Головному архітектору Ужгорода оголосили підозру за службове підроблення (ФОТО)

Наслідком цих дій чиновника стало скандальне будівництво на Слов’янській набережній

Головному архітектору Ужгорода оголосили підозру за службове підроблення (ФОТО)

Закарпатська обласна прокуратура повідомила про підозру начальнику одного з управлінь Ужгородської міської ради за фактом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це йдеться у повідомленні Закарпатської обласної прокуратури.

Встановлено, що посадовець розробив протиправний механізм зміни цільового призначення землі колишнього промислового підприємства, що давало змогу власнику створити умови для її вигідної реалізації в майбутньому. Йдеться про ділянку на Слов’янській набережній в Ужгороді.

Згідно з даними генплану міста та детального плану території, ця ділянка розташована в зоні промислових підприємств і є територією виробничої забудови, що унеможливлювало проведення там будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків.

Так, підозрюваний вніс неправдиві відомості до ряду документів при розробленні містобудівної документації. Метою цього недостовірно вказав «комплексний підхід у формуванні нової забудови міста». Крім цього, посадовець, усупереч вимог законодавства у сфері містобудування та Земельного кодексу, погодив проєкт зміни цільового призначення земельної ділянки.

Такі протиправні дії безпосередньо вплинули на фінансову та ринкову привабливість згаданої земельної ділянки та створили умови для її забудови багатоквартирним будинком.

Готується клопотання щодо обрання особі запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Досудове розслідування здійснює СУ ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про головного архітектора Ужгорода Олега Боршовського.

Головному архітектору Ужгорода оголосили підозру за службове підроблення

11 травня 2023р.

Теги: Боршовський, підозра

Коментарі

Микола 2023-05-18 / 11:43:12
Андрієв зливає поплічників.... Скоро справа за карманним держреєстратором Мариною Онопко?

Крик 2023-05-14 / 20:35:03
Так, Косей казав шо саме Штефанюк має очолити групу адвокатів!

ужгородець 2023-05-13 / 17:20:37
Не знають козли хабарлюги, що Бог палицею не б"є, а покарає їх дітей і онуків до сьомого коліна.
Крадені гроші їм через горлянку вилізутьь

Прокурор 2023-05-13 / 09:11:07
Боршовський має взяти адвокатом Штефанюка і вирішувати проблему фінансово.

Пак іршава 2023-05-13 / 08:11:34
Ужгородець,перед Вами калап добу,ви дуже правильно сказали.Дякую.

Коп 2023-05-12 / 19:36:39
Прокурори скоро почнуть самі вже наркотою торгувати, не лише кришувати за хабарі.

ужгородець 2023-05-12 / 18:22:31
Кур.... хлопці гинуть на війні, он 7 закарпатців загинуло зразу.
Чому скоти живуть і крадуть та хабарничають?
Боже милостивий прийми до свого Царства загиблих Героїв і покарай злодійню. Бо видно крім тебе цього ніхто зробити не може.

123 2023-05-12 / 09:32:58
Що має архітектор до землі? Де земельне управління, земельна комісія міськради? Обламаються прокурори. Лиш би мати якийсь показник і нагадити людям. Бо вже ніхто на них не твориться - рекетири з посвідченнями.

Бокоч 2023-05-12 / 07:50:39
Погоджуюсь з дописом що Форгачі Іван хабарник, що обклав даниною всю природоохоронну галузь, всі башляють, карʼєри незаконні роблять. Але не довго ниточці витись, третій раз хабарник не уникне відповідальності. Закон вострожествує, а нехарь сяде на довго.

Ужгородка 2023-05-11 / 22:03:28
Боршовського є за, що притягати до відповідальності але не за промислові землі у житловому фонді, що ті прокурори курять? В яких бурсах здобувають освіту?

у форгачія брат у фсб 2023-05-11 / 21:51:15
То жи би щось підписав і де ви бачили що то землі промисловості у цу житловій забудові. То прокурорським треба щось від Олега. Ви зверніть увагу на форгачія у якого брат начальник фсб красноярського краю . Якщо іван був патріотом а то іван чекає руській мір і ще декларацію подав з російськими рублями.

Прокурорам 2023-05-11 / 20:54:38
Скільки хочете здерти з архітектора за порожняк?

два ГЛАГОЛА 2023-05-11 / 20:43:57
Прокурори на Набережній хочуть будувати сучасне, велике промислове будівництво.

Прокурору 2023-05-11 / 20:41:00
Коли????? Проллється світло щодо корупціонерів з прокуратури Ужгорода - дОмніцького, сТарова, вАйди, нАмяка, кОптєва???? Скільком людям ці потвори ще спеціально створять умови щоб облерти до липки??? Вам не соромно буде дивитись в очі пограбованим під час війни людям ???? Мерзенні потвори! Доведуть людей до самосуду

Обласному "прокурору" 2023-05-11 / 20:02:24
Яка доля прокурорів, затриманих на хабарі у 100 000 $ за кришування наркоти? Які результати обшуків у першого зама Косея?

Рома 2023-05-11 / 19:08:03
Забудовникам на диво практично завжди вдавалося отримати бажану земелю. Папери що треба зроблять. Пам'ятаю колись бажав кафешку відкрити то тільки тих підписів було і перепон, що я відмовився від тієї ідеї. А тут як гриби після дощу. А на набережній біля моста, а Венеція? Їм можна а іншим зясь!?

ддд 2023-05-11 / 18:53:51
андрііва ,коли за яйця вузьмете,ГА+

Ужгород 2023-05-11 / 18:43:42
Надумане звинувачення, бо про цю промислову зону давно вже говориться на різних рівнях: заводів нема, то хай хоч з користю там будується житло і впорядковується територія. А то виглядає як у фільмі жахів

Мія 2023-05-11 / 18:43:27
А хто власник земельної ділянки?

369 2023-05-11 / 18:07:35
Я косоглазого не люблю, бо Ужгород при ньому забудовується як циган-табор, але це хрень а не підозра, вніс зміни і зробив із промислвї зони зону забудови?! Так це, блін логічно, хто буде будувати склад для картоплі у центрі города, якщо там можна побудувати житло і комерцію у 10 раз дорожчу, це блін логічно!!!

НОВИНИ: Кримінал

11:05
/ 2
Фінансові порушення на понад 1,1 мільйона гривень виявили аудитори в освітній галузі Великоберезнянської громади
17:53
/ 1
Пенсіонера з Тячева затримали на спробі переправити до Румунії двох "водолазів"
10:40
/ 5
За фактом хуліганських дій біля ТЦК у Виноградові поліція відкрила кримінальне провадження
15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 4
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою