На Закарпатті на хабарі затримали голову військово-лікарської комісії (ФОТО)

На Закарпатті задокументували на вчиненні злочину у сфері службової діяльності голову військово-лікарської комісії при одному з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у регіоні.

На Закарпатті на хабарі затримали голову військово-лікарської комісії (ФОТО)

За даними слідства, фігурант за грошову винагороду сприяв чоловікам призовного віку у виготовленні медичних документів, що дають право на відстрочку від мобілізації. Йдеться про оформлення опіки за особою похилого віку, яка не здатна до самообслуговування і потребує сторонньої допомоги. 

На підставі внесених службовцем неправдивих відомостей потенційні призовники уникали військової служби. 

Провівши ряд негласних заходів поліцейські затримали голову військово-лікарської комісії безпосередньо під час отримання неправомірної вигоди. Відповідно до статті 208 КПК України, його помістили до ізолятора тимчасового тримання.

За цим фактом у поліції відкрито кримінальне провадження  ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Йдеться про одержання неправомірної вигоди службовою особою. Наразі слідчі готують матеріали для повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. У справі триває досудове розслідування, повідомили Закарпаття онлайн у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

01 серпня 2023р.

Теги: хабар, комісія, голова

Коментарі

ко ко? 2023-08-03 / 20:38:00
В гол упр мчс обл-є Лечига-в кадрах вже 10-12 років там..та виписали му воєн білет просто а не служив ні єден день в арміі-і все..провірте досконально

До останнього 2023-08-03 / 12:40:17


Молодець, в точку і саме головне, що простий народ уже почав прозрівати, добре бачить всю цю несправедливість і бляд_ство, що робиться в УПЦ МП...


закарпатець 2023-08-03 / 08:10:13
По всьому Ужгороду ідуть стройки. Строять одеські і хмельницькі жи..., харківська мафія, а мобілізантів шукають по закарпатських селах. Половина ужгородських таксистів із сходу України, молоді бики, що ховаються від призову, а закарпатська "Карпатська січ" втрачає хлопців чи не щодня і воює уже півтора року. На "Золотій годі" та в "Деренівській купелі" відсиджуються богаті східняки, їм війна по х.., а гинути мають закарпатці. У територіальну оборону набрали колишніх ментів, мажорняк, які, служать сторожами на мостах та в аеропорту та попивають каву по ужгородських кафейнях, а стане питання іти на фронт то х... там. За що їм зарплату платять до 40 тис. грн.? Сторожами могли би бути і призовники срочники, а ці хай ідуть повоюють, раз уже контракти підписали, не х.. відсиджуватися в тилу.

В. ОКБ 2023-08-02 / 23:38:17
На кафедры хiрургii 11 професорiв,а звернутись нема хворому до кого!Реально 2 вмiють оперувати! Iншi так званi паперовi! 0000. Тому хворi iдуть у мiську лiкарню, дiамед i .....!Оце реалii! В ОКЛ скоро взагалi не буде хворих,до "cильнi"специ!

Пішто 2023-08-02 / 20:50:38
но пак, а де си є ?

Папая 2023-08-02 / 20:07:45
Корупціям немає меж, пора зробити перевірку і у головному управлінні ДСНС. Люди з купленими військовими квитками стають "офіцерами" і займають посади з доступом до секретної інформації і це під час війни.

Адмін 2023-08-02 / 19:10:26
https://zakarpattya.net.ua/News/229185-Na-Zakarpatti-u-maiora-viiskkomatu-shcho-vykorystovuvav-soldativ-dlia-budivnytstva-budynku-vyiavyly-symvoliku-rf-i-srsr-FOTO

Тцк сп 2023-08-02 / 18:30:46
Сьогодні на сайті генпрокуратури розмістили інформацію ,що оголошено підозру одному з керівників райкомісаріатів нашої області за будівництво будинку підлеглими

Десь правда 2023-08-02 / 17:45:42
Та десь і правду закарпатець пише,най би і депутати йшли,от захищають від ворога такі обласні депутати як Ман,Шандор,є ще отг-депутати.Але в укр правді в інтернеті один ком.роти казав,що йому останнім часом присилають поповнення,то наймолодший 46 років,но він шанує і старших,но старші так не будуть виносити як тепер потрібно,якщо ще і хворі.. ясно,що і молодих шкода,але мали би там бути і молоді сини нардепів,міністрів...і т.д.життя однаково цінне як сина нардепа,так і сина селянина

закарпатець 2023-08-02 / 15:42:36
А чому статки мільйонерів повинні захищати прості селяни та будівельники??? Пиз.... на фронт дорогі наші власники і захищайте свої ресторани, турбази, заводи і пароходи. Бо якщо прийдуть кадировці лишитеся голозадими, та ще й тра...ми в зад.
А то привикли за рахунок жебраків виживати. Попитайте як себе поводять скоти ординські на запоріжчині та херсонщині, як себе поводили в Ірпіні, Гостомилі та Бучі. Усі депутати районних рад і ОТГ на фронт, ви ж під.... Присягу давали на служіння державі і руку на серце клали коли звучав гімн України, а коли треба їй послужити усі із справками ходите, усі інваліди та багатодітні? Чому хтось має захищати того, у котрого троє і більше дітей, бо той лише знає дітей правити? А в котрого двоє дітей мусить іти на фронт? Так це дуже чудова мотивація захищати дітей, то вперед за свою файту в бій. Кінчаються патріоти і мотивовані,гинуть і отримують поранення, пора вже чиновничу, ментівську, судову пиз... на фронт відправляти, хай захищають свої зарплати у 80-150 тисяч.

кандидат наук, доцент ужну 2023-08-02 / 15:36:31
Даю підтвердження: місця в аспірантуру та магістратуру масово продаються ухилянтам. Також, продаються місця кандидатів та докторів наук: на економічному, юридичному, історичному факультеті та інших факультетах фунціонують цілі наукові індустрії-конвеєри з написання під замовлення кандидатських та докторських дисертацій, а там ціни вже на рівні 10—35 тис доларів за дисертацію.

спдд 2023-08-02 / 15:31:49
А податкова за податкові накладні і відшкодування ПДВ 10-20% відсотків від суми беруть взятки і нікого незабра захищати Україну. І всім добре, бо рішають у керівництві податкової Кияк і Матьола.

До правди 2023-08-02 / 14:52:30
В аспирантуру УжНУ треба вiд 2000$ i до 5000$! Яка ваша мета! До речi цiни зросли так як багато правохоронцiв ховаються вiд призиву!

До марафона 2023-08-02 / 13:20:18
І чи ще зможе служачи у воєнних умовах знайти деякі пігулки,особливо дефіцитні,що виписуються на замовлення...але влк собі такими проблемами не заморочують голову,для них то пусте.не варте уваги..

Марафон 2023-08-02 / 13:10:55
Я взагалі не розумію роботу влк,вони часто пишуть,до служби у мирний час непридатна людина,а у воєнний час обмежено придатна,тобто можуть мобілізувати.Я вважаю,що в мирний час легше служити,а в них у мирний непридатний,а у воєнний людину,що має багато болячок],їсть пригорщами пігулки щодня,робити солдатом,який то буде солдат...у цих питаннях потрібно якось змінювати акценти

До останнього 2023-08-02 / 12:49:12
А якщо людям в пагонах на лапу не брати хоч і дають, то у Армії буде вибір і конкуренція, а не лише селяни і будівельники будуть воювати, половина з яких є реально непридатними до бойових дій, а ті що мають болячки і поранення зможуть спокійно списатись, бо зараз це нереально, гірка правда.

Солдат 2023-08-02 / 12:31:41


Кремлівська пропаганда. Коментар видалено. Адмін


ужгородець 2023-08-02 / 11:42:50
А коли перевірять УЖНУ, так десятки лівих аспірантів і сотні лівих студентів.
Кажуть влаштуватися в аспірантуру вартує 1000 дол., а студентом 500 дол. А викладачем 3 тиячі дол.
Із такою армією науковців і студентів ми скоро Сорбону переплюнемо.

Володі 2023-08-02 / 09:10:48
От написали в інеті що не лиш одеський воєнком,а воєнком дніпра збагаьився за останні півтора року на 350 тисяч доларів,десь у рівному пишуть,що воєнком побив бітою підлеглого,це як бандити,куди це годиться