У Бедевлі на Тячівщині зі священниками УПЦ МП поховали полеглого на Донбасі "унсовця" Едуарда Шуфрича (ФОТО)

"З благословіння Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівсько, священики Тячівського благочиння звершили чин похорону над захисником нашої багатостраждальної України, воїном... із Закарпаття Едуардом Шуфричем. Очолив чин похорону благочинний Тячівського округу - прот. Николай Гамада", - йдеться у повідомленні Хустської єпархії УПЦ Московського патріархату.

У Бедевлі на Тячівщині зі священниками УПЦ МП поховали полеглого на Донбасі "унсовця" Едуарда Шуфрича (ФОТО)

Едуард Шуфрич, великий патріот України, борець за її незалежність, був членом Української Гельсінської спілки, членом та співзасновником Закарпатської крайової організації Народного Руху України, членом націоналістичного об'єднання УНА-УНСО. Пройшов Помаранчеву революцію, був поранений у ході Революції Гідності на Майдані Незалежності у Києві, одним з перших пішов на війну в часі повномасштабного нападу росії на Україну.

Командир мотострілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти в/ч А7364, молодший сержант Едуард Шуфрич загинув 21 жовтня біля села Терни Донецької області в результаті мінометного обстрілу.

27 жовтня 2022р.

Теги: війна, загибель, Шуфрич, Бедевля

Коментарі

пакови 2022-10-29 / 06:38:42
Йой не тирхай си на душу, чоловіче. Шо ся там оприділяти? Само їх існування - це несеренча! Треба дустом посипати,ги богарів даяких

пак на мою душу 2022-10-28 / 21:05:06
Повний пісец,того тижня пишите ож у Чорнуй Тисі, пуп УПЦ МП не пустив загиблого героя до храму,типирька ож отспівали го,попи тої ж конфесіі, и так не добре, не розумію де добре а де нить,опридилітся

Землячці 2022-10-28 / 15:13:36


Будемо, звичайно, питати. Бо, знаючи ситуацію, не певен, що такі вже згорьовані - Едік вже давно в Бедевлі не жив і провадив, скажемо так, досить довільний спосіб життя. А от ховати його з кремлядями у рясах - це пряма наруга над всім, чим він жив і за що, зрештою, загинув. Не думаю, що так вже складно було знайти українського священника, який би відспівав українську душу полеглого Героя (


Д1дові 2022-10-28 / 14:14:08
Ну так, треба було ще з портретами путіна і гундяєва Едіка хоронити. Бо, не дай Бог, " воюючі православні на передовій покидають зброю".
Ти, Д1ду, ще не кинув? Не пилуй кидати, Едік тобі з гробу встане, вбує лапті, з'їсть щі, зіграє на балалайці і заспіває москальські частушкі, аби лиш ти і інші "православні" на передовій зброю не покидали, бо воювати не стане кому і то кінець Україні.

Тьху, блін, покидьки!.. ( Захисниками України, бачте, вони раптом стали!.. :( А крєст косораменний в пузо жирнюче не давить, коли там по окопах з автоматом повзаєш?!.

Гайналь 2022-10-28 / 12:45:38
Здуріли люди
Націоналіста майданівця
Хоронять московські орки

Землячка 2022-10-28 / 09:40:41
Вічна пам’ять Герою і Патріоту! А з якими попами... Це вже точно як його близькі, родина вирішили і до якоі вони церкви ходять. Будемо питати суворо у згорьованох людей?!
А то що такі пріходи з цибульками ще є - це недоробка усіх - від влади до кривоі бабки, яка пару гривень бородачу несе.

Д1до 2022-10-28 / 08:41:29
Все закономірно, який піп хрестив такий і хоронить. Для тих у кого під язиком жовте, не розпалюйте ворожнечу, ви що хочете щоб воюючі православні на передовій покидали зброю? А їх є там немалож

Земляк 2022-10-28 / 06:23:48
Вiчна память герою! Похорон, як мацкальський пархат хоронить нашого героя це неповага!

Юрис 2022-10-28 / 06:11:25
Це питання до нашого тупого народу!!! Скільки можна бути такому сліпому!!! 21-столітя, а люди далі торочать що МП не МП, та вже хоч загугліть...
Поки не виженемо МП з України свободи не бачити...

Чую 2022-10-28 / 00:19:04
Одне стадо один пастир, так пише івангеліє, мп рпц кгб фсб в московію!!! Як наших священників в Сибір засилали, уроди !!! Вічна пам’ять герою!

Знаю 2022-10-28 / 00:16:02
Мп РПЦ в мовзолей в московію! Вічна пам’ять герою який положив душу і тіло за нашу незалежність! Родині найщиріші співчуття . Горе ….

Знаю 2022-10-28 / 00:13:16
Вічна слава герою ! Земля пухом і царство небесне дай Боже цьому воїну , який захищав нашу землю. Родині співчуття. МПЦ в мовзолей в московію. Одно стадо один пастир!!! Люди будьте людьми! Вічна честь і слава нашим героям які положили душу і тіло за нашу незалежність !

О.Д. 2022-10-27 / 23:34:53
"до О.Д.", ви впевнені, що правильно адресували свій комент? Я тут яким боком притулений до цього вашого потоку свідомості?

стодвадцятьтетьому 2022-10-27 / 23:04:46
Як нема Московського патріархату на Закарпатті? Ти що дурний? Ми москалі маєме тут дві єпархії і почті тисячу приходов (парафій тоєсть)

до О.Д. 2022-10-27 / 23:03:53
так , ви ж 3 роки тому не бачили жодної різниці між промосковським тупим клоуном, який називав Томос - термосом і ЛЮДИНОЮ, яка цей Томос принесла в УКраїну! а тепер, чого плачете? "какая разніца"? " не розколюйте суспільство!" і т.д.!

П.С. коли "націоналісти" голосують за маріонетку олігархів, яка все життя зневажала Україну і повторюють , як папуги, мантру Х.йла, - "аби нє парашенка"! - то ТУТ ТОЧНО ЩОСЬ НЕ ТАК! ЖЕРІ - ТЕ! Буча , Маріуполь, Херсон , тисячі вбитих і покалічених = це ВАШ вибір! і, якщо , ви спите спокійно - то і з вами теж щось не так!

123 2022-10-27 / 22:58:23
Закарпаття.нет.
Ви що, неграмотні? В Україні нема МП. Не розводіть ворожнечу. Не будьте як москалі.

гуцул 2022-10-27 / 22:58:09
Спочивай із миром Наш Герой. Гундяєвці і їх паства баранів , не спаплюжили , твою честь і гідність.

О.Д. 2022-10-27 / 22:39:21
Коли націоналіста, який все життя присвятив боротьбі з усім московським, ховають священники УПЦ Московського патріархату, то щось тут не так... :(
Земля тобі пухом, Едіку... :(

В. Піпаш 2022-10-27 / 22:31:01
Ось "такі справи" - гинуть найкращі... За Україну!

НОВИНИ: Соціо

21:58
/ 2
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти