Закарпаттяобленерго перевірять після скарг споживачів

Про таке повідомляє пресслужба Закарпатської облради.

Закарпаттяобленерго перевірять після скарг споживачів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, проведе позапланові перевірки на ПрАТ «Закарпаттяобленерго» та ще в 11 операторів систем розподілу, на які надійшло найбільше скарг від клієнтів.

Рішення про перевірки були прийняті регулятором на засіданні 20 грудня. До ПрАТ “Закарпаттяобленерго” надійшло дві офіційно зареєстровані скарги щодо недотримання графіків відключення електроенергії. 

 

23 грудня 2022р.

Теги: скарги, споживачі, Закарпаттяобленерго

Коментарі

Закарпаття 2023-01-24 / 14:25:43
В Закарпатті з 24 годин 30 хв світло є, елітні вулиці взагалі не виключають. Ви там показились чи що!?

Хуст 2022-12-28 / 22:35:53
Чому по місту є такі вулиці що взагалі не виключають світло,навожу приклад вул.Червонодеревщиків,вул.Ів.Франка частично,район центрального ринку і полікліники,вул.Шевченка,і можна ще багато таких вулиць,чому неможна то якимись чином розділити виключення

Пенсіонер 2022-12-26 / 08:55:49
Що Романе нема чим на іршавщині теплиці гріти??
Подивися ролики з фронту де хлопці кочаніють від холоду, а багаття розпалити не можуть бо ворог і тепловізор побачить і буде приліт.
Думаєте що ці публікації вам допоможуть.?? Х... вам.
Ідіть на фронт грійтеся. Особливо коли гради прилітають, тоді там світло і тепло, навіть гаряче

Роман 2022-12-26 / 08:03:27
Ви дивитеся за міськими графіками а Іршава взагалі ви***ється із сіл 5годин немає а по 2вмикають іто не за графіком

Католик 2022-12-25 / 10:09:38
До псевдокатолика,якщо ти із тих що думають що католик значит мадяр значит українофоб ,повір мені тебе шкода

Ужгородець 2022-12-25 / 08:16:05
Моліть Господа що сюди не прилітають ракети,"шахіди" та "гради". Бо можете собі на просити біду.
В Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі ракети та снаряди падають чи не щодня і гинуть люди. В Києві світло відключають до 6-8 годин на день. Та що закрийте писки.
Подивіться в яких умовах наші бійці на фронті у болоті та на морозі. А ваші сини на заробітках на чехах.
Якщо десь прокурорам та суддям світло не відключають, назвіть вулицю, номери будинків і прізвища, а не росповсюджуйте провокаційні кацапські наративи, бо СБУ швидко вам найде місто, якщо не розумієте що в країні іде війна і гинуть десятки тисяч.
Що за марга закарпатська, яка радується коли в сусіда корова здохла.

Марія 2022-12-24 / 21:00:12
Свалява,київська 8,по 18 годин немає світла,а сьогодні взагалі було 30хв в обід,просто жах
Поряд інший будинок іще ніразу не відключали!

Віталія 2022-12-24 / 18:12:42
місто Свалява систематичне відключення на Київській 8 80 квартирний будинок постійно виключають світло сьогодні дали світло буквально на 30 хвилин між другою і третьою годинами вже сутки світла нема. А по Суворова рядом будинок світло не виключають. Побійтеся Бога 80 квартирний будинок тут малі діти!

псевдоКатолику 2022-12-24 / 17:55:44
Нічого, що в Україні - війна, і електрику відключають не по датах, а коли це потрібно?
Це складно осягнути твоїм мізерним українофобським мозгам?

до "до нижчого" 2022-12-24 / 17:35:39
Ви, сепари, таки тупі, але через цю тупість вам важко це збагнути )
Україна приєдналася до єдиної енергосистеми ЄС щойно у березні, а не роками - https://eu-ua.kmu.gov.ua/node/4510

Католик 2022-12-24 / 15:50:08
Після цього най ми каже ко што хоче.19-го і переддень було світло почти цілий динь,а 24го католикам нашто?а ви ще хочете святкувати із світом та нигда того не буде

Пішти 2022-12-24 / 11:20:03
Ми лим уключили туй світло, побзерав што туй пишуть і потемніло ми у очах)

до нижчого 2022-12-24 / 08:47:59
який же ти тупорилий антисапер. Україна вже роками до Європейської системи підключена

Читачеві 2022-12-24 / 01:46:39


Господи, які ж ви продажні і ТУПІ тваринки - сепари! :(

Закарпатя разом зі всією Україною вже кілька місяців як підключені до європейської, в тому числі і угорської, енергосистеми.

Шукайте, як продатися, в якийсь інший спосіб :(


до До чуваків з обленерго і прокурорських 2022-12-23 / 21:18:33
Точно ДОСТАвальна собака Павлова :) Ви точно так і тему тарифів розкачували. Тарифний майдан. Дороги навіть блокували. Не удосужилися навіть якісь нові слова підібрати. Вже не говорю про новий смисл.
Тупорилі :))

Читач 2022-12-23 / 20:50:28
А міг би домовитися щоб світло в Закарпатті не відключали? Або підключити нас до угорської електромережі, не думаю що багато респондентів було б проти