Парламент угорщини висловився про війну: критикує санкції ЄС й бідкається через угорців на Закарпатті

За пропозицією угорської партії влади "фідес" у п’ятницю парламент країни ухвалив резолюцію, в якій проголосив прихильність досягненню миру в Україні, та більшість її тексту є критикою санкцій проти росії з боку Європейського Союзу.

Парламент угорщини висловився про війну: критикує санкції ЄС й бідкається через угорців на Закарпатті

Про це повідомляє "Європейська правда", в розпорядженні якої є текст документа.

У резолюції з восьми пунктів, яку підтримали 130 угорських парламентарів проти 24, вони підкреслили прагнення миру й закликали всіх членів міжнародної спільноти "працювати для якнайшвидшого миру та уникати дій, що можуть призвести до ескалації війни".

Окремо вони "повторили засудження військової агресії росії та визнали право України на самооборону".

Наступні два пункти – найбільші в документі – є послідовною критикою санкцій Європейського Союзу, які не "приглушили війну і не поставили російську економіку на коліна"; ба більше, через санкції зросли ціни на енергоносії, й тому Європа "фінансує російську війну".

"Ми проти планів Брюсселя розширити обсяг енергетичних санкцій. Повна заборона імпорту нафти й газу та заборона на імпорт ядерного палива призведе до значних перебоїв у постачанні й ще більшій інфляції державах-членах ЄС, зокрема угорщині", – пишуть парламентарі.

Навіть у пункті, де підкреслюється відданість будапешта членству в ЄС і НАТО, згадуються "громадські консультації" щодо санкцій і результати виборів квітня 2022 року як доказ, що "замість постачання зброї та подальших санкцій потрібно якнайшвидше почати переговори про мир".

Окремо в резолюції підкреслюють, що Уугорщина з початку повномасштабного вторгнення росії здійснює "найбільшу гуманітарну операцію у своїй історії", а угорське населення Закарпаття "вкрай потерпає від збройного конфлікту" й призову, який "втягує ще більше закарпатців на лінію фронту".

Крім того, з подачі "Фідес" у резолюцію додали пункт із закликом до угорських політиків "утриматись від позиції та політичних дій, які могли б завдати угорщині значної економічної шкоди чи призвести її до війни". Ця правка була спрямована проти опозиційних політиків, що системно критикували "фідес" і угорського прем’єр-міністра віктора орбана.

Як відомо, угорщина заявляє, що постачання зброї Україні та санкції не стали тими заходами, які допомогли призвести до миру в Україні. Угорські офіційні особи також неодноразово заявляли, що для вирішення війни в Україні необхідні переговори між Байденом і путіном.

Лиш нещодавно прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що лідери країн Євросоюзу близькі до обговорення відправлення миротворчих сил до України.

 

01 квітня 2023р.

Теги: війна, угорщина, парламент

Коментарі

Ужгородець 2023-04-03 / 16:57:02
Ще трохи орбан попіриться, і мадярву виженуть із ЄС і НАТО. Будуть усі хунни х... кремлівські с....и.

Тарас 2023-04-02 / 10:55:18


З кремлівськими мантрами - на інші ресурси, де таке толерується. Коментар видалено. Адмін


Закарпатець 2023-04-02 / 10:40:01
Тарасу.
Почитай шавко на цьому ж сайті, скільки закарпатців хоронять чи не щодня. Які захищають тебе під ...і твою бл....у файту.
Воювати він не буде за йолопів під.... Іди су... воюй за своїх батьків та за свою сім'ю, за ті землі, що накрав у держави, за ті ресторани та готелі, що побудував за хабарі. Ти худобо не хочеш воювати бо всерашся від страху і дурні питання завдаєш іншим.
Ні я не воюю, мені далеко за 60, і у свій час повоював.
Мене цікавить чому ти не на фронті, чому такі як ти не захищають своїх дружин та своїх дітей, свої статки, та бізнес. Чому хлопці із сіл, в котрих деколи немає свого житла патріоти, а та худоба, що накралася та набралася сидить по кафейнях і їх війна не цікавить. Та якщо би прийшли руські залишишся голим босим, а дружину і дітей гвалтуватимуть кадировці і буряти. Чи ти думаєш, що не тебе це обійде? Спитай бучан і гостомельчан, миколаївців і харків'ян, там бють і нищать не залежно від симпатій до пуйла і віросповідання. С-300 та "кинжалам" по х... що ти проруський або мадяр.

Тарас 2023-04-02 / 10:24:12


З кремлівськими мантрами - на інші ресурси, де таке толерується. Коментар видалено. Адмін


Тпрасові 2023-04-02 / 09:56:13
Це ти запитуєш, бо хочеш туди потрапити?
Вкажи свої ім'я і координати і я допоможу

Тарас 2023-04-02 / 09:44:01
До закарпатець... Стільки агресії та в правильне русло.Осмілюся спитати чого не на фронті?

закарпатець 2023-04-02 / 09:07:42
До военкомата.
Під.... іди на фронт, де сотні тисяч українців воюють. Не жени на бійню пацанву із сіл, не збирай бабло із ухилятнів.
Хоча який ти военкомант, ху... ти дурнуватий із полонини.
Це у тебе під.... загоститься в ср...., якщо нормальні хлопці орду не зупинять, бо будуть тебе буряти еб.... на пару з твоєю дружиною і дочкою.

Военкомат 2023-04-01 / 21:04:11


Анонімний перехід на особу автора за відсутності будь-якого конструктивного змісту. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Тарас 2023-04-01 / 20:47:11
До Закарпатець..А як же ЄС та НАТО?

закарпатець 2023-04-01 / 19:19:05
Який там другий фронт. Ці обсиканти мадярські лише на граници можуть еб.... наших контрабандистів, а коли побачать українського солдата, обс...я
Де і с ким мадяри воювали? Пішли за німцями в обозі, там їх влупипи за пару місяців під Воронежем, що навіть в сталінградський котел не вспіли потрапити.
А далі до кінця війни сторожили залізницю та грабували українців і білорусів по тилах. Отака у них сра.... армія.
Зате від кожного відгрібали по повній, тепер черга відгребсти від ЗСУ.

Тарас 2023-04-01 / 18:32:35
До закарпетець.. Молодець, другий фронт відкриеш.

То ж 1 квітня 2023-04-01 / 17:28:11
Це дійсно, чи як про крокодила?

закарпатець 2023-04-01 / 15:57:07
Дай нам Господи розібратися з ординцями. Після цього будемо пиз... мадярву на кожному кроці. Буде вам орбан коз... зауральські.

До нижнього 2023-04-01 / 14:55:41
Пишеш з окопа чи з польшi ?

Бобо 2023-04-01 / 14:03:50
До соррі..ти ще живий?)))

Соррі 2023-04-01 / 12:06:13
Зрада

НОВИНИ: Різне

20:55
Велика родина за святковою вечерею: як вибрати зручний стіл
21:54
Jooble – кращий сайт для пошуку роботи, і ось чому
15:05
Що таке крафт папір і яка його сфера застосування?
02:11
/ 1
Фіцо назвав "пердінням" збір словаками €4 млн для України
15:18
/ 1
Косметичний ремонт у помешканні - як підготуватися, щоб все пройшло як і годиться
14:40
Поляки розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною – ДПСУ
13:08
Чи потрібен вугільний фільтр для води
20:07
Якими бувають стаканчики
16:56
Як доглядати за біговими кросівками: поради та трюки
16:30
Як купити вуличний ліхтар: особливості вибору якісного приладу
16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
» Всі новини