчук (ФОТО)

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України начальником Закарпатського обласного центру комплектування та соціальної підтримки призначений полковник Андрій Савчук

Начальником Закарпатського ОТЦК та СП призначений полковник Андрій Савчук (ФОТО)

Про це повідомили на сторінці Закарпатського ОТЦК та СП в соціальній мережі Фейсбук.

Особовому складу нового начальника представив полковник Юрій Колос.

Про Андрія Савчука відомо небагато. Як повідомляє видання Zaxid.net, у 2021 році «Суспільне» повідомляло, що він має значний досвід з проведення оцінювання, здобутий в американській армії, де служив півтора року. Також відомо, що у 2021 році він працював заступником керівника навчань з оцінювання ЗСУ.

Начальником Закарпатського ОТЦК та СП призначений полковник Андрій Савчук (ФОТО)

16 жовтня 2023р.

Теги:

Коментарі

Великий мандрівник 2023-10-25 / 22:23:48
Цю людину знаю не з слів , і впевннений, що він зможе подолати, або хоча б спробує приуменшити ту корупцію, яка засіла в кожному військоматі!
Людину судять по вчинках, а не по фотографії.

закарпатець 2023-10-18 / 09:03:54
Хай іде збирає на фронт депутатів, від ОТГ до обласної ради, це саме кони Присягу давали на вірність Україні коли ставали владою, це в кожного із них в особовій справі лежить текст Присяги. Бо коли рватися до влади, то навіть виборців підкупляють, а коли цю владу треба захистити, то сидять по кабаках.
А ще власники "Золотих гір", "ЖДасторів", "Деренівських купелей", баз та турбаз, ресторанів та нічних клубів, сотень земельних ділянок, хай ідуть на війну свої статки захищати, а не хлопці із сіл, у яких нічого немає.
А що стосується поліції, прокуратури та судів, то хто за них буде рорзслідувати справи та вироки виносити і судеві рішення??? рони чи мочкоші??? Так вони у свій час букварі скурили, тому не мають юридичної освіти.

Ванга 2023-10-17 / 20:06:08


Кремлівські мантри. Коментар видалено. Адмін


Рон 2023-10-17 / 16:16:54
Під райвідділами міліції хай пройдеся, прокуратурами, судами, адміністраціями. Всі кабаки забиті тими ухилянтами, що присягу давали.

мочкош 2023-10-17 / 11:04:31
куча мусорні кожен день по бужнях-кабаках сидить навчаних стріляти

Місцевий 2023-10-17 / 08:21:13
Соррі уважно почитайте перший коментар
Я про людину взагалі нічого не казав а про систему
І припустив якщо він дійсно захоче щось змінити то система може людину знищити.
Для того щоб щось стверджувати про правду та реальність мені достатньо проаналізувати те що відбувається
А вас бачу заїло пластину з кремлядськими методичками)

Закарпатець 2023-10-16 / 23:44:05
На одного мільйонера в Україні стало більше!!!

сорри 2023-10-16 / 22:28:22
Місцевий, а що в тебе є для того, щоби стверджувати щось про "правду" і "реальність" крім твоїх кремлядських методичок? Ти знаєш щось про цього чоловіка, що не знаємо ми, чи можеш заглядати в майбутнє?

Не розумію 2023-10-16 / 22:15:33
Так було сказано, що воєнкомами будуть люди, що пройшли передову, мають поранення і головне - совість, що не находяться такі? Слова з ділом знову розходяться ???

шановному соррию 2023-10-16 / 21:53:43
Поки що традиційне "бажаємо успіхів!"
Може більше про нього знаєте, шановний - радо поділіться.
Поки що бачимо гамерицького єстімейтора. То усі заслуги? А які академії, якими бригадами командував, у бойових діях, напрямках за 10 років, відгуки від бойових побратимів, поранення? Без військових таємниць, звичайно. Одним словом - усе, що створює репутацію і повагу командирові

Богдан 2023-10-16 / 20:55:32
Полковник...Заробляв бакси а Америці.Ні слова про бойовий досвід.Типова тилова криса.

Місцевий 2023-10-16 / 20:00:07
До сорри
Якщо казати правду то це кремлядство ?
Реальність є реальність.

Останньому 2023-10-16 / 19:46:07
Хатку він за один місяць построїть як підлеглі знесуть місячну дань . Там інші масштаби.

Дмитрук 2023-10-16 / 19:33:38
Так треба му починати хатку помалиньки строїти.

сорри 2023-10-16 / 18:12:15
Набігли кремлядські всепропальщики :(
Звідки вам, московським заробітчанам, знати, що буде завтра-післязавтра? Вам аби насрати в вуха і голови українців і посіяти зневіру

МИКИТА ГОВДОШ 2023-10-16 / 17:51:11
Буде з того великий ПУЦКА. Ні одного , кінченого воєнкома-під@раста ,який заробив на війні , не посадили. Тисячі непідготовлених людей відправили на убой , робили каліками. Коли тисячі мусорсько-прокурорської пиzдобратії , які мають досвід і мали йти на фронт, сиділи в тилу, рубали капусту з л0хів і запивали все півасіком під мацкальський шансон.

Правда 2023-10-16 / 17:28:34
Система за місяць знищила нашого героя з Закарпаття, неодноразово пораненого полковника Чаюка у Львівській області, якого через місяць звільнили після призначення воєнкомом області, результат системи на лице, бо все рішає Бабло!!!!!!!!!!!!

Місцевий 2023-10-16 / 17:17:31
Зміна людини нічого не дасть
Система прогнита
Буде намагатись щось змінити система знищить