Рятувальники про трагічну ДТП на Закарпатті: 4 загиблих, серед яких – дитина (ФОТО)

Біля с. Нижні Ворота Мукачівського району місцеві рятувальники ліквідовували наслідки жахливої автотрощі, внаслідок якої четверо людей, серед яких одна дитина - загинули. Ще один чоловік отримав політравми.

Рятувальники про трагічну ДТП на Закарпатті: 4 загиблих, серед яких – дитина (ФОТО)

Сьогодні об 11:58 до ДСНС Закарпаття повідомили про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автошляху міжнародного значення Київ – Чоп. Там, за поки невстановленої причини, мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter зіткнувся з вантажівкою Renault. Для ліквідації наслідків ДТП до місця було направлене чергове відділення державного пожежно-рятувального поста с. Нижні Ворота.

Використовуючи спецінструмент надзвичайники допомогли травмованому водієві вибратися з кабіни багатотонника та передали його під опіку медиків екстреної медичної допомоги. Далі деблокували тіла загиблих з мікроавтобуса. Причину та інші деталі моторошної аварії з’ясовують правоохоронці.

20 лютого 2023р.

Теги: ДТП, рятувальники, загиблі, дитина

Коментарі

Коля 2023-02-23 / 09:12:51
Не мав на увазі цього водія за продаж посвідчень водія, а взагалі систему,вічна память!

пенсіонер 2023-02-22 / 08:42:46
Царство загиблому небесне і вічна память.
Але мова йде не про цю конкретну ситуацію, а про ситуацію на дорогах взагалі. Десятки разів я персонально бачив як літають бусики і з нашими номерами і з чужими, що дивувався як лише вони не перекидуються на поворотах. Інколи літають і фури, хоч а набагато рідше.
БЕРЕЖЕНОГО БОГ БЕРЕЖЕ.
А в цій аварії повинна бути своя причина і слідство це доведе, якщо доведе і якщо це комусь треба.
Ала трегедія має місце.
Бережи Господи усіх учасників дорожнього руху.

Саша 2023-02-22 / 06:16:46
Я не одну годину провів з ним в дорозі, він завжди був акуратним та стриманим, за весь стаж водіння не було ДТП!!!, тому ці слова що "чудять", це не про нього, він дорожив своїм життям та життям своїх попутників, тому що прекрасно розумів що вдома його чекають двоє прекрасних дітей...

Едік 2023-02-22 / 01:00:16
Хлопці, Вася, пенсіонер, це мій однокласник мій троюрідний брат і сусід. Не міряйте людей по собі, він завжди був уважний в дорозі тим більше з дітьми, він навіть не курив в бусі щоб пасажирам комфортно було, не гоніть фігнютого того чого не знаєте дивіться на себе...

Ужгород 2023-02-21 / 23:22:24
Царство небесне загиблим. Однак те що на бусах літають. Це факт сам бачив багато разів

лемко 2023-02-21 / 23:00:20
хоч би хтось з "експертів" найшов у собі трохи порядності і вибачився

Саша 2023-02-21 / 21:30:32
Експерти! Загинула світла, добра та чудова людина, мій вінчальний батько, в якого залишились дружина та двоє малолітніх дітей, який на цьому ж бусі з початком війни почав возити нашим бійцям гуманітарну допомогу, з-за кордону принципово не привозив якомусь "ВАСІ", а напряму у військові частини, за має не одну подяку від командирів!!! Не один рік їздив цією дорогою, знав її добре, і ніякою контрабандою і т.д. ніколи не займався, тому що працював на себе, без господаря!!! Посвідчення водія не за 200,не за 500 $€ в МРЕО не порішав, і не знайшов 19 січня під подушкою!!! Майте совість люди, не пишіть дурниць, тому що ви не знали цю Людину, її доброту та щирість!!!
P. S.
"Пенсіонер", таке враження що ви спеціально написали свій гнилий комент на чиєсь прохання, ще й ВЕЛИКИМ ШРИФТОМ!!!

Сміх 2023-02-21 / 19:14:25
Сталося велике горе, загинули люди а ви даєте оцінку бусикам як вони їздять. Будь що могло статися можливо комусь з водіїв стало погано. Для чого так коментувати

Шоні 2023-02-21 / 10:39:23
набігли експерти диванні,порушити міг будь хто ,або заспати ,або можливо погано стало комусь з шоферів ,розберуться

пенсіонер 2023-02-21 / 08:45:38
ТЕ, ЩО ВИТВОРЯЮТЬ ВОДІЇ МІКРОАВТОБУСІВ НА ТРАСАХ, ПРИВОДИТЬ ДО ЖАХЛИВИХ РЕЧЕЙ. СТРАШНО ЇХАТИ ПОРЯД З МІКРИКАМИ, ВОНИ РОБЛЯТЬ ТАКІ ОБГОНИ НА ДОРОГАХ, ТАК ПОРУШУЮТЬ ПРАВИЛА ДОРОЖНОГО РУХУ, ЩО ВОЛОССЯ СТАЄ ДИБКИ. А ЦЕ ВСЕ КОНТРАБАНДЮКИ, ЯКІ ПРУТЬ КОНТРАБАНДНИЙ ТОВАР ІЗ-ЗА КОРДОНУ. НІЯК НЕ НАЇДЯТЬСЯ, АБО ЇХ ТАК ОЗАДАЧУЮТЬ ЇХНІ ГОСПОДАРІ.

Вася 2023-02-20 / 22:07:57
На спринтерах шалені шо чудчть