Держекоінспекцію у Закарпатській області очолила Юлія Давидова (ФОТО)

Учора, 24 січня приступила до виконання нова очільниця Державної екологічної інспекції у Закарпатській області - Юлія Давидова.

Держекоінспекцію у Закарпатській області очолила Юлія Давидова (ФОТО)

Відповідний Наказ підписаний т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України Ігорем Зубовичем. 

Відтак Юлія Давидова є виконуючою обов’язки Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області.

 
25 січня 2023р.

Теги: Держекоінспекція, Юлія Давидова

Коментарі

Фелік 2023-02-05 / 22:52:01
Ви, хоча б посоромились так палится із негативними коментарями!
Ви свічку тримали? Чи на власні очі бачили?
Фу!
Молода жінка очолює установу яка проросла бездіяльністю.
Я радий, дай Боже щоб в неї все получилось!

Котлета 2023-01-26 / 22:49:54
Із такими призначеннями треба терміново повертатися до практики мусорних ящиків. Хабарниця яка роками із бандою знищувала Закарпатські ліси призначена керувати органом який повинен їх захищати. Жах!!!! Нові обличчя

Еколог зі стажем 2023-01-26 / 22:29:05
Так їм і треба екоінспекторам, то їм за те, що не молилися Богові.

Еко 2023-01-26 / 10:04:28
Якщо авторами попередніх коментів є чоловіки,то вибачте,але ви істоти.
Тобто,жінка яка чогось прагне,розвивається,вчиться,будує кар‘єру то шльондра,так?
А можливо шльондри поруч з вами,бо на більше ви не маєте можливості претендувати через свою розумову обмеженість .
Юля Андріївна,успіхів!

Сумський 2023-01-25 / 22:11:33


***, це ж скільки їй було років?, коли Вона всіх, безпомічних лісівників раком ставила? А зараз з новими силами, відпочивши, набравши сили та досвіду, швидше до роботи! Юля, вітаю Вас, дай Боже сили та здоров’я , міцної команди, всього самого світлого!!! Вірю Вам та в Вашу відданість лісу


хаща 2023-01-25 / 21:55:38
цю дівку москаль притяг з Луганська і поставив Мургови на утримання та там крутила бабки так що і Мургу із занеї звільнили , купила собі квартиру в Ужгороді кожного директора лісгоспу поставила на оплату її послуг. Кожну неділю їздила бухати в райони де її мали приймати лісгоспи. Бачив як вона бухає як настояща москалька. як казали її подруги має файний тягу що чоловікам мозок витягає. Тищенку бачите витягла.

Прокоп 2023-01-25 / 21:27:55
Який досвід роботи в даній галузі? Чи ЗЕлені дотримуються заповіту Леніна - кухарка може керувати країною.
Там і Коля катлєта і блазні з сонечко і журналістка що перевзулася на льоту. Змішались в купу коні й люди єдине що їх цікавить це перерозподілити потоки бабла ц свої кишені.

Оптиміст 2023-01-25 / 21:26:06
Цікавий розклад. Хочеться вірити в добрі наміри і здоровий глузд панянки. Хоча… гроші…. лиш руки гет від Свидовця!!!! Якщо східнячка має клепку , не буде рубати гілку на яку всілася. Увидиме

Меркантильний 2023-01-25 / 21:19:01


Так, багато «душевних» слів… Як зазвичай. Всі херові, всі куплені, якщо дівчина то насосала, вилежала і т.д. Все по класиці. Чого тільки так довго чекала? Писала? Їздила по лісгоспах, стояла під радою…? Мабудь платили добре, довго обіцяли або погано працювала ..? Зараз, а що зараз, вже бита, по лісах поїхала, чесно с****ене - викрила і почне зі всім пролетарським гнівом **ашити. Готуйтеся до перемін. Гебельсовна знає багато) Бажаю здоров’я ! Їй потрібні показники, виправдати довіру та показати результат. Вона доведе і швидко


Ура 2023-01-25 / 20:35:30
Так владі тримати і далі, молодці, воюємо не зря...

Астролог 2023-01-25 / 20:24:44
Призначення, яке збиває з пантелику... Що ж, падати буде боляче, хоча, здається, це випадок гівна, яке не тоне...

хаща 2023-01-25 / 19:16:13
Парадокси керівництва зеленої влади цю особу в управління лісового господарства було призначено за вказівкою гени москаля яка через змі які вона контролювала всіляко обзивала і принижувала зеленського ,запечена порохоботка і тепер підлизашись до тищенка можливо і дали за неї гроші лісова мафія є представником від зеленої команди. но це позорище москаль від сміху лопне а незаконні рубки тепер буде контролювати особняка сама їх відбілювала.

Тячівець 2023-01-25 / 18:25:14
Ця шлюха тягалася з Немешом, тим що мусор колишній. Той який на Валеру Мургу робив. Це шлюха ще та

гуцул 2023-01-25 / 17:55:33
Це та шльо#дра ,яка пhацювала на Мургу... жесть , ось зараз точно полетять кэбіням Свидовиць, Боржава і мільйони гектарів лісу. сучка насмоктала на посаду.

НОВИНИ: Соціо

11:20
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок