"Закарпаттяобленерго" збільшило частоту відключень

Внаслідок вчорашніх ворожих обстрілів пошкоджено критичну інформаструктуру, нині терміни відключень в Закарпатській області можуть бути довшими, а терміни включень – коротшими.

"Закарпаттяобленерго" збільшило частоту відключень

За інформації підприємства, через наслідки ракетних ударів по об’єктах енергетики України, у Закарпатській області згідно з розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго», 5 грудня було доведено ліміт, що склав 56% від величини потужності, необхідної для покриття максимального навантаження.

Внаслідок цього сьогодні 6 грудня забезпечити термін включень та відключень з інтервалом часу у 4 години, як це передбачав розроблений графік, неможливо.

Відповідно, в «Закарпаттяобленерго» повідомляють, що терміни відключень можуть бути довшими, а терміни включень – коротшими.

Прогнозовані години включення та відключення електроенергії на території Закарпатської області у рамках лімітів, доведених до області диспетчером НЕК «Укренерго» тут

06 грудня 2022р.

Теги: відключення, терміни

Коментарі

Алла 2022-12-11 / 23:03:29
Світло включили, воду виключили, вода є, світла нема. Чи це не геноцид? ЕЕ продають за кордон, а украінці нехай виздихають.СКОТИ

закарпатець 2022-12-08 / 08:06:20
А ти напиши в які країни постачається електроенергія та у якій кількості і приведи докази.
А не можеш, то іди на х.... проросійський пропагандисте.

Копча 2022-12-08 / 02:52:08
Генерація не отримала вчора ушкоджень. Були прильоти у транспортну інфраструктуру. Чому збільшили кількість та площу відключень не зрозуміло.
Інших версій як продаж електроенергії за кордон незважаючи на недолугі виправдання чиновників нема.
P.S. Про продаж ЕЕ за кордон говорять навіть в нашому обленерго так що не кидайте тапками.

закарпатцеві 2022-12-07 / 14:39:03
Не напише

закарпатець 2022-12-07 / 13:01:44
Шановна Яна, ти напиши в яких селах конкретно не вимикають світло, а в яких вмикають лише на 3 години вночі та годину вдень. Конкретно район і назву села. І напиши це в Закарпатобленерго і Закарпатську ОВА, а не вчиняй провокації на Закарпаття онлайн, бо це є суща брехня. Ти мабуть член партії "за жиддя"?

Яна 2022-12-07 / 06:55:13
Чому в деяких селах взагалі не вимикають електроенергію, а в інших діти сидять в холоді по 18-20 годин? Вночі ввімкнуть на 3 год., а вдень на 1.Чому не вимикають рівно по всіх селах , по справедливості.

Пенсіонер 2022-12-06 / 20:32:30
Пані Марина уявіть собі як почуваються наші вояки в окопах при морозах, а на Донбасі уже морози і страшні вітри. У Харкові, Миколаєві, Херсоні світла не буває по декілька діб. Пані Марина у нас іде війна, якщо ви не здогадуєтесь. На півдні і сході людям теж холодно, а ще голодної, а в декого уже житла не має. Так що терпіть і моліть Господа щоби пуйло не послало ракети до нас.

Марина 2022-12-06 / 19:55:02
Вибачте, але зважаючи на індивідуальне опалення кожна квартира це об'єкт критичної інфраструктури. З 13 до 20 години немає світла і не вмикається котел. Що буде за -10?
Хіба не можна зробити перерву у вимиканні хоч на годину, прогріти квартиру?

пенсіонер 2022-12-06 / 15:05:14
То що тепер відключити лікарні, вокзали, міліцію, пожежну, станцію швидкої допомоги????
Спальні райони відключають частіше, а критична інфрастуктура повинна працювати безперебійно.
Подивіться як живуть в Харкові, Миколаєві, Дніпрі та нарешті в Києві. Світла немає цілодобово. Подивіться як живуть бійці в окопах на фронті.
Що виєте??? Моліть Господа щоби ракети сюди не прилетіли, або "гради". Щоби домівки у вас цілими були, бо тоді вам буде не до світла.
Все шукаєте винних. Винна у нас єдина скотина - під....с пуйло.

danger 2022-12-06 / 12:54:29

Чому все ще є вулиці де світло не відключають???
Коли буде справедливі відключення? Мабуть коли у приймальню Закарпаттяобленерго залетить пару коктейлів? чи люди покришки принесуть та запалять?
Де справеливість?

НОВИНИ: Соціо

17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму